Різниця Subaru BRZ і Toyota GT 86: технічні характеристики та особливості
Незабаром після початку XXI століття на ринку майже не залишилося недорогих спортивних автомобілів класичної компоновки, вельми поширених в кінці минулого ...
Найкращі японські універсали: рейтинг, огляд з фото
Універсал – це легкове авто з збільшеним багажником і просторим салоном. Зовсім недавно ці машини стали предметом гордості автолюбителів і заздрості ...
Тюнінг салону "Лади-Калини" своїми руками
Сучасне авто — це не просто засіб пересування, але і місце, де можна сховатися від міської суєти. І якщо в дорогих машинах інженери продумали стандартний ...
Скільки важить ВАЗ-2101? Вага кузова і двигуна ВАЗ-2101
На те, скільки важить ВАЗ-2101 впливає знос металевих частин, наявність додаткового обвісу та обладнання ГБО. Варто зазначити, що переважна частина сучасних ...

Шини Bridgestone Dueler H/P Sport: особливості, відгуки, модельний ряд

24.12.18, Різне
165
Японська корпорація Bridgestone вже кілька років поспіль утримує лідерство в сегменті автомобільних покришок. Гума цього бренду дорога. Ось тільки феноменальна якість шин повністю нівелює цей недолік. Одним з флагманів компанії є покришки Bridgestone Dueler H/P Sport.

Призначення

Ці шини розроблені спеціально для автомобілів з повним приводом, водії яких вибирають швидкісний, агресивний стиль їзди. Фірма випускає шини в більш ніж 180 різних варіацій типорозмірів з діаметрами посадки від 15 до 20 дюймів. Тим самим повністю охоплюється сегмент кросоверів і преміальних авто. Швидкісні шини. Наприклад, модель Bridgestone Dueler H/P Sport 255/55 R18 зберігає свої технічні експлуатаційні показники аж до 300 км/год.


Шини Bridgestone Dueler H/P Sport: особливості, відгуки, модельний ряд

Сезонність

Представлена гума призначена тільки для літа. Компаунд дуже жорсткий. Тому навіть при незначному похолодання покришки повністю затвердіють. Від цього впадуть і характеристики експлуатації. Якість управління впаде до нуля.

Дизайн протектора

Фірма Bridgestone першою застосувала методики цифровий симуляції. Спочатку інженери створили комп'ютерну модель, після чого приступили до розробки прототипу. Шини Bridgestone Dueler H/P Sport протестували на випробувальному полігоні підприємства і тільки потім пустили в серію.
Шини Bridgestone Dueler H/P Sport: особливості, відгуки, модельний ряд
Протектор отримав S-подібний симетричний ненаправлений рисунок. Центральна частина представлена трьома ребрами жорсткості. Причому ребро, розташоване посередині, суцільне. Воно має лише невеликі зарубки по краях. Це дозволяє покришці зберегти свою форму стабільною при сильних динамічних навантаженнях. Автомобіль ідеально тримає задану траєкторію. Необхідність коригувати рух відсутній. Природно, це дотримується тільки в тій ситуації, якщо покришкам провели балансування.


Інші центральні ребра складаються з блоків трикутної форми. Подібний підхід збільшує кількість ріжучих граней в плямі контакту і позитивно впливає на управління і якість набору швидкості. Плечові ребра складаються з масивних прямокутних блоків. Подібна геометрія позитивно впливає на надійність гальмування. Навіть при різкій зупинці автомобіль не зносить в сторону. Юзы виключені. На плечові функціональні зони припадає основне навантаження під час проходження поворотів.

Довговічність

Шини Bridgestone Dueler H/P Sport серед конкурентів виділяються і високими показниками мати. Автомобілісти стверджують, що представлена модель витримує близько 70 тис. км пробігу. Для досягнення подібних результатів бренд використовував ряд інноваційних рішень. По-перше, заокруглений профіль шини дозволяє зберегти пляма контакту стабільним. Форма залишається постійною при режимах і вектори їзди. Це зменшує ризики акцентованого зносу. Плечові зони і центральна частина стираються рівномірно. Проте водій повинен уважно стежити за показниками рівня тиску в шинах. При збільшених значеннях центральна частина буде зношуватися швидше. У трохи спущені колеса раніше стираються плечові зони.
По-друге, шини Bridgestone Dueler H/P Sport оснастили многосоставным кордом. Металевий каркас пов'язаний за допомогою нейлонових ниток. Полімерне з'єднання покращує якість перерозподіл енергії удару. Цей підхід знижує ризики деформації сталевого каркаса. Ймовірність виникнення гриж і шишок падає до нуля. Причому представлена модель автомобільної гуми може витримати навіть попадання колеса у вибоїну на асфальтівці на дуже високих швидкостях. По-третє, при складанні компаунда хіміки японського концерну підвищили частку вуглецевих сполук. У підсумку знизилася швидкість абразивного стирання. Глибина протектора стабільна.
Шини Bridgestone Dueler H/P Sport: особливості, відгуки, модельний ряд

Управління на мокрій дорозі

Їзда на автомобілі в дощову погоду викликає масу складнощів. Проблема полягає в тому, що між асфальтом і поверхнею шини утворюється мікроплівка рідини. Вона перешкоджає їх контакту один з одним, це і знижує якість переміщення. Виключити гидропланирование вдалося завдяки сукупності заходів.
Шини Bridgestone Dueler H/P Sport: особливості, відгуки, модельний ряд
Дренажна система отримала п'ять поздовжніх глибоких канавок, об'єднаних один з одним поперечним. Зайва рідина потрапляє в дренаж, розподіляється по всій шині і віддаляється в бік. При виготовленні компаунда хіміки Bridgestone застосували технологію UNI-T. У складі гумової суміші збільшили частку кремнієвої кислоти. Шини Bridgestone Dueler H/P Sport краще чіпляються за поверхню. Ризик втрати контролю руху відсутній навіть при різкій зміні сухого асфальту на мокрий.

Думки

Представлену модель покришок протестували випробувачі з німецького бюро ADAC. У відповідному сегменті представлені покришки завоювали лідируючі позиції. Експерти відзначили надійність управління і пристойний рівень комфорту. Схожа ситуація спостерігається і при аналізі відгуків про Bridgestone Dueler H/P Sport від реальних автолюбителів. Водії також вказують на те, що представлені покришки не мають значимої прохідності. Грунтовка до дачі — межа. В бруду шини забуксують.