Різниця Subaru BRZ і Toyota GT 86: технічні характеристики та особливості
Незабаром після початку XXI століття на ринку майже не залишилося недорогих спортивних автомобілів класичної компоновки, вельми поширених в кінці минулого ...
Найкращі японські універсали: рейтинг, огляд з фото
Універсал – це легкове авто з збільшеним багажником і просторим салоном. Зовсім недавно ці машини стали предметом гордості автолюбителів і заздрості ...
Тюнінг салону "Лади-Калини" своїми руками
Сучасне авто — це не просто засіб пересування, але і місце, де можна сховатися від міської суєти. І якщо в дорогих машинах інженери продумали стандартний ...
Скільки важить ВАЗ-2101? Вага кузова і двигуна ВАЗ-2101
На те, скільки важить ВАЗ-2101 впливає знос металевих частин, наявність додаткового обвісу та обладнання ГБО. Варто зазначити, що переважна частина сучасних ...

Шини Viatti: відгуки, особливості та модельний ряд

19.12.18, Різне
170
Серед вітчизняних виробників автомобільної гуми особливе місце займає бренд Viatti. Шини цієї компанії виробляються на базі Нижньокамського заводу, що належить зараз ПАТ "Татнафта". Ось тільки повністю назвати ці покришки вітчизняними неможливо. Справа в тому, що при виготовленні і проектуванні активну участь беруть і інженери з німецької Continental.

Модельний ряд

Модельний ряд представлений всього 9 зразками гуми. Присутні шини для літнього, зимового та всесезонної експлуатації. Покришки розробляли для седанів, мінівенів і транспортних засобів з повним приводом. Найбільшою популярністю користуються серії Strada, Brina і Bosco.

Особливості

Головна відмінна риса — асиметричний малюнок протектора. Подібний дизайн характерний для всіх моделей компанії за винятком Vettore Brina V-525 і Bosco A/T. порівняно з класичним симетричним малюнком, представлений дизайн наділяє шини Viatti кращими експлуатаційними характеристиками. Справа в тому, що кожна функціональна зона оптимізована під певні завдання. Це підвищує надійність прямолінійного руху, маневрування та гальмування.


Шини Viatti: відгуки, особливості та модельний ряд
Наприклад, блоки зовнішнього плеча відчувають максимальне навантаження при зупинці. Тому інженери зробили їх більш жорсткими. Прийом збільшує стійкість покришок до різких динамічних навантажень, гальмівний шлях знижується. Центральна зона допомагає стабілізувати транспортний засіб при швидкісному прямолінійному пересуванні.

Застосування

Шини Viatti розроблені для різних видів транспортних засобів. Модельний ряд не великий, але він повністю охоплює всі найбільш популярні типи легкового транспорту. При цьому деякі покришки використовують навіть на нових автомобілях. Наприклад, шина Viatti встановлені у базову комплектацію Skoda Octavia.
Шини Viatti: відгуки, особливості та модельний ряд
Сам бренд відносить свої покришки до преміального сегменту. Гума відрізняється не тільки високими ходовими характеристиками, але і підвищеною комфортністю. Шини тихі, йдуть м'яко, не провокуючи високої вібрації в салоні при русі по поганій дорозі.

Думки

Основний ринок збуту — країни СНД. У відгуках про шинах Viatti автомобілісти насамперед відзначають ідеальну адаптацію до вітчизняних умов експлуатації. Зимові зразки гуми зберігають високу керованість навіть при різкій зміні покриття. Представники концерну нещодавно виступили і з амбітними заявами про вихід на європейський ринок. З 2017 року 500 тис. шин пішло на експорт. Основними покупцями стали країни Східної Європи і Балкани (Чехія, Словаччина, Боснія і Герцеговина). Близько 30 тис. шин Viatti і поставляється на ринок Німеччини.