Різниця Subaru BRZ і Toyota GT 86: технічні характеристики та особливості
Незабаром після початку XXI століття на ринку майже не залишилося недорогих спортивних автомобілів класичної компоновки, вельми поширених в кінці минулого ...
Найкращі японські універсали: рейтинг, огляд з фото
Універсал – це легкове авто з збільшеним багажником і просторим салоном. Зовсім недавно ці машини стали предметом гордості автолюбителів і заздрості ...
Тюнінг салону "Лади-Калини" своїми руками
Сучасне авто — це не просто засіб пересування, але і місце, де можна сховатися від міської суєти. І якщо в дорогих машинах інженери продумали стандартний ...
Скільки важить ВАЗ-2101? Вага кузова і двигуна ВАЗ-2101
На те, скільки важить ВАЗ-2101 впливає знос металевих частин, наявність додаткового обвісу та обладнання ГБО. Варто зазначити, що переважна частина сучасних ...

Свічки на «Форд Фокус 2»: ознаки несправності, правила вибору, самостійна установка

19.12.18, Різне
328
Компактний «стиляга» доріг від американців давно припав до душі. Зрозумілим бажанням власника «Форд Фокус» є продовження своєї історії з автомобілем і як можна довше. Знос деталей неминучий, особливо при агресивній манері водіння, умов поганих дорожніх полотен, тому доводиться говорити про заміну свічок запалювання, одного з головних мотиваторів руху автотранспорту. Розберемо, що важливо і корисно дізнатися водієві про цю процедуру: які вибрати, як самостійно замінити свічки на "Форд Фокус 2".

Час настав: пора змінити свічки

Свічки на «Форд Фокус 2»: ознаки несправності, правила вибору, самостійна установка
Швидкість прострілу, повнота диктує витрата палива. При справних свічках запалювання машина не відчуває проблем з запуском навіть у самий пекучий мороз, забезпечуючи комфортні умови успішного водіння. На ринку представлена величезна кількість свічок від різних світових брендів. Вибрати тип, відповідний для свого агрегату, можна лише з урахуванням марки транспортного засобу, його особливостей. Ставити нові дорогі свічки з дорогоцінних металів на старого «сталевого коня» не має сенсу. «Форд Фокус 2» сприймає вдало вольфрамові, іридієві, платинові, паладієві свічки. Має значення калійне число, по якому ці запчастини класифікуються на гарячі і холодні. Мова про температурні показники не причому, важливо час запалювання свічки запалювання пального.


Змінювати ці елементи важливого вузла припадає на цій марці через 35 тис. км. Іридієві свічки з центральним електродом терплять до 100 тис. км, не викликаючи проблем. Які причини виходу з ладу свічок на "Форд Фокус 216"?

Про причини, що ведуть до заміни СЗ

Свічки на «Форд Фокус 2»: ознаки несправності, правила вибору, самостійна установка
Сервісмени відзначають такі причини, що стимулюють до ремонтних робіт:
 • Неякісне, дешеве паливо в баку, велика кількість шкідливих домішок.
 • Перевагу їзди на низькій швидкості.
 • Ведуть до проблем закипання силового агрегату, низький показник антифризу, стабільні перегріви.
 • Дефекти высоковольтки.
 • Несправності акумулятора.
 • У комплексі або окремо всі ці фактори згубно позначаються на безпеці автомобіліста. Знижується динамічна потужність, не задовольняє розгін, б'є по кишені витрати на пальне, гряде дорогий ремонт сателітів і мотора. Як з'ясувати проблеми зі свічками запалювання на "Форд Фокус 2"?


  Характеристики ознак несправностей

  Свічки на «Форд Фокус 2»: ознаки несправності, правила вибору, самостійна установка
  Автомобілісту це можна зрозуміти з кількох тривожним «симптомів».
 • На поверхні стінок, центральному електроді утворюється нагар. Він має сірий, коричневий колір.
 • Занадто яскравий відблиск служить ознакою заливання олійною рідиною: прокладка циліндрового блоку зіпсована.
 • Водій помічає запах гару, що свідчить про неполадки в електросистемі або неправильно підібраних свічках.
 • Чорна колористика нагару означає неповноцінне утворення іскри, займання.
 • Утворення тріщин на корпусі — явний привід заїхати в сервіс.
 • Центральний електрод — «слабка ланка» вузла, для якого характерними рисами служать нагар з жовтим відтінком, ерозії, оксиди, передчасний знос. Все це легко з'ясовується при проведенні діагностичних заходів, в ході звичайного планового техобслуговування порядку. Автовласників цікавить питання: «Як вибирати свічки?»
 • Про секрети вибору свічок запалювання

  Свічки на «Форд Фокус 2»: ознаки несправності, правила вибору, самостійна установка
  Спеціалізовані торгові автоточки, Інтернет-магазини пропонують цілу «гаму» ВЗ. Високий ризик зіткнення з підробленим контрафактом по незнанню. У зв'язку з цим варто розібратися, як відрізнити, які свічки на "Форд Фокус 2" — підробки, а які — оригінали.
  Для Ford Focus 2 підійдуть варіанти від "Мондео" 2007 р. Покупка буде вдалою при обліку каталожних артикулів. Ідеальним рішенням будуть моделі Denso з артикулом 0242240620. Влаштують свічки Bosh з артикулом 1787829. Іридієві модифікації "Денсо" і "Бош". Можна не вдаватися до допомоги фахівців у цій справі?

  Хитрощі самостійної роботи

  Свічки на «Форд Фокус 2»: ознаки несправності, правила вибору, самостійна установка
  Поміняти своїми руками не представляє особливої складності. Досвід та інструменти спеціального типу необов'язкові. Важливо ось що:
 • правильно скинути клему акумулятора;
 • відкрутити «колодязь»;
 • викрутити свічки.
 • Зазор між центральним електродом і корпусом деталі повинен скласти 1 мм. Вкручується нова запчастину, затягування повинна бути помірною. Займе маніпуляція 15 хвилин.

  Два слова навздогін

  Багато власників транспорту віддають перевагу свічок з подвійною платиною і звичайним платиновим металом. Використання перших виробів потребує наявності зазору в 13 мм в порівнянні з другим, де можна залишити 1 мм. Регулювання зазори не підлягають: присутній ризик деформації металу. Подвійна платина проводиться з маркуванням "PP", одинарна – "EE" і багато інших позначень.
  При чищенні не варто використовувати жорсткі щітки, можна пошкодити покриття. Закручуючи свічки на "Форд Фокус 218", старатися не потрібно, можна пошкодити різьблення, необхідно правильно підбирати ключ. Працюючи з контактом, не можна допускати змін до майданчику щоб уникнути деформації платинового п'ятака. Продукція бренду NGK користується попитом: вона дешевше і служить тривалий час нарівні з оригінальними фордовскими деталями. Не можна забувати вчасно приїжджати в сервісну майстерню для проведення діагностики, заміни зношених частин. Не варто економити на цих пристроях, посилаючись на низьку ціну. Навпаки, занадто дешеві моделі повинні насторожити. Характер водіння варто вибирати під свій автомобіль, не вдаючись до жорстких умов експлуатації. Заміна масла, свічок повинні проводитися вчасно, постійний контроль робочого стану елементів — оптимальний спосіб утримувати машину в порядку, забезпечуючи безпеку для себе, інших учасників авторуху.