Різниця Subaru BRZ і Toyota GT 86: технічні характеристики та особливості
Незабаром після початку XXI століття на ринку майже не залишилося недорогих спортивних автомобілів класичної компоновки, вельми поширених в кінці минулого ...
Найкращі японські універсали: рейтинг, огляд з фото
Універсал – це легкове авто з збільшеним багажником і просторим салоном. Зовсім недавно ці машини стали предметом гордості автолюбителів і заздрості ...
Тюнінг салону "Лади-Калини" своїми руками
Сучасне авто — це не просто засіб пересування, але і місце, де можна сховатися від міської суєти. І якщо в дорогих машинах інженери продумали стандартний ...
Скільки важить ВАЗ-2101? Вага кузова і двигуна ВАЗ-2101
На те, скільки важить ВАЗ-2101 впливає знос металевих частин, наявність додаткового обвісу та обладнання ГБО. Варто зазначити, що переважна частина сучасних ...

Зимові шини Hankook Winter I Cept IZ2 W616: відгуки власників, особливості і характеристики

29.12.18, Різне
147
Тенденція збільшення попиту на покришки з Південної Кореї тільки посилюється. Подібний феномен пояснюється досить просто. По-перше, виробники уважно попрацювали над якістю продукції. По надійності шини від південнокорейських брендів нічим не поступаються аналогам від великих міжнародних компаній. По-друге, водії відзначають і привабливу вартість покришок. Часто вона на 10-20 % нижче, ніж у шин того ж класу від Michelin або Continental. Ці твердження повною мірою застосовні і до Hankook Winter I Cept IZ2 W616. Відгуки про представлених покришках тільки самі утішні.
Зимові шини Hankook Winter I Cept IZ2 W616: відгуки власників, особливості і характеристики

Трохи про бренд

Компанія Hankook почала своє існування у 1941 році. Підприємство відкрили в Сеулі, де і донині розташовується головний офіс цієї торгової марки. Спочатку фірма називалася Chosun Tire Company. Зі старту освоєння ринку Північної Америки відбулася і зміна найменування. Європейське представництво з'явилося в 2001 році. З 2003 р. південнокорейський бренд уклав угоду про стратегічне партнерство з французьким холдингом Michelin. Модернізація виробництва призвела до того, що бренд відзначили низкою міжнародних сертифікатів: ISO і TSI. Зараз шини Hankook встановлюються в базову комплектацію автомобілів марки Toyota, Ford, Huynday, GM.


Для будь машин

Зимові шини Hankook Winter I Cept IZ2 W616: відгуки власників, особливості і характеристики
У відгуках про Hankook Winter I Cept IZ2 W616 водії відзначають передусім неймовірно високу варіативність типорозмірів. Справа в тому, що представлені шини — флагман компанії. Модель випускають у 84 варіантах типорозмірів з діаметрами посадки від 14 до 19 дюймів. Покришки підходять для седанів, кросоверів і машин з повним приводом. В останніх двох випадках гума отримала додаткове посилення каркасу, що позитивно позначилося на збільшенні індексу навантаження. Наприклад, модель шин Hankook Winter I Cept IZ224545 R19102T витримує масу до 850 кг на одне колесо. Покришки не швидкісні, всі варіації гуми зберігають свої експлуатаційні характеристики аж до 190 км/ч.


Сезон використання

Зимові шини Hankook Winter I Cept IZ2 W616: відгуки власників, особливості і характеристики
Як видно із самої назви, представлена модель шин призначається виключно для зими. Компаунд дуже м'який. Це дозволяє покришкам зберегти високу якість зчеплення навіть при їзді в сильний мороз. Довго експлуатувати зазначену модель у відлигу не можна. У відгуках про Hankook Winter I Cept IZ2 W616 автомобілісти стверджують, що з ростом температури навколишнього середовища гума стає валкою. В результаті збільшується швидкість зносу.

Пара слів про розробку

Зимові шини Hankook Winter I Cept IZ2 W616: відгуки власників, особливості і характеристики
При проектуванні цих покришок південнокорейські інженери скористалися досвідом фінської Nokian. Гума розроблялася спеціально для складних кліматичних умов країн Скандинавії. Вона підходить і для Росії. Спочатку інженери створили тривимірну модель покришок, після чого по ній зробили прототип шин. Його протестували на спеціальному стенді та на полігоні компанії. За результатами експерименту конструктори внесли всі необхідні коректування і запустили модель у серійне виробництво.

