Різниця Subaru BRZ і Toyota GT 86: технічні характеристики та особливості
Незабаром після початку XXI століття на ринку майже не залишилося недорогих спортивних автомобілів класичної компоновки, вельми поширених в кінці минулого ...
Найкращі японські універсали: рейтинг, огляд з фото
Універсал – це легкове авто з збільшеним багажником і просторим салоном. Зовсім недавно ці машини стали предметом гордості автолюбителів і заздрості ...
Тюнінг салону "Лади-Калини" своїми руками
Сучасне авто — це не просто засіб пересування, але і місце, де можна сховатися від міської суєти. І якщо в дорогих машинах інженери продумали стандартний ...
Скільки важить ВАЗ-2101? Вага кузова і двигуна ВАЗ-2101
На те, скільки важить ВАЗ-2101 впливає знос металевих частин, наявність додаткового обвісу та обладнання ГБО. Варто зазначити, що переважна частина сучасних ...

Шини Kormoran Suv Summer: відгуки, виробник, особливості

24.12.18, Різне
142
Виробники покришок ведуть запеклу боротьбу один з одним. Брендів багато. Одні компанії відомі на весь світ, про інших же знає набагато менше число водіїв. До останньої категорії належить польський виробник покришок Kormoran. Деякі моделі цього бренду користуються певною популярністю серед автомобілістів. Наприклад, це можна сказати про шини Kormoran Suv Summer. Відгуки водіїв про представленому типі гуми в основній своїй масі тільки позитивні.

Трохи історії

Компанію заснували у Варшаві в 1994 році. Практично відразу її придбав найбільший французький холдинг Michelin. Таке злиття пішло на користь польській фірмі. По-перше, перед виробником відразу відкрився світовий ринок збуту. По-друге, французький гігант оновив виробничі потужності і ввів власні стандарти якості виготовлення покришок.


Шини Kormoran Suv Summer: відгуки, виробник, особливості

Призначення моделі

Шини Kormoran Suv Summer призначаються для використання на автомобілях з повним приводом. Покришки підходять виключно для шосейної їзди. Серйозного випробування бездоріжжям вони не витримають. Виробник виготовляє модель в 25 різних типорозмірах з діаметрами посадки від 15 до 19 дюймів. Від кінцевої розмірності залежить і заявлений індекс швидкості. Деякі моделі здатні підтримувати свої експлуатаційні характеристики аж до 270 км/ч.
Шини Kormoran Suv Summer: відгуки, виробник, особливості

Сезон

Компаунд цих шин жорсткий. Тому модель можна використовувати тільки при позитивних температурах. При невеликому похолодання гумова суміш затвердіє, якість зчеплення впаде у декілька разів. Підсумок — підвищений ризик ДТП, повна втрата керованості.


Опис

При візуальному огляді Kormoran Suv Summer видно, що покришки мають класичний дизайн протектора. Шини складаються з п'яти ребер жорсткості, два з яких є плечовими зонами.
Шини Kormoran Suv Summer: відгуки, виробник, особливості
Центральні ребра складаються з невеликих блоків. Компаунд цієї частини покришки більш жорсткий, ніж у решті моделі. Це дозволяє автомобілісту зберегти належний рівень керованості при розгоні і швидкісному русі по прямій. Необхідність коригувати задану траєкторію відсутня. Машина добре тримає дорогу, відхилення в бік виключається. Шини швидко реагують і на команди керма. Природно, все це здійсненно лише при одній умові. Справа в тому, що після установки коліс водій повинен заїхати і на балансувальний стенд. Без цього нікуди. Блоки плечових зон масивні. Вони мають повністю відкритий дизайн. За цим функціональним зонам проходить зигзагоподібна дренажна канавка. Такий прийом підвищує кількість ріжучих граней в точці контакту шини з асфальтом. Збільшується надійність пересування, зростає якість гальмування. В ході тестів літніх шин, призначених для автомобілів з повним приводом, ця модель показала один з найбільш коротких гальмівних шляхів. Порівняння проводило німецьке незалежне бюро ADAC.

Їзда в дощ

Найбільші проблеми у водіїв влітку виникають при русі в дощ. Це відбувається з-за так званого ефекту гідропланування. Справа в тому, що вода перешкоджає нормальному контакту шини та дорожнього полотна. Автомобіль втрачає керованість, підвищується ймовірність заметів і відведення машини в сторону. Подібна ситуація загрожує аварією. У відгуках про Kormoran Suv Summer водії відзначають, що виробникам вдалося повністю позбавитися від цієї проблеми.
Інженери компанії при проектуванні покришок створили ефективний дренаж. Він складається з п'яти поздовжніх і безлічі поперечних канальців, об'єднаних в одну систему. При обертанні колеса під дією відцентрових сил вода затягується всередину протектора, перерозподіляється по всій поверхні шини і видаляється в сторони. Якість їзди по мокрій дорозі підвищилося і завдяки спеціальній гумовій суміші. При складанні компаунда хіміки концерну використовують велику кількість кремнієвої кислоти. Це покращує надійність зчеплення покришки з дорогою. У ході тестів літніх шин експерти ADAC відзначили, що ці покришки цілком передбачувані навіть при різкій зміні покриття, наприклад, при швидкісному проходженні калюж.

Довговічність

Інженери бренду попрацювали і над питаннями збільшення мати покришок. У відгуках про Kormoran Suv Summer водії відзначають, що шини здатні подолати 60 тис. км пробігу і зберегти свої експлуатаційні характеристики. На це позитивно вплинув цілий комплекс заходів. По-перше, стабільний профіль протектора дозволяє усунути ризики швидкого зносу центральної частини або плечової зони. Покришка стирається рівномірно. По-друге, особливістю шини є і багатошаровий каркас. Металевий корд пліток з нейлоновими нитками. Еластичні полімерні матеріали гасять надлишкову енергію удару. Це знижує ризик деформації каркаса і виключає ймовірність появи шишок і гриж на поверхні покришки.
Шини Kormoran Suv Summer: відгуки, виробник, особливості
По-третє, у складі гумової суміші підвищили і загальна кількість технічного вуглецю. З'єднання зменшує швидкість абразивного зносу. Покришка стирається дуже і дуже повільно.
Шини Kormoran Suv Summer: відгуки, виробник, особливості

Питання комфорту

У відгуках про Kormoran Suv Summer водії відзначають, що ці покришки вийшли досить жорсткими. Причому чим вище індекс швидкості, тим виразніше відчувається тряска в салоні. Їзда по невеликих купинах і вибоїнах проходить досить м'яко, але на нерівній дорозі трясти буде дуже сильно. У питаннях акустичного комфорту все інакше. Шум виключений. Покришки чудово резонують звукову хвилю, перешкоджаючи її подальшому поширенню.

Трохи про виробництві

Виробник Kormoran Suv Summer виготовляє цю модель шин на заводах в Польщі та Сербії. Завдяки єдиного стандарту якості від Michelin автомобіліст може не хвилюватися про те, що властивості представленого зразка покришок можуть бути нестабільними і залежати від підсумкового заводу, на якому вони вироблені.