Різниця Subaru BRZ і Toyota GT 86: технічні характеристики та особливості
Незабаром після початку XXI століття на ринку майже не залишилося недорогих спортивних автомобілів класичної компоновки, вельми поширених в кінці минулого ...
Найкращі японські універсали: рейтинг, огляд з фото
Універсал – це легкове авто з збільшеним багажником і просторим салоном. Зовсім недавно ці машини стали предметом гордості автолюбителів і заздрості ...
Тюнінг салону "Лади-Калини" своїми руками
Сучасне авто — це не просто засіб пересування, але і місце, де можна сховатися від міської суєти. І якщо в дорогих машинах інженери продумали стандартний ...
Скільки важить ВАЗ-2101? Вага кузова і двигуна ВАЗ-2101
На те, скільки важить ВАЗ-2101 впливає знос металевих частин, наявність додаткового обвісу та обладнання ГБО. Варто зазначити, що переважна частина сучасних ...

Акумулятор Звір відгуки

06.02.15, Різне
1438
Акумулятор Звір відгуки
Велика добірка відгуків використання акумуляторів Звір в наших широтах. Ми публікуємо як негативні, так і позитивні відгуки. Щоб залишити свій відгук скористайтесь формою коментарів нижче.

Георгій. В дорозі полетів генератор, старий АКБ побачив вже багато на своєму віку і майже відразу машина встала. Добрався до найближчого авто магазину і купив там АКБ Звір 60 а/год Поставив його, вимкнув всі споживачі струму, які не стали в нагоді мені в дорозі і зміг доїхати 120 км. до кінцевої точки, думаю при бажанні зміг би ще більше. Звичайно безрозсудний вчинок, треба було спочатку відремонтувати генератор або поставити новий, але на це у мене взагалі не було часу.

Андрій. Чесно, ніколи б не купив акумулятор Звір, тільки з-за назви, віддає трохи совком. Але вивчивши про нього відгуки, а також те, що цей АКБ кілька років поспіль визнавався кращим журналом "За кермом" придбав його собі про що ні краплі не шкодую. Вже пішов 4 рік експлуатації, а він як новенький.

Павло Цей акумулятор дійсно Звір, з моменту встановлення в машину пропрацював вже 5 років, не доставляючи мені клопоту, заводясь в сильні морози. Своїм відкликанням раджу не гнатися за модними Мутлу, а Варта брати перевірений часом і досвідом багатьох автовласників, до тому ж він дешевше.

Дмитро На акумулятори Звір дають гарантію 3 роки, таких строків я більше не бачив ніде і це вже багато про що каже, не потрібно навіть читати ніяких відгуків, можна сміливо брати і користуватися. Я особисто їздив з ним 4 роки на Форд Фокусі, потім продав разом з ним машину, цікаво було б дізнатися, скільки ще він витримає.

Серафим Журнал "За кермом" щороку складає рейтинг акумуляторів продаються на російському ринку, АКБ Звір займає там завжди гарні місця. Як продавець можу сказати, що в цілому з першої десятки всі акумулятори надійні, але шлюб зустрічається дуже часто приходить незадоволені клієнти, як фірмою Варта, Мутлу, Бош так і Звіром, про якого пишеться цей відгук. Вибирайте те, що вам підходить за коштами і вперед за покупками, не дивіться в бік відвертого лайна, не буду показувати в бік українських виробників, там взагалі біда.

Саня Придбав автомобіль з встановленими АКБ Forse, колишній власник показав чек і сказав що йому всього лише рік, коли почався мороз він мені попсував нерви, я щодня бігав відносити його додому на прогрів і підзарядку, без цього машина не заводилася, зрештою, плюнув і купив новий акумулятор Звір і жодного разу про це не пошкодував, стала заводиться з пів стусана в будь-який мороз. Ось такий відгук відразу про два акумулятора.

Відео відгуки про акумулятор Звір:

Як показав себе акумулятор Звір у передачі Головна Дорога.