Різниця Subaru BRZ і Toyota GT 86: технічні характеристики та особливості
Незабаром після початку XXI століття на ринку майже не залишилося недорогих спортивних автомобілів класичної компоновки, вельми поширених в кінці минулого ...
Найкращі японські універсали: рейтинг, огляд з фото
Універсал – це легкове авто з збільшеним багажником і просторим салоном. Зовсім недавно ці машини стали предметом гордості автолюбителів і заздрості ...
Тюнінг салону "Лади-Калини" своїми руками
Сучасне авто — це не просто засіб пересування, але і місце, де можна сховатися від міської суєти. І якщо в дорогих машинах інженери продумали стандартний ...
Скільки важить ВАЗ-2101? Вага кузова і двигуна ВАЗ-2101
На те, скільки важить ВАЗ-2101 впливає знос металевих частин, наявність додаткового обвісу та обладнання ГБО. Варто зазначити, що переважна частина сучасних ...

Як дріфтовать на передньому приводі: способи і техніка виконання

29.12.18, Різне
301
Серед автомобілістів в Російській Федерації дуже поширений питання: чи можна дріфтовать на передньому приводі? Або робити це можливо лише на підготовлених машинах? Те, що це зробити неможливо, - всього лише міф. Навіть непідготовлений водій зможе зайти в занос на такій машині. Для вдалого дріфту вам потрібно лише мати теоретичну базу і зробити все вдало і максимально впевнено. І, звичайно ж, з практикою прийде й досвід. Прочитавши статтю, ви дізнаєтеся як дріфтовать на передньому приводі.

Складність

Як дріфтовать на передньому приводі: способи і техніка виконання
Спочатку з появою такого поняття, як "дрифт", склалося хибна думка, що він можливий тільки на машинах з заднім приводом. Передні колеса лише призначають шлях автомобіля. Однак у переднього приводу все інакше: колеса при заносі не тільки складають шлях дріфту, але і грають роль тяги під час руху. Завдяки цьому автомобіль отримує безліч переваг, таких як більш легка керованість і стійкість. Саме тому дрифт на передньому приводі вважається складним або навіть неможливим. Машину постійно випрямляє. Так як дріфтовать на передньому приводі? У цьому процесі ми розберемося трохи пізніше. Зараз треба зрозуміти, що це взагалі таке.


Керований занос

Як дріфтовать на передньому приводі: способи і техніка виконання
Якщо не зрозуміти всю суть теми, то навчання буде марним і зовсім не дасть результатів. Занос починається тільки в той момент, коли задня частина автомобіля втрачає зчеплення з дорогою. В цей час положення передніх коліс змінюється по відношенню до задніх, при цьому треба зменшити зчеплення задніх коліс і збільшити його на передніх. Так і буде виконуватися дрифт. Керований занос досить складно робити, так як в цьому потрібен досвід. Під час заносу ви повинні налаштувати кермо і подачу газу так, щоб машина могла, якщо що, вирівнятися. Якщо ви відчуваєте, що рухи кермом зовсім не приводять до руху коліс, значить, ви потрапили в некерований занос. Варто відзначити, що на льоду і снігу зробити це занесення легше, так як там зчеплення коліс набагато слабкіше. І при цьому не варто думати, що так і треба вчитися дріфтовать. У таких місцях набагато складніше управляти занесенням, тому ви можете потрапити в плачевну ситуацію і навіть розбитися.


Як навчитися?

Уміння виконувати керований дрифт на автомобілі з заднім або переднім приводом у світі автомобілістів вважається ознакою високої майстерності водія. Щоб навчитися, треба спочатку вивчити теоретичну частину. А потім тренуватися і робити це на практиці. І найголовніше-не робити це на жвавих трасах і дорогах, так як ви можете потрапити в дорожньо-транспортну пригоду, де опинитеся винним. А в гіршому випадку ви можете розбитися. Виконуйте дії на спеціально відведених для цього місцях, де всі тренуються робити керований занос. Загалом, як правильно дріфтовать на передньому приводі, зрозуміло. Варто розглянути трюки, які можна виконувати при керованому заносі.

