Різниця Subaru BRZ і Toyota GT 86: технічні характеристики та особливості
Незабаром після початку XXI століття на ринку майже не залишилося недорогих спортивних автомобілів класичної компоновки, вельми поширених в кінці минулого ...
Найкращі японські універсали: рейтинг, огляд з фото
Універсал – це легкове авто з збільшеним багажником і просторим салоном. Зовсім недавно ці машини стали предметом гордості автолюбителів і заздрості ...
Тюнінг салону "Лади-Калини" своїми руками
Сучасне авто — це не просто засіб пересування, але і місце, де можна сховатися від міської суєти. І якщо в дорогих машинах інженери продумали стандартний ...
Скільки важить ВАЗ-2101? Вага кузова і двигуна ВАЗ-2101
На те, скільки важить ВАЗ-2101 впливає знос металевих частин, наявність додаткового обвісу та обладнання ГБО. Варто зазначити, що переважна частина сучасних ...

Шини Bridgestone Ecopia EP150: відгуки, технічні особливості, характеристики

24.12.18, Різне
242
Безумовним лідером всієї шинної індустрії є японська компанія Bridgestone. Фірма з 2012 року показує найбільш високий оборот в галузі. Покришки цього підприємства дорогі. Однак ніяких нарікань не викликає якість автомобільної гуми. Шини надійні, комфортні і довговічні. Ці твердження повною мірою застосовні і для моделі Bridgestone Ecopia EP150. Відгуки автомобілістів про представлених покришках тільки позитивні.

Призначення

Шини Bridgestone Ecopia EP150: відгуки, технічні особливості, характеристики
Модель розроблялася для легкових авто середньої цінової категорії. Покришки випускаються в 63 різних типорозмірах з діаметрами посадки від 13 до 17 дюймів. Це рішення дозволило повністю охопити весь сегмент седанів. Причому індекс швидкості залежить від висоти і ширини профілю і діаметра посадкової зони. Наприклад, у відгуках про Bridgestone Ecopia EP150195/60 R15 водії стверджують, що покришки зберігають заявлені ходові характеристики аж до 240 км/ч.


Сезон використання

Гума літня. Компаунд у представленої моделі досить жорсткий. При зниженні температури до нуля градусів за шкалою Цельсія покришки швидко тверднуть. Від цього падає якість контакту з дорожнім полотном. Ні про яку безпечній їзді і мови не йде.

Дизайн протектора

Зайняти лідируючі позиції в світовій шинній індустрії компанії Bridgestone допомогло прагнення до інноваційного розвитку. Наприклад, цей бренд одним з перших при розробці моделей почав використовувати методи цифрового моделювання. Такий підхід знизив час проектування і покращив якість кінцевого результату.
Шини Bridgestone Ecopia EP150: відгуки, технічні особливості, характеристики
При розробці шини Bridgestone Ecopia EP150 наділили симетричним ненаправленим малюнком. Протектор отримав чотири ребра жорсткості. Блоки центральній частині великі, мають форму паралелограма. Така геометрія позитивно позначилася на цілому ряді ходових показників.


По-перше, зберігається стабільність ребер при сильних динамічних навантаженнях. Постійний профіль дозволяє поліпшити стійкість транспортного засобу під час прямолінійного руху. Знесення автомобіля в бік відсутні. Звичайно, це можливо тільки при правильній балансування коліс після установки. По-друге, подібний дизайн позитивно вплинув і на якість зчеплення з дорогою при розгоні. Шини швидше набирають швидкість, юзы у сторони відсутні навіть при різкому старті. Модель Bridgestone Ecopia P EP150 демонструє високу якість і маневрування. При проходженні поворотів і під час гальмування основне навантаження припадає безпосередньо на плечові зони. Для збереження стабільності форми блоки цієї функціональної частини отримали збільшені розміри. При цьому вони об'єднані в одну систему спеціальними жорсткими перемичками.

Особливості

Головна особливість шин цього типу полягає в їх економічності. Представлені покришки володіють зниженим показником опору коченню. У відгуках про Bridgestone Ecopia EP150 автомобілісти стверджують, що їм вдається знизити витрату приблизно на 5%. Цього вдалося домогтися за рахунок ряду заходів. По-перше, при виробництві каркаса інженери Bridgestone застосували більшу кількість полімерних сполук. Це позитивно вплинуло на зменшення маси покришки. По-друге, крупні блоки центральної частини і плечових зон також знижують показники опору коченню.
Сукупність зазначених факторів і призвела до підвищеної економічності моделі. Підсумкова цифра зниження витрати палива в більшій мірі залежить від манери їзди автомобіліста.

Боротьба з гидропланированием

Найбільші складності при їзді влітку викликає дощ. Мікроплівка води, що виникає між покришкою і асфальтом, перешкоджає нормальному зчепленню. Автомобіль втрачає дорогу, безпека падає до нуля. Для усунення ефекту гідропланування інженери Bridgestone застосували цілий ряд заходів.
Шини Bridgestone Ecopia EP150: відгуки, технічні особливості, характеристики
По-перше, у складі компаунда збільшили частку кремнієвої кислоти. Підвищення вмісту цього з'єднання позитивно вплинуло на якість зчеплення. У відгуках про Bridgestone Ecopia EP150 автомобілісти стверджують, що покришки практично прилипають до дороги. Це багаторазово підвищує надійність пересування. По-друге, інженери створили розвинену систему дренажу. У цьому випадку вона представлена чотирма поздовжніми канальцями, об'єднаними безліччю поперечних. Збільшені розміри канавок дозволяють видаляти більший об'єм води в одиницю часу. Це позитивно позначається і на боротьбі з гидропланированием.

Думки

Представлену модель відразу після релізу протестували і в німецькому дослідницькому бюро ADAC. Експерти залишили тільки позитивні відгуки про Bridgestone Ecopia P EP150. У ході заїздів підтвердилася надійність шин і їх стабільність при різних умовах їзди.

Пара слів про пробіг

Модель дозволяє розраховувати на 60 тис. км пробігу і більше. Підсумкова цифра залежить від стилю їзди водія. Любителі різких стартів та зупинок зітруть протектор значно швидше. Для підвищення стійкості до абразивного зносу в компаунді підвищили частку вуглецевих сполук. Протектор стирається повільніше. Його глибина залишається стабільною на весь період експлуатації покришки.
Шини Bridgestone Ecopia EP150: відгуки, технічні особливості, характеристики
Міцність каркаса зросла за рахунок застосування еластичних полімерів в корде. Це підвищує якість перерозподілу ударної енергії. Сталеві нитки не деформуються.