Різниця Subaru BRZ і Toyota GT 86: технічні характеристики та особливості
Незабаром після початку XXI століття на ринку майже не залишилося недорогих спортивних автомобілів класичної компоновки, вельми поширених в кінці минулого ...
Найкращі японські універсали: рейтинг, огляд з фото
Універсал – це легкове авто з збільшеним багажником і просторим салоном. Зовсім недавно ці машини стали предметом гордості автолюбителів і заздрості ...
Тюнінг салону "Лади-Калини" своїми руками
Сучасне авто — це не просто засіб пересування, але і місце, де можна сховатися від міської суєти. І якщо в дорогих машинах інженери продумали стандартний ...
Скільки важить ВАЗ-2101? Вага кузова і двигуна ВАЗ-2101
На те, скільки важить ВАЗ-2101 впливає знос металевих частин, наявність додаткового обвісу та обладнання ГБО. Варто зазначити, що переважна частина сучасних ...

Чому збільшується витрата мастила в двигуні автомобіля?

03.11.16, Різне
147
Практично кожен навіть початківець автолюбитель знає яка роль масла в двигуні. Ні один автомобільний двигун масла не проїде і 1000 км. Нафтові компанії постійно поліпшують рухові олії. Купуючи якісне масло, водій вносить свій внесок у якісну та безперебійну роботу двигуна. Але, на жаль, часом водій стикається з таким ускладненням як споживання масла в моторі. Як бути в цій ситуації?

Чому збільшується витрата мастила в двигуні автомобіля?


Потрібно розуміти, що надмірне споживання масла це показник, що свідчить про інший несправності. Надмірна витрата масла говорить про несправної роботи автодвигателя. Всім відомо, що движок це сердечко автомашини, яке потребує максимум уваги, у разі необхідності ремонту його необхідно проводити невідкладно. У будь-якої несправності існують свої причини, а іноді цих причин може бути кілька. В будь-якому сервісі фахівці зможуть виявити їх без праці, але і самому автолюбителю буде корисно знати, що відбувається з двигуном.

Надмірне споживання масла говорить про несправності, яких може бути кілька. Самі несправності поділяються на складні і прості. До складних поломок відносяться наступні:

1. Перегрів маслозйомних кілець або їх зношування, які є у кожного автомобіля. Завдання цих кілець полягає в тому, що вони захищають проникнення масла в камеру згоряння, у разі зносу кілець масло гарантовано потрапить в камеру згоряння, що обіцяє більш складними проблемами.

2. Знос циліндрів також впливає на споживання масла в моторі. Ремонт і заміна циліндрів – це дорога справа.

3. Несправність маслозйомних ковпачків також впливає на витрату масла. Ремонт цієї несправності не настільки складний, так як не вимагає розбирання двигуна.

4. Несправність прокладок блоку циліндрів. Ремонт буде не дуже дорогим.

5. Пошкодження сальника або його знос, що потребує заміни, також може стати причиною надмірного витрачання олії.

Існують також нескладні пошкодження сприяють збільшенню споживання масла, наприклад, такі як поломка масляного фільтра або пошкодження кришки блока циліндрів. До простим першопричин треба також зарахувати таку банальну як ймовірність невисока якість оливи для автомобіля.

Двигуну необхідно дбайливе ставлення, так як ігнорування найбільш невинною поломки може призвести до серйозних ускладнень, які призведуть до поломки більш значущих деталей.

Відео - Чому збільшується витрата мастила в двигуні автомобіля?:


1. Підвищена витрата масла - причини і що робити?2. Як визначити причину витрати масла?

Теги новини: