Різниця Subaru BRZ і Toyota GT 86: технічні характеристики та особливості
Незабаром після початку XXI століття на ринку майже не залишилося недорогих спортивних автомобілів класичної компоновки, вельми поширених в кінці минулого ...
Найкращі японські універсали: рейтинг, огляд з фото
Універсал – це легкове авто з збільшеним багажником і просторим салоном. Зовсім недавно ці машини стали предметом гордості автолюбителів і заздрості ...
Тюнінг салону "Лади-Калини" своїми руками
Сучасне авто — це не просто засіб пересування, але і місце, де можна сховатися від міської суєти. І якщо в дорогих машинах інженери продумали стандартний ...
Скільки важить ВАЗ-2101? Вага кузова і двигуна ВАЗ-2101
На те, скільки важить ВАЗ-2101 впливає знос металевих частин, наявність додаткового обвісу та обладнання ГБО. Варто зазначити, що переважна частина сучасних ...

Ключі з чіпом для автомобіля

19.12.18, Різне
189
При втраті чіпованого ключа від машини автовласникові необхідно, не гаючи часу, звернутися у фірму, що спеціалізується на відновлення ключів від автомобіля і виробляє очищення пам'яті транспортного засобу. Пам'ять про втрачений пристрої запуску двигуна повинна бути очищена, так як процедура запобігає можливість викрадення автомобіля сторонніми особами, якщо в їх руках опинився старий ключ. Може статися так, що у вас не збереглося жодного дубліката. Це не драма. Для виробництва нового комплекту краще звернутися в приватну фірму, адже вартість такої послуги у приватного майстра і офіційного дилера різниться в рази.

Як влаштований сучасний чипованный ключ

Ключі з чіпом для автомобіля
Автомобілі нових серій давно вже оснащуються складними пристроями відкривання і блокування, далеко пішли від простих механічних інструментів. У машинах останній поколінь вони являють собою вузол, напханий високотехнологічною електронікою і який є обов'язковим компонентом системи, що захищає від угону.


Мікрочіп, що міститься в пусковому пристрої, записує унікальний код. Саме його зчитує транспондер при спрацьовуванні запалювання. Коли чіп або код по будь-яким причин збитий, запустити двигун неможливо. Вшита інформація повинна точно збігатися з зареєстрованими даними іммобілайзера. Ця технологія забезпечує захист від прямого фізичного дублювання. При втраті або заміні повинна здійснюватися повна перекодування. Відновлення ключів неможливо зробити без спеціального обладнання і точного дотримання технології.

Методика виготовлення

Простий метод відновлення ключів від машини, не вимагає безпосереднього втручання водія в технологію процесу, є одночасно найдорожчим. Водій, який побажав продублювати ключ, зобов'язаний пред'явити ТЗ і документи на нього. Виготовлення за одним лише документами не представляється можливим. Роботи по чипованию без надання транспортного засобу або блоку іммобілайзера не виробляються. При відсутності фізичного доступу до машини спеціаліст-ремонтник допомогти нічим не зможе.


Етапи роботи

Ключі з чіпом для автомобіля
Все досить просто:
 • Після того, як працівник ремонтної майстерні оформляє заявку на відновлення ключів, він виїжджає за місцем знаходження ТЗ.
 • Далі звіряється вся документація.
 • Для доступу до нутрощів замку проводиться розтин салону.
 • Після того як знімається блокування і з'являється доступ всередину, виконується нарізка ключа. Це пов'язано з тим, що підбір його до вже наявного замку дешевше кишені для автовласника.
 • Коли фізична копія зроблена, виготовляється транспондер.
 • В деяких комплектаціях відсутність іммобілайзера також дозволяє виготовити ключ, відповідний замку.
 • При втраті всіх комплектів, майстер має право запропонувати максимально доступний і простий чіп-ключ. У нього не буде кнопок. Запуск двигуна здійснюється нормально, але двері відкриваються тільки по-старому.
 • Яка інформація потрібна?

  Ключі з чіпом для автомобіля
  Для виготовлення ключа нам буде потрібно інформація згідно з переліком:
 • Модель та марка ТЗ.
 • країна і рік випуску.
 • VIN.
 • Додаткові відомості можуть варіюватися в різних майстернях.
 • Після цього буде озвучена підсумкова вартість, куди включаються витрати на виробництво чіпів, а також опції, які можна замовити додатково. Це:
 • профілактика та ремонт системи безпеки;
 • перепрошивка БО на двигуні;
 • чищення системи від старих даних;
 • дублювання запасного чіпа.
 • Ціну роботи визначають три складові: марка авто, складність роботи, тип ключа. У ряді моделей передбачається послуга виточування звичайного ключика на випадок екстреного відкриття дверей без залучення фахівців.