Різниця Subaru BRZ і Toyota GT 86: технічні характеристики та особливості
Незабаром після початку XXI століття на ринку майже не залишилося недорогих спортивних автомобілів класичної компоновки, вельми поширених в кінці минулого ...
Найкращі японські універсали: рейтинг, огляд з фото
Універсал – це легкове авто з збільшеним багажником і просторим салоном. Зовсім недавно ці машини стали предметом гордості автолюбителів і заздрості ...
Тюнінг салону "Лади-Калини" своїми руками
Сучасне авто — це не просто засіб пересування, але і місце, де можна сховатися від міської суєти. І якщо в дорогих машинах інженери продумали стандартний ...
Скільки важить ВАЗ-2101? Вага кузова і двигуна ВАЗ-2101
На те, скільки важить ВАЗ-2101 впливає знос металевих частин, наявність додаткового обвісу та обладнання ГБО. Варто зазначити, що переважна частина сучасних ...

Шини Kumho Ecowing KH27: відгуки, опис, особливості

24.12.18, Різне
150
Зараз попит на шини південнокорейських брендів постійно зростає. Це обумовлено сукупністю ряду факторів. По-перше, ці моделі відрізняються чудовими експлуатаційними показниками. У ряді випадків покришки з Південної Кореї нав'язують гідну конкуренцію аналогам від більш іменитих брендів. По-друге, шини володіють демократичною ціною. Обидва представлених тези застосовні і до моделі Kumho Ecowing KH27. Відгуки про них серед автомобілістів в основній своїй масі тільки позитивні.
Шини Kumho Ecowing KH27: відгуки, опис, особливості

Призначення

Покришки розробили для широкого спектру легкових автомобілів. Про це недвозначно натякає модельний ряд. Шини виготовляють в декількох десятках типорозмірів з діаметрами посадки від 13 до 17 дюймів. Динамічні характеристики повністю залежать від розміру й радіуса. Наприклад, у відгуках про Kumho Ecowing KH27195/65 R15 водії не рекомендують розганятися вище 210 км/ч. В іншому випадку підвищується ризик зниження якості управління. Автомобіль може втратити дорогу і піти в занесення.


Сезонність

Шини Kumho Ecowing KH27: відгуки, опис, особливості
Ці шини підходять тільки для літньої експлуатації. Компаунд жорсткий. При зниженні температури до нуля градусів за шкалою Цельсія гума сильно затвердіє. У результаті знизиться надійність контакту шини з дорожнім полотном. Про безпечне керування автомобілем у цьому випадку і мови немає.

Пара слів про дизайн протектора

Шини Kumho Ecowing KH27: відгуки, опис, особливості
Багато технічні характеристики покришок повністю залежать від дизайну протектора. Інженери Kumho підійшли до питань розробки покришок комплексно. Спочатку вони створили цифрову модель, після чого розробили прототип і протестували його на полігоні компанії. Тільки потім покришки були пущені в серійне виробництво. Модель отримала симетричний ненаправлений рисунок. Відмінні риси полягають у наявності чотирьох ребер жорсткості, що складаються з масивних блоків. Відстань між ними незначна. Два центральних ребра виконані з особливого компаунда, що відрізняється підвищеною жорсткістю. Це рішення допомагає запобігти відведення транспортного засобу в сторону при швидкісному прямолінійному пересуванні. У відгуках про Kumho Ecowing KH27 власники стверджують, що модель ідеально тримає дорогу аж до заявлених виробником індексів швидкості.


Плечові зони складаються з масивних блоків чотирикутної форми. Подібна геометрія допомагає зберегти жорсткість елементів при гальмуванні. Плечові зони включаються в роботу і під час проходження поворотів. Саме вони і забезпечують стабільність вчинення представлених маневрів. Це наголошується і у відгуках про Kumho Ecowing KH27. Водії стверджують, що якість зупинки максимально висока, а гальмівний шлях короткий.

Деякі особливості моделі

Шини Kumho Ecowing KH27: відгуки, опис, особливості
Головна особливість моделі — економічність. У відгуках про шини Kumho Ecowing KH27 власники відзначають зниження витрати палива приблизно на 5 %. Зменшення показника опору коченню вдалося досягти завдяки збільшенню розмірів ребер жорсткості і зниження відстані між ними. Це негативно вплинуло на прохідність. Ці шини призначені тільки для асфальту. У відгуках про гумі Kumho Ecowing ES01 KH27 водії не рекомендують виїжджати з твердого дорожнього полотна. Протектор заб'ється брудом, і машина забуксує.
При виробництві гумової суміші хіміки не використовують ароматичні вуглеводні. Утилізація покришок цього типу не завдає сильного шкоди навколишньому середовищу.

Їзда в дощ

Шини Kumho Ecowing KH27: відгуки, опис, особливості
Найбільші проблеми влітку викликає мокра дорога. Справа в тому, що при переміщенні за таким типом покриття між шиною і асфальтом утворюється мікроскопічна плівка води. З-за неї і знижується якість контакту, підвищується ризик заметів і втрати керованості. Інженери Kumho підійшли до вирішення цієї проблеми комплексно. По-перше, вони розробили специфічний дренаж. Він представлений чотирма поздовжніми та безліччю поперечних канальців, об'єднаних в одну систему. Принцип дії простий. При обертанні колеса виникає певна відцентрова сила, яка і затягує воду вглиб протектора. Після чого відбувається її перерозподіл по всій поверхні шини і відведення в сторони. По-друге, при створенні компаунда в гумову суміш ввели збільшену кількість кремнієвої кислоти. У відгуках про Kumho Ecowing KH27 водії вказують, що покришки практично прилипають до дорожнього полотна. Ризики втрати керованості знижено до нуля.

Трохи про комфорт

До переваг представленої моделі відносять і високі показники комфортності. Гума тиха. Шум мінімальний через специфічне розташування елементів протектора. Шини самостійно гасять резонуючі звукові хвилі. Гул в салоні відсутня.
У відгуках про Kumho Ecowing KH27 автомобілісти відзначають і низький рівень вібрації. Це стало можливим завдяки двошаровому протектору. Внутрішній шар перерозподіляє ударну енергію і розсіює її. Навіть на поганому асфальтовому покритті їзда залишається максимально комфортним.

Думка експертів

Цю модель шин протестували і експерти з профільного німецького бюро ADAC. Оцінка позитивна. До головних переваг покришок Kumho Ecowing KH27 випробувачі віднесли короткий гальмівний шлях і надійну керованість в межах заданих індексів швидкості. Так, по ряду динамічних показників цей зразок південнокорейської гуми поступається аналогам від більш іменитих фірм. Ось тільки низька ціна і невисокі показники опору коченню роблять придбання цих шин дуже і дуже вигідним.

Пара слів про заводі

Гума бренду Kumho виготовляється на заводах в Південній Кореї і КНР. На кожному підприємстві діє єдиний регламент оцінки якості готової продукції. Тому ніякої різниці між шинами, виготовленими на різних заводах, в цьому випадку немає.