Різниця Subaru BRZ і Toyota GT 86: технічні характеристики та особливості
Незабаром після початку XXI століття на ринку майже не залишилося недорогих спортивних автомобілів класичної компоновки, вельми поширених в кінці минулого ...
Найкращі японські універсали: рейтинг, огляд з фото
Універсал – це легкове авто з збільшеним багажником і просторим салоном. Зовсім недавно ці машини стали предметом гордості автолюбителів і заздрості ...
Тюнінг салону "Лади-Калини" своїми руками
Сучасне авто — це не просто засіб пересування, але і місце, де можна сховатися від міської суєти. І якщо в дорогих машинах інженери продумали стандартний ...
Скільки важить ВАЗ-2101? Вага кузова і двигуна ВАЗ-2101
На те, скільки важить ВАЗ-2101 впливає знос металевих частин, наявність додаткового обвісу та обладнання ГБО. Варто зазначити, що переважна частина сучасних ...

Mazda CX 5 установка камери заднього виду, відео

03.11.16, Різне
1350
Mazda CX 5 установка камери заднього виду, відео

Покажемо як своїми руками поставити камеру заднього виду в автомобіль Mazda CX 5. До цього установка була з помилкою в підключенні, в результаті камера пропрацювала менше року і зламалася. Зараз все робимо по розуму.

Щоб камера заднього виду підійшла до штатного монітора, вона обов'язково повинна бути стандарту NTSC. До штатних японським моніторів підходить тільки такий формат, майте це на увазі при купівлі китайських виробів.

Коли ви будете купувати камеру заднього виду, майте на увазі, що вони бувають двох видів CCD яскравий кольору (але гірше в темряві) і CMOS тьмяні кольори (краще в темряві).

Особливістю комп'ютера Mazda CX 5 в тому, що при прямому підключенні камери, працювати вона буде постійно, саме таку помилку допустили при першій установці. Для того, щоб цього не сталося під'єднуємо нашу нову камеру заднього виду через реле:

Mazda CX 5 установка камери заднього виду, відео


і

Mazda CX 5 установка камери заднього виду, відео


За допомогою цього реле, коли машина заводиться, магнітола бачить цю камеру, потім вона її відключає і знову включає, тільки при русі заднім ходом.

Ось так камера заднього виду Mazda CX 5 виглядає на двері багажника:

Mazda CX 5 установка камери заднього виду, відео


Реле можна купити в будь-якому магазині радіодеталей, там же берете провід. Сама камера купувалася в інтернет-магазині за ціною приблизно 1700 рублів.

Відео установка камери заднього виду Mazda CX 5:

Теги новини: ремонт Mazda CX 5