Різниця Subaru BRZ і Toyota GT 86: технічні характеристики та особливості
Незабаром після початку XXI століття на ринку майже не залишилося недорогих спортивних автомобілів класичної компоновки, вельми поширених в кінці минулого ...
Найкращі японські універсали: рейтинг, огляд з фото
Універсал – це легкове авто з збільшеним багажником і просторим салоном. Зовсім недавно ці машини стали предметом гордості автолюбителів і заздрості ...
Тюнінг салону "Лади-Калини" своїми руками
Сучасне авто — це не просто засіб пересування, але і місце, де можна сховатися від міської суєти. І якщо в дорогих машинах інженери продумали стандартний ...
Скільки важить ВАЗ-2101? Вага кузова і двигуна ВАЗ-2101
На те, скільки важить ВАЗ-2101 впливає знос металевих частин, наявність додаткового обвісу та обладнання ГБО. Варто зазначити, що переважна частина сучасних ...

Solite (соліть) акумулятори відгуки

06.02.15, Різне
942
Solite (соліть) акумулятори відгуки
Ми зібрали максимальну добірку відгуків і думок про акумулятор фірми Solite з Кореї. Щоб доповнити статтю вашим відгуком, скористайтесь формою коментарів нижче.

Влад Живу на Далекому Сході, в свою автомобілі вже довгий час використовую акумулятор Solite, в принципі у нас половина області на них ганяє, в цілому позитивні відгуки про роботу. Не рідкісні морози до -30 заводиться без проблем.

Микита Акумулятор Solite посередній, краще за деяких наших, в цілому цілком надійний, поширена більше на ДВ. Якщо ваша машина постійно експлуатується без тривалих простоїв то він проживе у вас довго.

Юра У машині з моменту покупки стояв акумулятор Solite, у вільному продажу я їх в нас не бачив. Так от варто залишити автомобіль днів на 5 без руху, він вже не заводиться без проводів. При постійній експлуатації таких проблем не спостерігається.

Валерій Мінус в акумуляторах Solite в тому, що вони все не обслуговуються. Я придбав його собі коли був у справах в Казахстані, начебто працює другий рік, особливих нарікань немає. Але наступного разу буду брати наші вже перевірені вітчизняні АКБ.

Микола Відгуків про акумулятори Solite дуже мало, так як вони не сильно поширені на нашому ринку, я собі купував новий АКБ цієї марки, проїздив на ньому три роки, не торкаючись його і продав разом з ним машину, все влаштовувало.

Марк Ну що можна сказати про АКБ Solite, надійні, довговічні, машина з хорошим маслом і цим акумулятором заводиться в сильний мороз без особливих клопотів, я особисто перевіряв при -35 градусів.

Сергій У мене акумулятор Solite пропрацював рівно рік і осипався, гарантія на нього вже закінчилося, ось такий сумний відгук, не радив би його іншим автовласником, хоча продавець в авто магазині нахвалював його.

Відео відгук про акумуляторі Solite.

Мороз - 23 (в принципі це небагато, але деякі АКБ не витримують і цього). Варто АКБ Solite 55 Ah якому кілька років, от як з ним машина заводиться.