Різниця Subaru BRZ і Toyota GT 86: технічні характеристики та особливості
Незабаром після початку XXI століття на ринку майже не залишилося недорогих спортивних автомобілів класичної компоновки, вельми поширених в кінці минулого ...
Найкращі японські універсали: рейтинг, огляд з фото
Універсал – це легкове авто з збільшеним багажником і просторим салоном. Зовсім недавно ці машини стали предметом гордості автолюбителів і заздрості ...
Тюнінг салону "Лади-Калини" своїми руками
Сучасне авто — це не просто засіб пересування, але і місце, де можна сховатися від міської суєти. І якщо в дорогих машинах інженери продумали стандартний ...
Скільки важить ВАЗ-2101? Вага кузова і двигуна ВАЗ-2101
На те, скільки важить ВАЗ-2101 впливає знос металевих частин, наявність додаткового обвісу та обладнання ГБО. Варто зазначити, що переважна частина сучасних ...

Модель шин Gislaved Soft Frost 3: виробник, опис, особливості

24.12.18, Різне
75
Безпеку руху на зимовій дорозі багато в чому залежить від якості встановлених покришок. У цей час керування автомобілем ускладнюється рядом факторів: низька температура, різка зміна покриття (сніг, вода, сухий асфальт, лід). З-за таких особливостей підбору шин потрібно приділити більше уваги. Серед автомобілістів середньої смуги Росії високим попитом користується модель Gislaved Soft Frost 3.

Трохи історії

Датою заснування компанії Gislaved вважається 1893 рік. За час свого розвитку фірма переживала і злети, і падіння. Зараз підприємство повністю належить німецькому концерну Continental. Це поглинання відкрило перед скандинавами доступ до найсучасніших і передових розробок. В результаті чого зросла надійність підсумкової продукції. Фірма отримала сертифікати якості ISO.


Модель шин Gislaved Soft Frost 3: виробник, опис, особливості

Призначення моделі

Шини Gislaved Soft Frost 3 проектувалися виключно для легкових автомобілів середньої вартості, власники яких віддають перевагу тиху і розмірену їзду. Шини виготовляють у 27 типорозмірах з діаметрами посадки від 13 до 18 дюймів. Це дозволяє повністю охопити відповідний сегмент ринку. Всім моделям заявлений індекс швидкості T. Це показує на те, що експлуатаційні характеристики шин зберігаються на потрібних значеннях аж до 190 км/ч. Розвивати більш високі показники не можна. Керованість впаде в рази.

Сезон експлуатації

Модель шин Gislaved Soft Frost 3: виробник, опис, особливості
Виробник Gislaved Soft Frost 3 створив покришки виключно для зими. Основна орієнтація — європейський споживач. Тому сильних морозів Сибіру ця модель може і не витримати. При різкому похолоданні еластичність компаунда знижується і знижується якість зчеплення з дорогою.


Дизайн протектора

Шини Gislaved Soft Frost 3 розроблені із застосуванням технологій Continental. Спочатку інженери компанії спроектували цифровий варіант протектора, потім створили його прототип і провели випробування на полігоні німецького бренду. Тільки після цього модель пустили в серію.
Модель шин Gislaved Soft Frost 3: виробник, опис, особливості
Ці покришки отримали класичний для зими дизайн протектора. Спрямований симетричний малюнок — ідеальне рішення для оперативного видалення снігу та води з площі дотику. Центральна частина більш жорстка. Це дозволяє покришкам краще тримати дорогу при швидкісному прямолінійному переміщенні. Велика кількість направлених дрібних блоків покращує якість розгону. Плечові зони відкриті. Подібне рішення збільшує ефективність зупинки авто. У ході тестів шини Gislaved Soft Frost 3 показали одні з мінімальних значень гальмівного шляху. Порівняння проводилося з моделями від інших брендів відповідної цінової категорії.

Експлуатація взимку

Ці покришки відмінно підходять безпосередньо для міської експлуатації. Випробування бездоріжжям вони не винесуть. У відгуках про Gislaved Soft Frost 3 водії не рекомендують виїжджати на цих шинах на скрижанілий дорогу. Покришки не мають шипів. У підсумку якість зчеплення знижується на порядок. На снігу і асфальті управління надійне та стабільне. Виробники підвищили кут граней зчеплення блоків, що поліпшило надійність їзди по пухкому снігу. При складанні компаунда застосували спеціальні еластомери. З'єднання зберігають потрібну м'якість покришок при похолоданні. Під час сильного морозу гума твердне. Це знижує надійність. Підвищується ризик заносу та зносу транспортного засобу в сторону.

Їзда в дощ

Модель шин Gislaved Soft Frost 3: виробник, опис, особливості
Проблема керування автомобілем під час дощу виникає із-за ефекту гідропланування. У цьому випадку між покришкою та дорожнім полотном виникає невелика плівка води, що і перешкоджає їх контакту один з одним. Управління втрачається. В шини Gislaved Soft Frost 3 ця проблема вирішена комплексно. По-перше, модель отримала спрямоване розташування блоків. Такий дизайн забезпечує швидке видалення рідини з площі дотику. По-друге, усунути ефект гідропланування допомагає і розвинена дренажна система. Вона представлена п'ятьма глибокими поздовжніми канавками, об'єднаними один з одним поперечними канальцями. Під дією відцентрових сил вода затягується всередину протектора, після чого відбувається її перерозподіл по всій шині і відведення в сторони. Збільшені розміри дренажу дозволяють відводити більший об'єм рідини. По-третє, до складу компаунда хіміки концерну ввели кремнієву кислоту. Завдяки цьому з'єднанню вдалося підвищити надійність зчеплення з мокрою дорогою. Покришки впевнено ведуть автомобіль навіть на підвищених швидкостях.

Питання комфорту

У відгуках про Gislaved Soft Frost 3 автомобілісти відзначили і комфортність їзди. Змінне розташування блоків протектора знижує акустичний ефект. Покришка самостійно гасить вібраційні хвилі, які й провокують появу специфічного гула в салоні.
На поганих дорогах якість переміщення поліпшується за загальною м'якості компаунда і наявності додаткового нейлонового корду. Надлишкова енергія гаситься самої шиною, що і призводить до зниження вібрації в салоні транспортного засобу.

Довговічність

Шини Gislaved Soft Frost 3 показують пристойний ресурс ходу. Виробники стверджують приблизно про 50 тис. км пробігу. Кінцева цифра залежить від стилю управління самого автомобіліста. Стабільності глибини протектора вдалося домогтися завдяки технічного вуглецю, який застосовується при складанні компаунда.
Модель шин Gislaved Soft Frost 3: виробник, опис, особливості
Для зниження ризиків виникнення гриж і шишок модель наділили багатошаровим кордом. Металеві нитки каркаса пов'язані еластичним полімерним з'єднанням. Це дозволяє поліпшити якість розподілу надлишкової енергії, що виникає при ударах. В результаті чого знижується ризик деформації металевої частини каркаса.

Пара слів про компанії

Багато автомобілісти нерідко задаються питанням про те, де виробляють Gislaved Soft Frost 3. Ці шини роблять у Швеції. Причому на заводі використовується новітнє німецьке обладнання.