Різниця Subaru BRZ і Toyota GT 86: технічні характеристики та особливості
Незабаром після початку XXI століття на ринку майже не залишилося недорогих спортивних автомобілів класичної компоновки, вельми поширених в кінці минулого ...
Найкращі японські універсали: рейтинг, огляд з фото
Універсал – це легкове авто з збільшеним багажником і просторим салоном. Зовсім недавно ці машини стали предметом гордості автолюбителів і заздрості ...
Тюнінг салону "Лади-Калини" своїми руками
Сучасне авто — це не просто засіб пересування, але і місце, де можна сховатися від міської суєти. І якщо в дорогих машинах інженери продумали стандартний ...
Скільки важить ВАЗ-2101? Вага кузова і двигуна ВАЗ-2101
На те, скільки важить ВАЗ-2101 впливає знос металевих частин, наявність додаткового обвісу та обладнання ГБО. Варто зазначити, що переважна частина сучасних ...

Тюнінг "Камрі V50" ("Тойота"). Чіп-тюнінг Toyota Camry V50

19.12.18, Різне
228
Багато власників цього чудового японського автомобіля в гонитві за потужністю задаються питанням, як її збільшити. Звичайно, зараз всі чули про диво-тюнінгу, який додає потужності, зменшує витрату палива і надає автомобілю багато інших переваг. Саме чіп-тюнінг "Тойоти-Камрі V50" є найпопулярнішим у власників даної марки автомобіля, тому про нього буде йти мова в статті. Спробуємо розібратися, як його зробити і чи існують певні ризики.
Тюнінг "Камрі V50" ("Тойота"). Чіп-тюнінг Toyota Camry V50

Перший етап здійснення чіп-тюнінгу

Почнемо з того, що для цього потрібно. Щоб збільшилася потужність авто і з'явилися інші нововведення, потрібно замінити НА " в блоці управління двигуном. Якщо говорити простими словами, автомобілю міняють стару утиліту, що дозволяє отримувати 200 кінських сил, на нову - на 250 л. с. і більше. Крім іншого, майстер в процесі регулює деякі технічні характеристики. Тюнінг "Тойоти-Камрі V50" має безліч переваг. Будь - зараз розглянемо.


Тюнінг "Камрі V50" ("Тойота"). Чіп-тюнінг Toyota Camry V50

Плюси

Скільки саме додається потужності і знижується витрата палива на 100 кілометрів? Після грамотно проведеного процесу мотор оснащується 60 додатковими кінськими силами. Це чудово, адже не у всіх марок зазначається подібна пристосованість до цього виду тюнінгу. Крутний момент Camry V50 збільшується приблизно на 30 %. Але це якщо прошивка дійсно якісна і від офіційного представника. Якщо ні - не більше 10 %. Витрата палива відбувається в залежності від прошивки. Правильний чіп-тюнінг дає на 15 літра менше витрати на 100 кілометрів шляху. Цифри, як може здатися, зовсім невеликі. Однак варто навести приклад. Якщо проїжджати на автомобілі 5000 кілометрів в рік, то водій заощадить 75 літрів бензину. За нинішніми цінами на паливо - 43 рубля за літр, заощадження складуть більше трьох тисяч рублів у рік. Як відбувається чіп-тюнінг "Тойоти-Камрі V50", на фото можна спостерігати в даній статті.


Тюнінг "Камрі V50" ("Тойота"). Чіп-тюнінг Toyota Camry V50
Все робиться без втручання людини, відсутнє механічне взаємодія з деталями автомобіля - працює спеціальна комп'ютерна програма. Варто згадати, що збільшуються не тільки вищевказані показники - після процедури оптимізується динаміка авто час їзди. Також власники, які пишуть відгуки про чіп-тюнінг, згадують, що автоматична коробка передач стала працювати краще і злагоджено, зникли перекручування під час перемикання.

Тюнінг салону

До речі, крім цього виду удосконалень, можна зробити якісний тюнінг салону "Камрі V50". Цілком допустимо заново оббити сидіння, професійно налаштувати мультимедійну систему, щоб вона стала більш багатофункціональною. Також можна поліпшити показники шумоізоляції, адже, судячи по відгукам - це "хворе місце" даної автомобільної марки. Для обшивки салону і сидінь краще використовувати натуральні, добротні, зносостійкі матеріали. Фото тюнінгу салону "Камрі v50" розміщені в даному матеріалі.
Тюнінг "Камрі V50" ("Тойота"). Чіп-тюнінг Toyota Camry V50

Що необхідно для вдалого чіп-тюнінгу

Для грамотної перепрошивки у майстри повинні бути:
 • Ноутбук.
 • Завантажувач утиліти.
 • Розпакувальник програми.
 • Адаптер K-Line.
 • А зараз слід розібратися, важливий якісний "чіп"?

  Прошивка

  Тюнінг "Камрі V50" ("Тойота"). Чіп-тюнінг Toyota Camry V50
  Звичайно, крім усього, обов'язкова саме якісна прошивка. Установка не повинна перериватися. Кращий варіант - Bosch 797. Програма повинна бути ліцензійної, а не контрафактної. Якщо буде стояти неякісна прошивка, то можливі дуже негативні наслідки для двигуна.
  Вкрай важливим пунктом при удосконаленні виступає ОС, встановлена на ноутбуці.

