Різниця Subaru BRZ і Toyota GT 86: технічні характеристики та особливості
Незабаром після початку XXI століття на ринку майже не залишилося недорогих спортивних автомобілів класичної компоновки, вельми поширених в кінці минулого ...
Найкращі японські універсали: рейтинг, огляд з фото
Універсал – це легкове авто з збільшеним багажником і просторим салоном. Зовсім недавно ці машини стали предметом гордості автолюбителів і заздрості ...
Тюнінг салону "Лади-Калини" своїми руками
Сучасне авто — це не просто засіб пересування, але і місце, де можна сховатися від міської суєти. І якщо в дорогих машинах інженери продумали стандартний ...
Скільки важить ВАЗ-2101? Вага кузова і двигуна ВАЗ-2101
На те, скільки важить ВАЗ-2101 впливає знос металевих частин, наявність додаткового обвісу та обладнання ГБО. Варто зазначити, що переважна частина сучасних ...

Акумулятори АКБ Титан (Titan) відгуки

06.02.15, Різне
693
Акумулятори АКБ Титан (Titan) відгуки


Ми зібрали детальну добірку відгуків використання акумуляторів АКБ Титан (Titan) від реальних власників. Щоб додати свій відгук необхідно скористатися формою коментарів під статтею.

Ілля Купив в авто магазині АКБ Титан Euro Silver 61/ч. Поставив на свій ВАЗ 21140. Проблеми з ним почалися при настанні холодів, з сильними морозами -20 машина переставала заводиться, доводилося щоразу його відносити додому погрітися на приблизно 30 хвилин, при цьому я його не подзаряжал. Після цього ставив назад на свій автомобіль, все заводилася з пів обороту. У теплу погоду такої картини не спостерігається. Відгук мій негативний, днями збираюся віднести його назад в магазин для діагностики.

Олександр Давно користуюся акумуляторами фірми Титан (Titan), відгук мій тільки позитивний. Експлуатую як легковий так і вантажний Газелі. В наших краях не рідкісні морози під -30 АКБ відмінно з ними справлявся і автомобіль заводився без проблем.

Віка Мною був куплений акумулятор Titan Arctic Silver 62 Ач. Спочатку все було нормально, але під кінець року він у мене став часто розряджатися, при цьому датчик згідно інструкції показував, що все нормально. Мені ця ситуація в один прекрасний момент набридла і я відвезла його назад в магазин для заміни по гарантії. Їх відповідь мене дуже засмутив, вони сказали, що в моєму АКБ не вистачає дестилированной води і я сама винна, що його запарола. На мою репліку, чому ж тоді, датчик не повідомив мені про це, вони сказали, що на них сподівається не варто. Ось такий сумний досвід використання, відгук про акумулятор Титан Arctic Silver негативний, хоча це радше про магазин, в якому я брала, бо підозрюю, що мені повинні за правилами провести заміну.

Андрій Поставив на ВАЗ 2107 акумулятор Титан, проїздив з ним 4 роки, навіть в лютий мороз не знімав його для відігрівання і підзарядки, машина завжди заводилася в пів стусана. Після цього продав машину разом з ним і він був ще хорошому стані, дав би фору модним Бош і Варту.

Михайло Від Титану тільки позитивні враження в мороз жодного разу мене не підводив, може із-за того, що шлях мій до роботи не близький і він встигав добре сам підзарядиться від генератора. Відгук тільки позитивний, буду брати цю фірму на наступний автомобіль.

Костя Хочу поділитися відгуком про акумулятори Титан (Titan), на всіх своїх численних автомобілях я ставив тільки Титановские АКБ, ні разу не підводили і не доставляли великих клопотів.


Відео відгук по реанімації акумулятора Титан (Titan).

АКБ в мороз був розряджений в нуль. У такому стані він простояв ще пару місяців. При його реанімації він взагалі не брав заряд, але після тижня мук над ним вдалося повернути його до життя, ось як це відбувалося: