Різниця Subaru BRZ і Toyota GT 86: технічні характеристики та особливості
Незабаром після початку XXI століття на ринку майже не залишилося недорогих спортивних автомобілів класичної компоновки, вельми поширених в кінці минулого ...
Найкращі японські універсали: рейтинг, огляд з фото
Універсал – це легкове авто з збільшеним багажником і просторим салоном. Зовсім недавно ці машини стали предметом гордості автолюбителів і заздрості ...
Тюнінг салону "Лади-Калини" своїми руками
Сучасне авто — це не просто засіб пересування, але і місце, де можна сховатися від міської суєти. І якщо в дорогих машинах інженери продумали стандартний ...
Скільки важить ВАЗ-2101? Вага кузова і двигуна ВАЗ-2101
На те, скільки важить ВАЗ-2101 впливає знос металевих частин, наявність додаткового обвісу та обладнання ГБО. Варто зазначити, що переважна частина сучасних ...

Акумулятор Тюмень відгуки

06.02.15, Різне
858
Акумулятор Тюмень відгуки
Підбірка відгуків російських автовласників за використання акумуляторів Тюмень (Tyumen battery відгуки). Випускає їх давно всім відомий Тюменський Акумуляторний Завод. В огляді будуть відгуки на всі популярні моделі: Тюмень Лідер, Тюмень, Сибір, Тюмень Стандарт, Тюмень Преміум і т. д.

Михайло Не був ніколи фанатом наших виробників, з акумуляторів завжди вибирав закордонні моделі на свої авто, але ось остання машина дісталася мені з Тюменським акумулятором і їжджу я на ньому вже 3 роки, не знаючи ніяких проблем. Після цього змінив свою думку, навіть вирішив залишити відгук.

Василь Стояв у мене Тюменський Акумулятор на Москвичі 412 відходив чесні 5 років, кожну зиму перед морозами його грунтовно заряджав, машина зберігалася в гаражі, тому особливих проблем не відчував.

Савелій Роки три у вас він точно відпрацює, а далі його і здати на цветмет не шкода буде, по грошах виграєте.

Віктор Тюменський Акумуляторний Завод має давнею історію, в Радянському Союзі випускали найнадійніші акумулятори, які мали гарну репутацію у автовласників. Зараз можна зустріти різні відгуки, але в цілому завод тримає марку, випускаючи недорогі і якісні АКБ.

Макар В цілому якісні акумулятори, які без проблем прослужать не менше трьох років, якщо правильно за ними доглядати і не доводити до стану повної розрядки. На моїй пам'яті два Тюменських акумулятора відходили по 4 роки, в загальному відгук позитивний.

Ігор Акумулятор Тюмень з лосем найкращий, коли у нас був мороз - 40 я єдиний хто був завівся без проблем, при цьому АКБ був в машині і додому я його не затягав.

Олексій Пишу відгук про акумулятор Тюменський ведмідь, не знаю, одна і та ж фірма випускає чи ні, якість не дуже, в сильні морози доводилося заносити додому для прогріву, не часто, але бувало, до цього стояв Звір, з них таких маніпуляцій робити не треба було.


Відео відгуки Тюмень Акумулятор:

Проводиться запуск двигуна в мороз - 29 варто акумулятор Tyumen battery Лідер. 55а/год, недозаряженный, автомобіль ВАЗ 2113. Машина завелася з другого разу, дуже непогано враховуючи недозаряд.