Різниця Subaru BRZ і Toyota GT 86: технічні характеристики та особливості
Незабаром після початку XXI століття на ринку майже не залишилося недорогих спортивних автомобілів класичної компоновки, вельми поширених в кінці минулого ...
Найкращі японські універсали: рейтинг, огляд з фото
Універсал – це легкове авто з збільшеним багажником і просторим салоном. Зовсім недавно ці машини стали предметом гордості автолюбителів і заздрості ...
Тюнінг салону "Лади-Калини" своїми руками
Сучасне авто — це не просто засіб пересування, але і місце, де можна сховатися від міської суєти. І якщо в дорогих машинах інженери продумали стандартний ...
Скільки важить ВАЗ-2101? Вага кузова і двигуна ВАЗ-2101
На те, скільки важить ВАЗ-2101 впливає знос металевих частин, наявність додаткового обвісу та обладнання ГБО. Варто зазначити, що переважна частина сучасних ...

Honda Fit GD (2001-2007) заміна передніх амортизаторів. Відео

03.11.16, Хонда
374
Honda Fit GD (2001-2007) заміна передніх амортизаторів. Відео


Покажемо як своїми руками замінити передні амортизатори в автомобілі Honda Fit, GD кузов, випущених з 2001 по 2007 рік. Для роботи нам знадобиться рідина WD 40 щітка по металу, ключ на 19 два ключа на 17 ключ на 14 пара подовжувальних трубок, щоб зривати добре затягнуті і прикипіла гайки, набір шестигранників, стяжки для пружин амортизаторів, пластикові хомути.

Знімаємо колесо, всі різьбові з'єднання чистимо щіткою від іржі і наносимо на них рідина WD 40. Від'єднуємо від амортизатора фіксатор дроти датчика ABS. Відкручуємо верхню гайку кріплення тяги стійки стабілізатора до амортизатору:

Honda Fit GD (2001-2007) заміна передніх амортизаторів. Відео


І від'єднати тягу від амортизатора. Тепер відкручуємо гайки кріплення переднього амортизатора до поворотного кулака і зняти кронштейн гальмівного шланга. Болти кріплення амортизатора виймати поки не потрібно.

Амортизатор від'єднаний від поворотного кулака, тепер його потрібно відкрутити від кузова автомобіля, для цього відкриваємо капот і знімаємо гумовий ковпачок зі штока амортизатора. Тепер нам необхідно відвернути гайку кріплення амортизатора до кузова, для цього шестигранником необхідно зафіксувати шток амортизатора, щоб він не обертався і відвернути ключем гайку:

Honda Fit GD (2001-2007) заміна передніх амортизаторів. Відео


Після цього знімаємо опору амортизатора з гайкою і шайбою. Тепер можна витягнути болти кріплення стійки і зняти амортизатор. Після зняття амортизатора, важливо щоб поворотний кулак не нахилявся назовні, з-за цього може "розібратися" внутрішній шрус приводу, тому краще зафіксувати його за допомогою пластикового хомута.

Тепер розбираємо амортизатор, знімаючи з нього пружину і верхню чашку, це деталі які не змінюватиметься. За допомогою стяжок, знімаємо пружину, дуже важливо щоб стяжки були розподілені рівномірно.

Відео заміна передніх амортизаторів в Honda Fit:

Теги новини: ремонт Honda Fit