Різниця Subaru BRZ і Toyota GT 86: технічні характеристики та особливості
Незабаром після початку XXI століття на ринку майже не залишилося недорогих спортивних автомобілів класичної компоновки, вельми поширених в кінці минулого ...
Найкращі японські універсали: рейтинг, огляд з фото
Універсал – це легкове авто з збільшеним багажником і просторим салоном. Зовсім недавно ці машини стали предметом гордості автолюбителів і заздрості ...
Тюнінг салону "Лади-Калини" своїми руками
Сучасне авто — це не просто засіб пересування, але і місце, де можна сховатися від міської суєти. І якщо в дорогих машинах інженери продумали стандартний ...
Скільки важить ВАЗ-2101? Вага кузова і двигуна ВАЗ-2101
На те, скільки важить ВАЗ-2101 впливає знос металевих частин, наявність додаткового обвісу та обладнання ГБО. Варто зазначити, що переважна частина сучасних ...

АКБ Акумулятори Мутлу (Mutlu) відгуки

06.02.15, Різне
2293
АКБ Акумулятори Мутлу (Mutlu) відгуки


Ми зібрали максимальну добірку відгуків реальних власників акумуляторів АКБ Мутлу (Mutlu) . Публікуються як позитивні, так і негативні відгуки. Щоб висловити свою думку скористайтесь формою коментарів нижче.

Маша. Рік тому на нашу машину було придбано АКБ Мутлу 75 ач. Гарантія на нього в магазині була рівно рік, але красувалася етикетка, що додатковий рік гарантії отримуємо від заводу. Наш акумулятор пропрацював рівно 13 місяців і помер, у підсумку в магазині його в ремонт і на заміну не взяли. Що стосується гарантії від заводу, то тут все складно. Справа в тому, що гарантія дається на заводські дефекти, а їх всього два: коротке замикання пластин і обрив ланцюга всередині АКБ. Це все проявляється в перший рік експлуатації. Для того, щоб щось довести, необхідно проводити експертизу. Вирішено було купити новий АКБ, а відгук про акумулятори Мутлу у мене тепер тільки негативні, нікому їх не раджу.

Віктор Про акумулятори Мутлу не можу нічого сказати поганого, перший витримав чотири роки, другий їздить у мене вже 3. Ніяких проблем немає, мороз заводилася добре. До речі Мутлу свого часу ставилися на конвеєрі ГАЗ, аби яка фірма просто так туди не потрапляє, що говорить і їх надійності.

Юрій Багато хто мені не вірить, але ось вже 7 років їжджу на акумуляторі Мутлу 60 а/год, який встановлювався на моїй Toyota Corolla (збірка проводилася в Туреччині). І начебто він поки ще живий і особливих проблем мені не доставляє. Так що. мій відгук тільки позитивний.

Для розрядки обстановки, представляємо вам веселу рекламу акумуляторів Мутлу:Тема У мене сімка жигулі, поставив акумулятор Мутлу, пропрацював півтора року, зараз дуже погано тримає. Доведеться знімати і зарядити будинку, але не думаю, що дуже допоможе. Зараз дуже особливих холодів ще не було, генератор працює нормально.

Анатолій Мій відгук про акумулятор Мутлу. Проблема з ним прийшла взимку, не найстрашніша, але і не дуже приємна. У мене на роботі службовий автомобіль, коли їм користуюся, моя машина стоїть на парковці без руху, приблизно 3 дні. Так от, коли мороз на вулиці приблизно -10 градусів, після трьох днів простою, вона заводиться з великим трудом, створюється таке відчуття, що якщо б простояла четвертий, то взагалі б не завелася.

Дмитро Купив собі MUTLU Evolution (червоний) все поки влаштовує, але тільки після покупки зрозумів, що він не обслуговується. Саме червоного кольору, а в такому ж синьому як кажуть є доступ до банків. Це навіть не відгук, а рада покупцем, питайте у продавця, чи можна обслуговувати ваш АКБ, в деяких випадках це буває дуже корисно.

Валерій Купив обслуговує акумулятор Мутлу, під час його використання, він повністю розрядився (з вини машини, була витік струму на одному агрегаті), так от повністю його зарядив, він працює ніби добре, але індикатор не змінює свій колір, залишається білим (за документами "вимагає зарядки"), заряджав максимально довго на низькому струмі. Не знаю тепер що робити, ось такий відгук.

Ігор Стаж водіння у мене великий, доводилося покористуватися багатьма акумуляторами, що мій відгук заснований на власному досвіді і досвіді друзів. В цілому АКБ Мутлу дуже надійні, якщо правильно їх експлуатувати, вони ходять дуже довго, часом ставлять навіть рекорди. Але як і всіх виробників, зустрічається шлюб, який часом може зіпсувати враження про фірму. Якщо, наприклад, ставити питання який акумулятор краще mutlu або bosch, я б відповів що bosch, але різниця дуже незначна, щоб за неї переплачувати зайві гроші.