Різниця Subaru BRZ і Toyota GT 86: технічні характеристики та особливості
Незабаром після початку XXI століття на ринку майже не залишилося недорогих спортивних автомобілів класичної компоновки, вельми поширених в кінці минулого ...
Найкращі японські універсали: рейтинг, огляд з фото
Універсал – це легкове авто з збільшеним багажником і просторим салоном. Зовсім недавно ці машини стали предметом гордості автолюбителів і заздрості ...
Тюнінг салону "Лади-Калини" своїми руками
Сучасне авто — це не просто засіб пересування, але і місце, де можна сховатися від міської суєти. І якщо в дорогих машинах інженери продумали стандартний ...
Скільки важить ВАЗ-2101? Вага кузова і двигуна ВАЗ-2101
На те, скільки важить ВАЗ-2101 впливає знос металевих частин, наявність додаткового обвісу та обладнання ГБО. Варто зазначити, що переважна частина сучасних ...

Шини Kumho KH17: відгуки, особливості дизайну, думки експертів

24.12.18, Різне
288
Серед автомобілістів постійно збільшується попит на шини південнокорейського виробництва. Причин тому дві. По-перше, більшість моделей відрізняються неймовірно високою якістю і надійністю. По цьому параметру вони нерідко випереджають аналоги від більш іменитих світових брендів. По-друге, зростання популярності обумовлений і демократичною ціною. Представлена сукупність факторів і призвела до такого високого попиту на гуму з Південної Кореї. Не стала винятком і модель Kumho KH17. Відгуки про колесах цього типу в основній своїй масі тільки позитивні.

Трохи історії

Ця модель на ринку давно. В продажі В СНД і Європі представлені покришки з'явилися в 2008 році. Вони відразу ж змогли нав'язати конкурентну боротьбу аналогам від більш іменитих компаній і брендів. Незважаючи на такий поважний вік, виробник продовжує випускати шини Kumho KH17.


Модельний ряд

Про флагманському характер покришок недвозначно натякає і модельний ряд. Шини виробляються в 101 типорозмірі з діаметрами посадки від 13 до 18 дюймів. Це дозволяє повністю охопити весь сегмент седанів.
Шини Kumho KH17: відгуки, особливості дизайну, думки експертів

Сезонність

Представлені покришки можна використовувати тільки влітку. У відгуках про Kumho KH17 власники стверджують, що навіть при незначному похолодання компаунд твердне максимально швидко. З-за цього суттєво знижується площа контакту шини з дорожнім полотном. Безпека керування падає до нуля.

Дизайн протектора

Багато динамічні характеристики покришок безпосередньо пов'язані з особливостями дизайну протектора. При проектуванні шин інженери компанії скористалися методом цифрового симуляції. Спочатку вони створили комп'ютерну модель, після чого випустили прототип покришок і протестували його на полігоні фірми. Тільки потім модель запустили в серію.


Шини Kumho KH17: відгуки, особливості дизайну, думки експертів
Протектор отримав симетричний ненаправлений рисунок з чотирма ребрами жорсткості. Центральна функціональна зона виготовляється з особливого компаунда. Гумова суміш в цьому випадку відрізняється підвищеною жорсткістю. Це дозволяє шинам краще тримати дорогу і швидше реагувати на всі зміни в командах рульового управління. Природно, це можливо тільки при дотриманні однієї умови. Справа в тому, що автомобіліст повинен в обов'язковому порядку заїхати на балансувальний стенд. В іншому випадку ні про яке якісне управління і мови йти не може. Блоки плечових зон отримали закритий дизайн. Наявність додаткової перемички між цими елементами протектора знижує швидкість деформації при гальмування і проходження поворотів. У відгуках про Kumho KH17 водії відзначають, що представлені шини ідеальні при здійсненні різних маневрів. Навіть різка зупинка не призводить до того, що транспортний засіб йде юзом.

Довговічність

Ще однією перевагою зазначеної моделі є і її довговічність. Домогтися високих показників мати вдалося завдяки цілому комплексу заходів. По-перше, модель Kumho Solus KH17 відрізняється стабільним і постійним плямою контакту. Це призводить до того, що зазначені покришки стираються рівномірно. Виражений акцент на центральну частину або плечові зони відсутня. Умова тільки одна — контроль рівня тиску в шинах.
По-друге, при складанні компаунда хіміки компанії збільшили частку технічного вуглецю. Це знизило швидкість абразивного зносу. Глибина протектора залишається стабільною максимально тривалий термін.
Шини Kumho KH17: відгуки, особливості дизайну, думки експертів
По-третє, металевий каркас посилений нейлоном. Еластичний полімер допомагає поліпшити перерозподіл деформаційної енергії удару. Сталеві нитки корду не рвуться, ризик утворення шишок і гриж мінімальний.

Трохи про мокрій дорозі

Найбільш серйозні проблеми при експлуатації автомобіля влітку виникають із-за дощу. Вода створює невелику мікроплівку між колесом і дорогою. У результаті знижується площа контакту і падає керованість. Це призводить до підвищення аварійності. У відгуках про Kumho KH17 водії відзначають, що представлені покришки практично ідеальні для управління в дощ.
Шини Kumho KH17: відгуки, особливості дизайну, думки експертів
По-перше, при розробці інженери бренду створили ефективний дренаж. Система представлена чотирма поздовжніми канавками і великою кількістю поперечних. Під дією відцентрових сил рідина з плями контакту затягується всередину протектора і перерозподіляється по всій його поверхні. Потім відбувається автоматичне відведення в сторону. По-друге, під час складання формули гумової суміші хіміки компанії збільшили частку кремнієвої кислоти. У відгуках про шини Kumho Solus KH17 водії стверджують, що покришки буквально прилипають до дорожнього полотна. Ризик неконтрольованих заметів відсутній.

Думки експертів

У 2008 році модель привернула увагу і безлічі автомобільних експертів. У порівняльних тестах від німецького бюро ADAC представлені покришки змогли нав'язати конкурентну боротьбу аналогам від більш іменитих брендів. Своє тестування провів і російський журнал "За кермом". У відгуках про Kumho Solus KH17 випробувачі відзначили високу швидкість реакції покришки на керма команди і стабільність поведінки при різкій зміні покриття.