Запам'ятайте!

Як дріфтовать на передньому приводі: способи і техніка виконання
Зробити дрифт дуже просто навіть на автомобілі з переднім приводом. Безліч сучасних машин мають систему стабілізації, яку важливо відключити перед виконанням керованого заносу.
Щоб вдало виконувати будь-які трюки з керованим занесенням, потрібно дуже добре його відпрацювати і навчитися відчувати автомобіль. До речі, як дріфтовать на передньому приводі на автоматі? Все відбувається точно так само, як і на задньому, однак зчеплення вам не потрібно буде вичавлювати, і передачі перемикати теж.

90 градусів

Як дріфтовать на передньому приводі: способи і техніка виконання
В даному заметі кут менше, однак виконувати його складніше. Потрібно завжди стежити за поворотом керма, щоб машина перебувала під вашим управлінням. Для того щоб зробити все вдало, потрібно вивернути у бік повороту і смикнути ручник, однак варто пам'ятати, що в такому випадку машину може розвернути на 180 градусів. Будьте обережні! Щоб цього уникнути, потрібно кермом вирівнювати колеса і відпустити ручник в потрібний момент. Якість виконання дріфту залежить тільки від вас і швидкості вашої машини. Після завершення перемкніть на знижену передачу і продовжуйте рух по дорозі. Такий дріфт не вийде зробити новачкам з першого разу.

360 градусів

Необхідність у такому вигляді дріфту у повсякденному водінні машини відпадає, так як його просто ніде застосувати на дорозі і це дуже небезпечно. Його виконують автомобілісти, тільки щоб продемонструвати свою майстерність. Такий трюк не зробити на звичайній машині. Потрібно мати редуктор з блокуванням. Ось послідовність дій, яку ви повинні дотримуватися при виконанні цього дріфту:
 • Розігнатися до 70 км/год.
 • Вичавити зчеплення.
 • Перемкнути передачу.
 • Різко повернути кермо і як можна сильніше смикнути ручник.
 • Після цього натискайте педаль газу. Машина плавно повернеться ще на 180 градусів і продовжить рух.
 • Такий трюк вважається самим ефектним і красивим.

  Занесення на асфальті

  Як дріфтовать на передньому приводі: способи і техніка виконання
  Автомобіль з переднім приводом завжди було важко занести в керований занос на дорозі. Це, як зрозуміло з інформації, поданої в статті, складно зробити через особливості управління. З цієї причини багато автомобілістів виконують трюк на льоду і на снігу. Як дріфтовать взимку на передньому приводі? Точно так само, як і влітку. Щоб зробити ваш керований занос краще, якісніше та ефективніше, необхідно внести деякі зміни в ваш автомобіль.
 • Підібрати елементи підвіски, вони повинні бути поліпшеними.
 • Затягнути трос ручника сильніше.
 • Збільшити потужність двигуна або навіть замінити його більш потужним.
 • Встановити широку гуму на передні колеса, задні - вузьку. Таким чином, зчеплення з дорогою ззаду буде гірше, і дріфт буде легше зробити.
 • Якщо ви не хочете брати участь на машині в офіційних змаганнях, то не варто здійснювати ці зміни. Для виконання керованого заносу на передньому приводі можна і потрібно вдатися і до інших варіантів. Можна встановити дощечки невеликих розмірів під задні колеса, тоді вони не будуть мати зчеплення з дорогою. А за допомогою цього ви будете легше заходити в повороти. І все ж у будь-якому випадку не обійтися без ручника.

  На закінчення

  Дріфт, або ж керований занос, на автомобілі з переднім приводом можливий, однак його набагато складніше зробити. Для вдалого трюку потрібно вивчити теорію і практикувати її в життя. У статті детально описано, як дріфтовать на передньому приводі.