Різниця Subaru BRZ і Toyota GT 86: технічні характеристики та особливості
Незабаром після початку XXI століття на ринку майже не залишилося недорогих спортивних автомобілів класичної компоновки, вельми поширених в кінці минулого ...
Найкращі японські універсали: рейтинг, огляд з фото
Універсал – це легкове авто з збільшеним багажником і просторим салоном. Зовсім недавно ці машини стали предметом гордості автолюбителів і заздрості ...
Тюнінг салону "Лади-Калини" своїми руками
Сучасне авто — це не просто засіб пересування, але і місце, де можна сховатися від міської суєти. І якщо в дорогих машинах інженери продумали стандартний ...
Скільки важить ВАЗ-2101? Вага кузова і двигуна ВАЗ-2101
На те, скільки важить ВАЗ-2101 впливає знос металевих частин, наявність додаткового обвісу та обладнання ГБО. Варто зазначити, що переважна частина сучасних ...

Шини Laufenn I Fit Ice LW71: відгуки, характеристики, виробник

24.12.18, Різне
308
Південнокорейські виробники автомобільних шин нав'язують серйозну конкурентну боротьбу великим міжнародним концернам. Водії набувають покришки цих брендів за відмінні сукупні показники ціни і якості. По своїй надійності ці моделі нічим не поступаються продукції найбільших концернів з світовим ім'ям. Для підвищення попиту деякі компанії проводять і зміну бренду. Наприклад, південнокорейська Hankook кілька років тому зареєструвала фірму Laufenn. Гума цієї торгової марки як раз і спрямована на задоволення попиту серед автомобілістів Європи і США. Одним з хітів компанії стала модель Laufenn I Fit Ice LW71. Відгуки водіїв про подану гумі тільки самі утішні.
Шини Laufenn I Fit Ice LW71: відгуки, характеристики, виробник

Призначення

Покришки проектували спеціально для седанів. Шини для легкових автомобілів відрізняються від аналогів зниженими показниками індексу маси. Серйозних навантажень вони не витримають. Ця модель випускається в 68 типорозмірах з діаметрами посадки від 13 до 18 дюймів. Таке рішення дозволяє повністю охопити сегмент бюджетних малолітражок, седанів середньої цінової категорії і преміальних авто.


Шини Laufenn I Fit Ice LW71: відгуки, характеристики, виробник

Сезон

Шини зимові. Хіміки розробили максимально м'який компаунд. У підсумку представлена гума може витримати навіть сильні морози. Це повністю відображено і у відгуках про Laufenn I Fit Ice LW71. При цьому під час відлиги покришки краще не експлуатувати. При температурах вище 0 градусів по шкалі Цельсія гума стає валкою. Швидкість зносу зростає в кілька разів.

Дизайн протектора

Південнокорейський бренд приділяє величезну увагу питанням технологічності. Наприклад, при проектуванні шин активно використовуються методи цифрового моделювання. Спочатку інженери компанії розробляють комп'ютерну модель, після чого створюють її фізичний прототип. При задовільних результатах випробувань на полігоні фірми покришки потрапляють в серію.


Шини Laufenn I Fit Ice LW71: відгуки, характеристики, виробник
При розробці шини Laufenn I Fit Ice LW71 наділили класичним для зими малюнком протектора. П'ять ребер жорсткості утворюють симетричний спрямований дизайн. Перевага такого підходу полягає в прискореному відвід снігу з площі контакту. Шини не буксують. Стабільність і надійність управління зберігається і на пухкому покритті. Суцільне центральне ребро. По його краях розташовані скошені під кутом насічки. Представлений підхід дозволяє цим шин для легкових автомобілів зберегти свою геометрію при швидкісному русі. В результаті машина краще тримає дорогу, необхідність коригування траєкторії мінімальна. Умова одна — правильна балансування після установки нових коліс.
Шини Laufenn I Fit Ice LW71: відгуки, характеристики, виробник
Інші ребра центральної частини складаються з скошені під гострим кутом до дорозі боків, виконаних у формі паралелепіпеда. Такий вид дизайну і забезпечує прискорений відвід снігу з площі дотику. Бонус — підвищення якості набору швидкості. Машина швидше розганяється ризик юза зведений до нуля. Плечові зони повністю відкриті. Вони складаються з блоків невеликих розмірів прямокутної форми. Представлена геометрія дозволяє зберегти цим елементам стабільність при гальмування і проходження поворотів. У відгуках про Laufenn I Fit Ice LW71 автомобілісти кажуть про низький гальмівному шляху і надійності маневрування. Замети виключені.