  Операційна система

  Варто відзначити, що, якщо на ноутбуці стоїть версія Windows 7 8 або 10 - нічого не вийде. Потрібна виключно версія XP. Якщо вона не буде встановлена - прошити автомобіль не вдасться. Фото тюнінгу "Камрі V50" (зовнішнього) можна побачити в статті.

  Початок роботи

  Тюнінг "Камрі V50" ("Тойота"). Чіп-тюнінг Toyota Camry V50
  Коли підключено потрібне обладнання, встановлена правильна операційна система, можна приступати до роботи.
 • Спочатку потрібно знайти в своєму автомобілі блок управління двигуном Toyota Camry V50. Зазвичай він знаходиться зверху в бардачку.
 • Після цього K-line адаптер підключається до ЕБУ і ноутбуку.
 • Включається запалювання Camry на 1 поворот.
 • Розпаковуються утиліта і завантажувач прошивки. Важливо Все це робити саме тоді, коли ЕБУ підключений до ноутбука через адаптер.
 • У комп'ютері слід вказати шлях до неї, після чого очікувати установки прошивки.
 • Після цього треба почати роботу з нею. На даному етапі необхідно слідувати інструкціям, щоб не пошкодити технічний стан авто. У меню програми Combiloader слід вибрати чіп і приступити до налаштування. Можна варіювати, скільки потужності додати, збільшити крутний момент або зменшити витрату палива - тюнінг "Камрі V50" дуже багатофункціональний.

  Ресурс двигуна після прошивки

  Тюнінг "Камрі V50" ("Тойота"). Чіп-тюнінг Toyota Camry V50
  Звичайно, додана потужність дуже впливає на автомобіль. По-перше, вона збільшує час розгону, а це при обгоні дає набагато більше пасивної безпеки. Прийнято вважати, що чіп-тюнінг знижує ресурс двигуна. Однак це не завжди так. У деяких машин такого не спостерігається. Але у даній моделі він все ж знижується, але ненабагато - приблизно на 2%. Важливо також відповісти на питання, пропадає гарантія автомобіля при цьому виді тюнінгу? Так, при прошивці ЕБУ анулюється дилерська обслуговування. Однак, якщо ви приїжджаєте до дилера перевіряти свою машину і не вимагаєте моніторингу ЕБУ - можна і далі відвідувати технічне обслуговування в "рідному" салоні. Але, коли трапиться проблема з двигуном, або майстер самостійно виявить зміни в блоці управління двигуном - автомобіль обов'язково знімуть з гарантії.
  Тюнінг "Камрі V50" ("Тойота"). Чіп-тюнінг Toyota Camry V50

  Чіп-тюнінг дизельного двигуна: можливий

  Після того як ви прошили автомобіль з дизельним двигуном, то після роботи варто відразу перевірити машину на стенді на предмет того, чи дійсно підвищилася потужність, чи ні. Зазвичай процес проходить гладко, однак, якщо все залишилося так само, як було до цього, то доведеться вимагати повернення грошових коштів у співробітників сервісу, пред'явивши вагомі докази. Також варто відразу ж перевіряти авто на можливі недоліки і з'ясовувати, чи всі запропоновані вам гідності чіп-тюнінгу присутні.

  На відміну від бензинових двигунів на дизельні чипируются рідше і гірше. Тому, якщо в перший виїзд виявилося, що позитивних результатів немає - спробуйте почекати 10 днів. Зазвичай після терміну обкатки гідності тюнінгу починають проявлятися. У сервісі можуть запропонувати два варіанти надання послуг, якщо чіп не підійшов. Або знайдуть новий, оптимальний для вашої машини, або повернуть налаштування назад, але при цьому повернуть клієнту лише 80 % оплаченої послуги. Тому, замовляючи цей тюнінг на дизельний мотор, ви не тільки ризикуєте, але і залишаєтеся не з такими хорошими результатами, як автомобілі на бензинових двигунах. Але, якщо все підібрати якісно, то машина все ж стане м'якше в управлінні.

  Висновок

  Тюнінг "Камрі V50" ("Тойота"). Чіп-тюнінг Toyota Camry V50
  Допускається чіп-тюнінг "Камрі V50", якщо у нього дизельний мотор? Враховуючи вищесказане - однозначно, так. Але варто зазначити, що процедура проводиться в тому випадку, якщо машина справна. На старих і зламаних авто робити складні удосконалення не має сенсу, тому що ефекту не буде: не знизиться витрата палива, не збільшиться потужність. Скільки триває процес? Автомобіль, який здали на чіп-тюнінг, зазвичай проводить приблизно 2-3 години на сервісі. Це залежить від досвіду і кваліфікації майстра і від того, який майстер вам попався. Досвідчений фахівець витратить на процедуру близько години, а новачок буде возитися довше. Деякі автомобілі проходять комп'ютерний тюнінг в два етапи. Специфічні особливості часом не дозволяють зробити його зовсім. Тому необхідно проконсультуватися, чи підлягає двигун Camry такого виду удосконалення. Може чіп-тюнінг "Камрі V50" бути невдалим? Звичайно, в більшості випадків (особливо, якщо він був проведений в салоні) таке не станеться. Однак буває, що робота двигуна після процесу стає тільки гірше, а витрата палива - вище. Але це трапляється, якщо прошити авто на основі неякісного софту. Тому перевіряйте репутацію сервісів, або тестуйте програми особисто. Якщо ваш автомобіль зажадав декількох етапів роботи, в салоні за це обов'язково візьмуть передоплату.