Різниця Subaru BRZ і Toyota GT 86: технічні характеристики та особливості
Незабаром після початку XXI століття на ринку майже не залишилося недорогих спортивних автомобілів класичної компоновки, вельми поширених в кінці минулого ...
Найкращі японські універсали: рейтинг, огляд з фото
Універсал – це легкове авто з збільшеним багажником і просторим салоном. Зовсім недавно ці машини стали предметом гордості автолюбителів і заздрості ...
Тюнінг салону "Лади-Калини" своїми руками
Сучасне авто — це не просто засіб пересування, але і місце, де можна сховатися від міської суєти. І якщо в дорогих машинах інженери продумали стандартний ...
Скільки важить ВАЗ-2101? Вага кузова і двигуна ВАЗ-2101
На те, скільки важить ВАЗ-2101 впливає знос металевих частин, наявність додаткового обвісу та обладнання ГБО. Варто зазначити, що переважна частина сучасних ...

Шини Pirelli Cinturato P6: відгуки, особливості і опис

19.12.18, Різне
165
Безпека дорожнього руху багато в чому визначається якістю встановлених покришок. Зараз вибір автомобільної гуми величезний. Ряд брендів впевнено завоювали свій сегмент ринку і не збираються здавати позиції. Інші ж компанії, які тільки почали свій шлях до вершин. До першої категорії належить і італійський концерн Pirelli. Модельний ряд вражає. Бренд пропонує покришки для легкових і вантажних автомобілів, швидкісних транспортних засобів. Спеціально для седанів середньої цінової категорії фірма випустила шини Pirelli Cinturato P6. Відгуки водіїв про цій гумі тільки позитивні.

Сезонність

Шини розроблені виключно для літньої експлуатації. Компаунд жорсткий. При знижених температурах гумова суміш твердне ще сильніше. Це негативно позначається на якості зчеплення з дорожньою поверхнею. Безпечне управління автомобілем стає неможливим.


Сфера використання

Шини Pirelli Cinturato P6: відгуки, особливості і опис
Ці шини проектувалися виключно для седанів, що експлуатуються переважно в міських умовах. Гума проводиться в більш ніж 30 типорозмірах з діаметрами посадки від 14 до 18 дюймів. Високошвидкісних варіантів мало. Наприклад, покришки Pirelli Cinturato P682H зберігають свої експлуатаційні характеристики при швидкості не більше 210 км/ч. При більшому розгоні, якщо вірити відгукам, утримати дорогу стає важче, автомобіль зносить в сторони, зростає ризик втрати управління. Максимальний індекс швидкості V. Шин цієї серії з більшою продуктивністю в продажу немає.

Протекторний малюнок

Шини Pirelli Cinturato P6: відгуки, особливості і опис
Інженери Pirelli одними з перших при розробці покришок почали використовувати методики цифровий симуляції. Дизайн протектора шин Pirelli Cinturato P6 розроблявся з застосуванням сучасних обчислювальних алгоритмів. Потім модель протестували на полігоні компанії.


Представлені покришки отримали класичний симетричний малюнок протектора з п'ятьма ребрами жорсткості. Такий дизайн відрізняється найбільшою стабільністю плями контакту, що позитивно впливає на якість зчеплення з дорожньою поверхнею. Суцільне центральне ребро. Воно виготовлено з більш жорсткої за складом гумової суміші. Це підвищує надійність управління на високих швидкостях. Машина краще тримає дорогу, відхід від заданої траєкторії відсутня. Автомобіль більш чутливо і швидко реагує на команди рульового управління, легше маневрує. У відгуках про Pirelli Cinturato P6 водії відзначають надійність покришок при розгоні. Ймовірність знесення мінімальна. Два інших центральних ребра наділили більш складним малюнком. Їх частина, розташована ближче до центру, суцільна. З іншого боку елементи нарізані на невеликі блоки складної геометричної форми. Такий підхід дозволяє підвищити якість розгону. Збільшена кількість ріжучих крайок покращує зчеплення з дорожнім полотном. У відгуках про Pirelli Cinturato P6 водії відзначають і стабільність гальмування. Це повністю відбито і в незалежних тестах автомобільних видань. Серед конкурентів з цього ж сегменту представлена модель показала мінімальний гальмівний шлях. Навіть різка зупинка не призводить до неконтрольованих заметах транспортного засобу. Блоки плечової зони жорсткі. Вони зберігають свою форму стабільної навіть при підвищених динамічних навантаженнях.

Боротьба з гидропланированием

Найбільші проблеми для автомобіліста влітку викликає їзда по мокрій дорозі. Між дорожнім полотном і поверхнею шини утворюється мікроплівка води, яка і заважає їх надійного контакту один з одним. У результаті водій втрачає керування, машина не реагує на команди керма, падає безпеку руху. Для боротьби з цим ефектом інженери застосували ряд специфічних заходів.
Шини Pirelli Cinturato P6: відгуки, особливості і опис
По-перше, протектор оснастили розвиненою дренажною системою. Вона складається з кількох поздовжніх і безлічі поперечних канальців. При їзді виникає відцентрова сила, яка і затягує воду вглиб протектора. Після чого вона перерозподіляється по всій поверхні шини і відводиться в сторони. По-друге, в компаунді збільшили частку кремнієвої кислоти. Це з'єднання підвищує надійність зчеплення, перешкоджає ковзанню автомобіля. Бонус — збільшення зносостійкості покришок.
Шини Pirelli Cinturato P6: відгуки, особливості і опис
Сукупність представлених заходів і призвела до такої високої надійності шин Pirelli Cinturato P6. У відгуках водіїв це відображено в повній мірі. Автомобілісти відзначають стабільність поведінки машини в дощ. Якість зчеплення з мокрою дорогою знижується тільки на максимальних швидкостях.

Особливості

Бренд окремо відзначив і деякі характерні особливості цієї гуми. Вони нанесені на поверхні самої шини. Energy efficient. Покришки отримали знижені показники опору коченню. В результаті чого гума показує високу паливну ефективність. Витрата пального знижується на 5 %. Водій економить кошти, зменшуються і викиди вуглекислого газу в атмосферу. Автомобілісти відобразили це у відгуках про Pirelli Cinturato P6. Clean air. При виробництві компаунда хіміки концерну не використовують ароматичних масел. У підсумку в процесі утилізації покришок знижується загальна кількість шкідливих викидів у навколишнє середовище.