Різниця Subaru BRZ і Toyota GT 86: технічні характеристики та особливості
Незабаром після початку XXI століття на ринку майже не залишилося недорогих спортивних автомобілів класичної компоновки, вельми поширених в кінці минулого ...
Найкращі японські універсали: рейтинг, огляд з фото
Універсал – це легкове авто з збільшеним багажником і просторим салоном. Зовсім недавно ці машини стали предметом гордості автолюбителів і заздрості ...
Тюнінг салону "Лади-Калини" своїми руками
Сучасне авто — це не просто засіб пересування, але і місце, де можна сховатися від міської суєти. І якщо в дорогих машинах інженери продумали стандартний ...
Скільки важить ВАЗ-2101? Вага кузова і двигуна ВАЗ-2101
На те, скільки важить ВАЗ-2101 впливає знос металевих частин, наявність додаткового обвісу та обладнання ГБО. Варто зазначити, що переважна частина сучасних ...

Шини "Нексен": виробник, модельний ряд, відгуки

24.12.18, Різне
166
Зараз спостерігається стійкий високий попит на покришки від південнокорейських брендів. Причин дві: вартість і якість. Ці моделі відрізняються демократичною ціною і часто за цим показником помітно випереджають аналоги від більш іменитих брендів. Шини надійні. Нерідко динамічні характеристики нічим не нижче, ніж у моделей від великих світових концернів. Одним з флагманів індустрії південнокорейської вважається виробник шин "Нексен".
Шини "Нексен": виробник, модельний ряд, відгуки

Трохи про історію компанії

Підприємство відкрили в 1942 році в Кореї. У той час поділу на Північ і Південь не існувало, країна була об'єднана. Бренд називався Heung-A Tire Co. Основний напрямок — виробництво покришок для невеликих вантажівок. На цьому етапі розвитку країни економіка Кореї залишала бажати кращого. Легкових автомобілів в країні було мінімум, тому створювати окреме виробництво для виготовлення шин під цей клас транспорту ніхто не наважувався.


З часом добробут народу збільшувалася і підприємство почало виробляти покришки і для седанів. Перша модель відповідного класу побачила світ у 1956 році. Через декілька років бренд повністю задовольнив внутрішній попит Кореї. Керівництво компанії вирішило виходити і на більш перспективні ринки збуту. Для експансії обрали США і Західну Європу. Успіху не було. Маркетологи запропонували змінити назву. У результаті В 2000 році і з'явився виробник шин "Нексен".

Потужності

Підприємство володіє трьома великими заводами. Два з них знаходяться у Південній Кореї і один в Китаї. На всіх фабриках діє єдиний регламент оцінки якості продукції. Надійність шин підтверджена міжнародним сертифікатом ISO. У 2018 році бренд оголосив про початок будівництва фабрики в Європі.


Виробник шин "Нексен" приділяє величезну увагу питанням розробки нових моделей. Налагоджено тісну співпрацю з італійським концерном Pirelli. Наприклад, в 2006 році компанія запатентувала виробництво силікатних шин з нанокомпонентами.

Модельний ряд

Шини "Нексен": виробник, модельний ряд, відгуки
У лінійці компанії є бюджетні і преміальні покришки. Інженери бренду розробили шини для седанів, автомобілів з повним приводом, вантажівок. Найбільш високим попитом користуються моделі UHP. Ця абревіатура показує, що покришки відрізняються практично ідеальною комфортністю. У відгуках про шинах "Нексен" цього класу автомобілісти вказують на повну відсутність шуму, м'якість і плавність ходу. При цьому покришки ідеально тримають дорогу. Автомобіль не зносить у бік навіть при їзді на дуже високих швидкостях. Гума для транспортних засобів з повним приводом отримала додаткове посилення. Металевий корд пов'язали зі спеціальними полімерними сполуками. Це покращує перерозподіл деформаційної енергії удару, виключає ризик виникнення гриж та шишок на протекторі. У відгуках про шинах "Нексен" власники відзначають високі показники мати і довговічності.

Сезон

У СНД найбільш високим попитом користуються літні моделі шин. Бренд пропонує покришки для зимового і цілорічного використання. В останньому випадку самі виробники не рекомендують експлуатувати колеса при похолоданні нижче -5 градусів за шкалою Цельсія. Тому в багатьох регіонах Росії таку гуму використовують виключно в якості літньої.
Всі шини "Нексен" на зиму умовно можна розділити на два класи: з шипами і без них. Перші типи покришок відрізняються високими ходовими характеристиками на льоду. Вони ідеально тримають дорогу і перешкоджають появі неконтрольованих заметів. В таких же умовах, якщо вірити відгукам, зимові шини "Нексен" без шипів показують себе набагато гірше. Фрикційні моделі не можуть забезпечити надійного управління на слизькому покритті. Ця гума відрізняється більш високими показниками комфортності. Справа в тому що подібні покришки практично ідеально тихі. Гума самостійно резонує виникають звукові коливання, виключаючи ймовірність появи в салоні специфічного гула.
Шини "Нексен": виробник, модельний ряд, відгуки
Літні та зимові покришки відрізняються один від одного насамперед складом гумової суміші. Гума на літо значно жорсткіше. Зимові варіації м'якше. При складанні компаунда хіміки концерну додатково використовують різноманітні еластоміри. Це допомагає забезпечити надійний контакт з дорожнім полотном навіть при сильних морозах.

Думки експертів

Шини "Нексен": виробник, модельний ряд, відгуки
Виробник шин "Нексен" приділяє величезну увагу сегменту високошвидкісних покришок. Багато моделей бренду при проведенні порівняльних тестів від ADAC зуміли завоювати найкращі оцінки. Експерти насамперед відзначають феноменальну швидкість реакції на команди рульового управління. Відгук на зміна положення рульової рейки максимально швидкий. Керованість не нижче, ніж у аналогів від більш відомих брендів. У ході тестів швидкісних шин моделі від "Нексен" зуміли нав'язати конкурентну боротьбу таким визнаним лідерам галузі як німецькому концерну Continental, французького бренду Michelin і італійського консорціуму Pirelli. Це дорогого коштує. Просто представлені фірми задають тон всьому шинного світу.