Поведінка на льоду

Найсерйозніші проблеми при їзді взимку виникають під час переміщення по зледенілій дорозі. Лід тане. Це призводить до того, що між шиною і полотном утворюється вода. Вона знижує якість контакту призводить до повної втрати керованості. Ці зимові шиповані покришки. Головки шипа розрізають мікроплівку води і забезпечують надійний контакт з поверхнею. При цьому виробник Laufenn I Fit Ice LW71 прийняв ряд специфічних заходів, що дозволяють ще сильніше поліпшити стабільність пересування. По-перше, головки зубців отримали багатогранну форму зі змінним перетином. Це дозволяє виключити втрату контролю під час різкого повороту або гальмування. При будь-яких векторах їзди управління зберігається стабільним і впевненим. По-друге, змінне розташування шипів дозволяє виключити ефект колії. Надійність маневрування чудова. Самі шипи виробляються із спеціального полегшеного сплаву на основі алюмінію. Таке рішення обумовлено жорсткими нормами країн Європи, прийнятими щодо зимових шипованих покришок. Справа в тому, що від такого типу шин страждає асфальтове полотно. Сталеві шипи створюють в асфальті мікротріщини, розміри яких лише збільшуються з часом.

Пара слів про мокрому асфальті

Часті відлиги взимку приводять до подтаиванию снігу. Виникають калюжі. При переміщенні по них утворюється ефект гідропланування. Автомобіль втрачає дорогу, виникають неконтрольовані знесення в бік. Південнокорейські інженери зуміли розібратися з цією проблемою завдяки комплексу заходів.
Шини Laufenn I Fit Ice LW71: відгуки, характеристики, виробник
По-перше, спрямований симетричний малюнок — найкраще рішення для швидкого відводу води. Такий дизайн використовують навіть у специфічних дощових шинах. По-друге, модель наділили розвиненою системою дренажу. Вона складається з п'яти поздовжніх глибоких канавок, об'єднаних у загальну структуру безліччю поперечних канальців. При пересуванні виникає відцентрова сила, яка затягує рідина вглиб протектора. Потім вода перерозподіляється і відводиться в сторону. По-третє, у складі компаунда використовують кремнієву кислоту. Завдяки цьому з'єднанню поліпшується якість контакту з дорожнім полотном. У відгуках про Laufenn I Fit Ice LW71 водії відзначають надійність маневрування на мокрій дорозі. Покришки практично прилипають до асфальту.

Довговічність

Перевага цієї моделі полягає і в пристойній довговічності. Покришки здатні подолати 50 тис. км пробігу. Досягти таких параметрів вдалося завдяки цілій сукупності заходів. Хіміки Hankook використовували при складанні компаунда вуглецеві сполуки. Цей прийом знизив швидкість абразивного зносу. Протектор стирається повільно. Його глибина залишається стабільно високою максимально довгий період.
Шини Laufenn I Fit Ice LW71: відгуки, характеристики, виробник
Заокруглений профіль шини покращує якість розподілу зовнішнього навантаження. Знос рівномірний. Виражений акцент на плечову частину або центральну зону відсутня. Умова одна — постійний контроль тиску в шинах. У перекачаних коліс центральна частина стирається помітно швидше. У приспущених раніше зношуються плечові ребра.

Питання комфорту

Гума м'яка. Компаунд сам гасить надлишкову енергію, що виникає при їзді по нерівній дорозі. Тряска в салоні мінімальна. Проблеми виникають із-за збільшеної гучності. В принципі, цей недолік характерний для всіх зимових шин, оснащених шипами. Представлена модель у цьому випадку винятком не стала.

Думки

Заявлені брендом високі характеристики Laufenn I Fit Ice LW71 підтверджені і проведеними тестами. Незалежне німецьке бюро ADAC відзначило насамперед надійність та стабільність шини в різних умовах експлуатації. Шини цього типу не бояться навіть різкої зміни покриття.