Трохи про дизайн

Основні ходові характеристики шин пов'язані особливостями їх дизайну. Ця модель отримала класичний для такого сегмента покришок малюнок протектора.
Зимові шини Hankook Winter I Cept IZ2 W616: відгуки власників, особливості і характеристики
Центральна функціональна зона представлена трьома ребрами жорсткості. Вони і створюють спрямований V-подібний дизайн шини. В самому центрі розташовується суцільне широке ребро. Така геометрія допомагає покришкам зберегти свою форму стабільної навіть при тривалих динамічних навантаженнях. У відгуках про зимові шини Hankook Winter ICept IZ2 W616 водії відзначають, що необхідність коригування траєкторії під час прямолінійного руху виключається. Звичайно, це виконується тільки при дотриманні ряду умов. Наприклад, після монтажу коліс необхідно виконати їх балансування. Бажано не розганятися вище зазначених виробником покришок значень. В іншому випадку вібрація зросте, якість управління знизиться в рази.
Спрямований симетричний малюнок протектора позитивно впливає і на набір швидкості. Ці шини динамічні. Автомобіль розганяється впевнено, знесення в сторони під час старту виключаються. Блоки зовнішньої плечової зони відповідають за стабілізацію транспортного засобу під час проходження поворотів і при гальмуванні. Ці елементи отримали збільшені розміри. Таке рішення допомагає їм зберегти стабільність форми і знизити динамічне навантаження, що виникає під час здійснення зазначених вище маневрів. У відгуках про шини Hankook Winter I Cept IZ2 W616 власники відзначають, що транспортний засіб не зносить у бік навіть при різкому розвороті. Ризик неконтрольованих юзов виключений. При цьому модель відрізняється і коротким гальмівним шляхом.

Поведінка на зимовій дорозі

Найбільші складності при русі взимку виникають під час переміщення по зледенілих ділянках дороги. Справа в тому, що енергія від нагрітої покришки передається льоду. Він тане. Виникає мікроплівка води і знижує площа контакту шини з дорожнім полотном. Для вирішення цієї проблеми виробники наділили кожен блок протектора декількома хвилеподібними ламелями. З їх допомогою вдається усунути невелика кількість рідини, що позитивно позначається на підсумковому якості зчеплення. Зі снігом все трохи інакше. Тут на допомогу приходить спрямований малюнок протектора. Подібний вид дизайну показує кращу швидкість видалення снігу з площі контакту. У відгуках про зимові шини Hankook Winter I Cept IZ2 W616 автомобілісти відзначають, що на пухкій поверхні ці покришки практично ідеальні. Пробуксовка виключається повністю.

Трохи про мокрому асфальті

Під час відлиги на дорогах виникають калюжі. Переміщення по них загрожує появою специфічного ефекту гідропланування. Між асфальтом і покришкою утворюється водний бар'єр, який і знижує якість зчеплення поверхонь один з одним. Надійність керування падає. Автомобіль втрачає дорогу, підвищується ризик аварійності. Усунути цей небажаний ефект інженери південнокорейського виробника покришок змогли завдяки цілій сукупності заходів.
Зимові шини Hankook Winter I Cept IZ2 W616: відгуки власників, особливості і характеристики
По-перше, сама модель отримала розвинену систему дренажу. Вона представлена чотирма зигзагоподібними поздовжніми канальцями, об'єднаними один з одним поперечними канавками. Збільшені розміри елементів дозволяють видаляти більше рідини в одиницю часу.

По-друге, на швидкість відводу води позитивно впливає і спрямований малюнок протектора. У відгуках про Hankook Winter I Cept IZ2 W616 власники заявляють, що покришки не ковзають навіть під час швидкісного переміщення по калюжах. По-третє, у складі гумової суміші підвищили частку кремнезему. Діоксид кремнію підвищує якість зчеплення з дорогою. Шини практично прилипають до асфальтового полотна.

Довговічність

Представлені покришки показують і цілком пристойну ходімость. Автомобілісти заявляють про те, що ходові характеристики починають знижуватися тільки після 60 тис. км пробігу. Досягти таких вражаючих результатів вдалося комплексом технічних рішень. У складі компаунда хіміки концерну підвищили частку сполук на основі вуглецю. Цей прийом дозволив знизити швидкість абразивного стирання.
Зимові шини Hankook Winter I Cept IZ2 W616: відгуки власників, особливості і характеристики
Металеві нитки каркаса з'єднали еластичним нейлоном. Полімерне з'єднання краще гасить і розподіляє надлишкову ударну енергію, що виникає при їзді по купинах. Ризики деформації сталевого корду і його розрив зменшився в рази.

Комфорт

У відгуках про шини Hankook Winter I Cept IZ 2 W616 водії відзначають і хороші показники комфорту. Підсумкове враження складається з двох складових: плавність ходу і тиша в салоні. Гума м'яка. Шини самостійно розсіюють ударну енергію, що виникає при їзді по поганому асфальту. Тряска в салоні виключена. Знижується і негативний вплив на елементи підвіски автомобіля. Ці зимові шини дуже тихі. Шипи відсутні. Тому покришки відмінно резонують виникає при їзді звукову хвилю. Поява специфічного гула в салоні повністю виключається.

Думки експертів

Зимові шини Hankook Winter I Cept IZ2 W616: відгуки власників, особливості і характеристики
Представлену модель шини протестували і експерти з німецького рейтингового агентства ADAC. Фахівці відзначили насамперед стабільність поведінки гуми при різкій зміні дорожнього покриття. Схвальні відгуки модель заслужила і за короткий гальмівний шлях. У ході тестів представлена гума зуміла нав'язати конкурентну боротьбу аналогам від Continental, Michelin. Шини поступилися тільки моделям від фінської Nokian.

Розвиток

Ця модель прийшла на зміну покришкам Winter I Cept IZ W606 від Hankook Tire. Тому публіка зустріла її більш ніж просто лояльно. За сукупністю ціни і якості представлені покришки можна назвати ідеальними.