Різниця Subaru BRZ і Toyota GT 86: технічні характеристики та особливості
Незабаром після початку XXI століття на ринку майже не залишилося недорогих спортивних автомобілів класичної компоновки, вельми поширених в кінці минулого ...
Найкращі японські універсали: рейтинг, огляд з фото
Універсал – це легкове авто з збільшеним багажником і просторим салоном. Зовсім недавно ці машини стали предметом гордості автолюбителів і заздрості ...
Тюнінг салону "Лади-Калини" своїми руками
Сучасне авто — це не просто засіб пересування, але і місце, де можна сховатися від міської суєти. І якщо в дорогих машинах інженери продумали стандартний ...
Скільки важить ВАЗ-2101? Вага кузова і двигуна ВАЗ-2101
На те, скільки важить ВАЗ-2101 впливає знос металевих частин, наявність додаткового обвісу та обладнання ГБО. Варто зазначити, що переважна частина сучасних ...

Шини "Виатти": відгуки, модельний ряд і особливості

24.12.18, Різне
165
Виробників покришок дуже і дуже багато. Конкурентна боротьба жорстока. Серед російських компаній міцне лідерство утримує бренд "Виатти". У відгуках про шинах цього підприємства автомобілісти відзначають передусім неймовірно високий рівень адаптації до російських дорожніх умов.

Трохи про виробника

Бренд належить ПАТ "Татнафта". Виробник шин "Виатти" розташований в Нижньокамську. Причому назвати ці покришки виключно російськими неможливо. Справа в тому, що компанія знаходиться в тісній співпраці з німецьким концерном Continental. Обладнання поставляється з Німеччини, діють стандарти якості цієї європейської країни.
Шини "Виатти": відгуки, модельний ряд і особливості

Модельний ряд

Великого різноманіття моделей не зустріти. Всього бренд пропонує 9 різних варіацій покришок, призначених для седанів, кросоверів і позашляховиків. Найбільш популярні серії: Brina, Bosco і Strada. У відгуках про шинах "Виатти" власники автомобілів відзначають передусім сукупність привабливої ціни і високої якості продукції.


Сезон

Виробник пропонує шини для зими, літа і цілорічного використання. В останньому випадку сама компанія вводить жорсткі температурні обмеження. Справа в тому, що при показники термометра нижче -5 градусів за шкалою Цельсія гумова суміш повністю твердне. Це негативно позначається на якості керування автомобілем. Машина втрачає дорогу, ні про яку безпечній їзді і мови не йде. Цілий рік подібні моделі можна використовувати тільки в південних регіонах Росії. Шини "Виатти" на літо відрізняються підвищеними показниками стійкості до гидропланированию. Рідина з плями контакту видаляється практично моментально, що повністю відображено і у відгуках про представлених моделях. Виробники наділили покришки розвиненими системами дренажу. В компаунді всіх літніх шин використовується і збільшена частка кремнієвої кислоти. З'єднання покращує ефективність зчеплення покришок саме з мокрою дорогою.


Шини "Виатти": відгуки, модельний ряд і особливості
У відгуках про зимових шинах "Виатти" автомобілісти відзначають феноменальний рівень керованості. Тут бренд пішов зовсім революційному шляху. Справа в тому, що багато компаній оснащують подібні покришки симетричним направленим малюнком. Такий дизайн покращує швидкість відводу снігу з площі контакту і забезпечує більш якісне і надійне управління. Інженери "Виатти" запропонували нестандартне рішення. Вони створили зимові шини з асиметричним дизайном. Представлений підхід більшою мірою характерний для літніх швидкісних шин. Однак бренду вдалося довести спроможність свого рішення. Шини відрізняються феноменальною керованістю. Вони швидко реагують на команди рульового управління, добре проходять повороти і забезпечують якісне і впевнене гальмування. У сегменті зимових шин бренд пропонує два варіанти гуми: з шипами і без них. Перші моделі відмінно підходять для оледенелых доріг. У відгуках про зимових шинах "Виатти" автомобілісти стверджують про те, що моделі з шипами показують ідеальну керованість саме на льоду. Справа в тому, що бренд оснастив шипи головкою шестикутної форми. Це дозволяє поліпшити якість зчеплення при будь-яких вектори переміщення. Шини показують стабільне гальмування, впевнено проходять повороти.
Фрикційні шини виготовляються без шипів. На льоду якість переміщення падає в кілька разів. Представлені моделі мають іншими перевагами. Наприклад, у відгуках про шинах "Виатти" цього класу автомобілісти стверджують про феноменально високі показники акустичного комфорту. Гул в салоні відсутня. У шин з шипами таких характеристик немає. Фрикційні типи покришок і відрізняються високою якістю управління на простому асфальтівці.

Довговічність

Всі автомобілісти сходяться на думці про те, що шини цього виробника показують хорошу ходімость. Підсумкові цифри пробігу багато в чому залежать від конкретної моделі і стилю їзди самого водія. В цілому ж можна розраховувати приблизно на 50 тис. км пробігу. Цього вдалося домогтися завдяки комплексу заходів. По-перше, інженери зуміли зберегти стабільність плями контакту при різних режимах управління. В результаті чого протектор стирається рівномірно, акцент на якусь функціональну частина відсутня. По-друге, при виробництві компаунда використовують збільшену кількість технічного вуглецю. З'єднання знижує швидкість абразивного стирання, що дозволяє зберегти глибину протектора на потрібних параметрів максимально тривалий час.
Шини "Виатти": відгуки, модельний ряд і особливості

Думки експертів

Шини "Виатти" у відгуках експертів завоювали масу схвальних оцінок. Тестування проводилося російським виданням "За кермом" і німецьким бюро ADAC.
Шини "Виатти": відгуки, модельний ряд і особливості
У ході заїздів покришки показали відмінну керованість і надійність зчеплення з дорогою. Шини передбачувано повели себе і при різкій зміні дорожнього полотна. Зимові моделі з честю витримали з'їзди на оледенелые ділянки дороги, переміщення по калюжах.