Різниця Subaru BRZ і Toyota GT 86: технічні характеристики та особливості
Незабаром після початку XXI століття на ринку майже не залишилося недорогих спортивних автомобілів класичної компоновки, вельми поширених в кінці минулого ...
Найкращі японські універсали: рейтинг, огляд з фото
Універсал – це легкове авто з збільшеним багажником і просторим салоном. Зовсім недавно ці машини стали предметом гордості автолюбителів і заздрості ...
Тюнінг салону "Лади-Калини" своїми руками
Сучасне авто — це не просто засіб пересування, але і місце, де можна сховатися від міської суєти. І якщо в дорогих машинах інженери продумали стандартний ...
Скільки важить ВАЗ-2101? Вага кузова і двигуна ВАЗ-2101
На те, скільки важить ВАЗ-2101 впливає знос металевих частин, наявність додаткового обвісу та обладнання ГБО. Варто зазначити, що переважна частина сучасних ...

Комп'ютерна діагностика Ford: повна перевірка автомобіля

19.12.18, Різне
253
Американський «Форд» - прекрасне рішення для сучасних доріг: розкішний зовнішній вигляд, зручне управління, здатність витримувати непрості дорожні та природні умови – мала дещиця того, за що люблять цей автомобіль. Будь-який «сталевий кінь», як би якісно він не був зроблений, незважаючи на прогресивність впроваджених технологій, доводиться возити на огляд професіоналів, благо сьогодні в СТО представлені спрощені і передові способи діагностики Ford.

Загальне діагностиці

Комп'ютерна діагностика Ford: повна перевірка автомобіля
Суть комп'ютерних методів діагностики автомобілів Ford зводиться до забезпечення контролю кожного вузла автомашини на предмет її справності. Проведення діагностичних заходів слід довірити тільки досвідченим професіоналам, оскільки потрібно спеціалізоване обладнання. Тільки в цьому випадку можна розраховувати на повноцінний, кваліфіковану відповідь фахівців на питання автомобілістів про неполадки.


Діагностичні премудрості: методика виявлення «слабких ланок»

В комплекс дослідницьких процедур діагностики Ford включається декілька етапів.
 • Автомобіль тестується в русі. Майстер спочатку прислухається до скарг власника автотранспорту, потім самостійно перевіряє стан кожної системи.
 • «Форд» потребує участі дилерського сканера при діагностиці, придатного для різних моделей: «Мондео», «Фієста» та ін. Крім сканера, використовуються осцилограф, коректори, мотор-тести та інші прилади.
 • Спеціально розроблені інженерами програми для діагностики Ford допомагають правильно розпізнавати коди.
 • З допомогою аналогового додаткового тестування електросистеми можна розпізнати сутність несправної роботи контактів, порушень функціонування генераторного пристрою.
 • Перевірка механізмів здійснюється в режимі онлайн, і на моніторі відображаються важливі для діагноста відомості: паливний впорскування, показники роботи датчиків, XX-режим.
 • Розшифрування отриманих даних дозволяє виявити справжні, не поверхневі причини дефектів і підібрати оптимальне рішення для лагодження.
 • У надійному СТО діагностику Ford Transit проводять поетапно, використовуючи вакуумметр, прилад, що дозволяє виміряти тиск. Він в точності визначить ступінь зносу двигуна, його конструкції в цілому. Швидкість відхилення стрілки на екрані дарує можливість зробити максимально точні виміри. Всі моменти узгоджуються з автолюбителем, підписується договір на ремонтні роботи. Візуальний огляд проводять з мінімальним демонтажем. Майстри застосовують різні пристосування. Стетоскоп допомагає прояснити ситуацію з камерою згоряння.


  Коли задуматися про діагностику?

  Комп'ютерна діагностика Ford: повна перевірка автомобіля
  Придбання авто у попереднього власника – серйозний привід провести діагностику. Спецапаратура допомагає сервисменам розпізнати виник «недуга» прихованого характеру, і навіть той, який свідомо намагається приховати господар. Спеціалізований сервісний центр виконає діагностику Ford Focus грамотно, оперативно, ефективно. Не слід ігнорувати найменші ознаки неполадок. Відзначаються підозрілі стуку, невластиві звичайного режиму звуки, доводиться більше грошей викладати на заправках? Пора привезти «залізного друга» на огляд, плановий або неплановий. Своєчасне прийняття заходів – гарантія відсутності необхідності в дорогому ремонту, придбання недешевих деталей на заміну.
  При переході на зимовий або літній період поїздок зростає необхідність в обстеженні транспортного засобу, щоб уникнути вразливих станів транспорту в шляху. Доведеться підготувати відповідне масло, змінити гуму, не завадить перевірити карбюратор. В ході планового техобслуговування кожному «автопациенту» буде надана потрібна допомога і індивідуальний підхід залежно від його стану. Враховуються характер авто, марка, спосіб, бажаний автовласником, його історія експлуатації.

  Перші дзвіночки

  Комп'ютерна діагностика Ford: повна перевірка автомобіля
  Водій, не підозрюючи про проблеми, певну кількість кілометрів радіє придбання стиляги, зростається з ним, і будь-який шум доставляє масу неприємних відчуттів. Якщо вже машина з працею запускається, не варто зволікати. Це в підсумку виливається у підвищена витрата палива, створення аварійних ситуацій на дорозі. Занадто довгий прогрів, наявність чорних вихлопів неодмінно повинні насторожити автовласника. Як тестується мотор? При посиленні стукотів при холодному запуску двигуна, схожих на барабанящие звуки по металу, автомеханік перевірить корінні підшипники, натиснувши на педаль акселератора.

  Як розпізнати дефекти ходової?

  Комп'ютерна діагностика Ford: повна перевірка автомобіля
  Ходова починає давати збої, і дізнатися це можна далеко не на інтуїції.
 • Автотранспорт помітно хитає в різні боки. Особливо це відчувається на поворотах або при уповільненні ходу.
 • Чується стук підвіски, амортизатори.
 • Поворот супроводжується характерним скрипом, чутним не тільки господареві.
 • Що ще важливо перевіряти?

  Комп'ютерна діагностика Ford: повна перевірка автомобіля
  Для розуміння виникнення збоїв в трансмісійної конструкції слід дізнатися про її поведінку в справному стані. У робочому сайті не виникає пробуксовок, агрегат слухняно відгукується на водійські команди. Не відзначаються вібрації, стуки в підкапотному просторі. Швидкості перемикаються вільно, без найменшого зволікання, плавно, немає ривкових рухів на старті. Після грамотно проведеного ремонту коробка здатна «пробігти» 50 і 150 тис. км.
  Має значення манера їзди, умови дорожніх покриттів, частота використання засобу пересування. Не варто лінуватися перевіряти трансмісію при купівлі вживаного агрегату. У середньому ресурс «коробки» складає близько 200 тис. км, але через 15 років прийде термін її заміни. Зрозуміло, що, купуючи авто з терміном служби понад 10 років, змінити коробку-автомат потрібно. Зрозуміти, що старий агрегат, можна по маслу: воно має темно-коричневим відтінком, хоча і прозоро. Так виглядає олійна рідина після 150 тис. км за умови відсутності її замін. Електронні програми – найбільш дієвий спосіб вчасно повернути транспорт в робочий лад, підшукати оптимальні рішення для якнайшвидшого налагодження вузлів, деталей, з урахуванням бюджету автомобіліста, замінити конструктивні елементи за правилами, згідно з безпеки і якості. Прийняті в потрібний час заходи допоможуть зберегти гроші в гаманці.