Різниця Subaru BRZ і Toyota GT 86: технічні характеристики та особливості
Незабаром після початку XXI століття на ринку майже не залишилося недорогих спортивних автомобілів класичної компоновки, вельми поширених в кінці минулого ...
Найкращі японські універсали: рейтинг, огляд з фото
Універсал – це легкове авто з збільшеним багажником і просторим салоном. Зовсім недавно ці машини стали предметом гордості автолюбителів і заздрості ...
Тюнінг салону "Лади-Калини" своїми руками
Сучасне авто — це не просто засіб пересування, але і місце, де можна сховатися від міської суєти. І якщо в дорогих машинах інженери продумали стандартний ...
Скільки важить ВАЗ-2101? Вага кузова і двигуна ВАЗ-2101
На те, скільки важить ВАЗ-2101 впливає знос металевих частин, наявність додаткового обвісу та обладнання ГБО. Варто зазначити, що переважна частина сучасних ...

Як прописати ключ в іммобілайзер автомобіля: поради

29.12.18, Різне
467
Машина – цікавий агрегат, що містить у собі безліч найрізноманітніших пристроїв. З поняттям «іммобілайзер» знайомі не все, тим більше про прошивці ключа не чув кожен. Питання, як прописати ключ в іммобілайзер, актуальне і вимагає індивідуального підходу до «сталевого коняге». Про що йде мова і як це зробити?

Хитрощі іммобілайзера

Як прописати ключ в іммобілайзер автомобіля: поради
Бажання будь-якого водія вберегти транспортний засіб від викрадачів цілком зрозуміле: в нього вкладено чимало грошей, зусиль, так і душею вже «прикипів». Ключ дистанційного плану наділений спеціальним чіпом, створеним з метою вберегти авто від угону. Впроваджується максимально складна варіація коду, щоб відкрити запросто було неможливо. Іммобілайзер, розташований за центральною консоллю, покликаний блокувати «несанкціонований» запуск мотора. Це оптимальний безшумний вибір автомобіліста щодо забезпечення безпеки. Власників транспорту хвилює питання: як прописати ключ в іммобілайзер і навіщо це робити?


Коротко про іммобілайзері

Як прописати ключ в іммобілайзер автомобіля: поради
Детально вникаючи в схему, можна відзначити наступні моменти:
 • Конструкція включає в себе електронний блок управління. Його місія - розпізнавати зловмисника або господаря допомогою кодування.
 • Входить до складу реле, що замикає і який розмикає ланцюг, – важлива запчастина для функціонування двигуна.
 • Надходження палива зловмисника треба обмежити, тому розробники впровадили клапан, який блокує подачу ПММ.
 • Ключ запалювання – вірний помічник у справі.
 • Основу функціоналу становить тісний зв'язок двигуна з системою управління. Виникає питання, як прописати ключ в іммобілайзер для пізнавання приладом самого водія. Види даних приладів можуть бути різними: агрегати з вмістом додаткового реле, пристрої блокування трансмісії, гальм і інших частин конструкції.


  Базис роботи чіп-ключів

  Як прописати ключ в іммобілайзер автомобіля: поради
  Чіп наділяється програмним кодом. Виробляється це за участю спеціального обладнання. Відредагувати простому користувачеві його нереально. Виробництвом чіпом займаються висококваліфіковані станції техобслуговування, автовиробники. Захист чіпами здійснюється за алгоритмом: іммобілайзер вбудовується в ланцюг системи запалювання. Одночасно задається програма чіп-ключа. Авто приводиться в рух завдяки зчитування кодів.

  Доцільність застосування ключа

  У будь-якому транспортному засобі є ключ запалювання. Для відвернення викрадень авто потрібно дізнатися, як прописати ключ в иммобилазйере правильно. Ключ допомагає водієві відкрити машину завдяки вбудованому ідентифікатором, він потрібен для роботи системи управління. При відсутності збігів у ідентифікаторі і вставляемом ключі транспорт відмовиться рухатися. Автовласникам, які купили засіб пересування у колишнього господаря, не варто зволікати. Слід замислитися над питанням, як прописати новий ключ в іммобілайзер, заздалегідь. Спочатку купується «болванка» і вдосконалюється раніше ескізом. Втрата його чревата складнощами, варто бути акуратним в цьому відношенні.

  Особливі моменти

  Як прописати ключ в іммобілайзер автомобіля: поради
  Водієві "Лачетті" треба пам'ятати: транспондер в ключі від дорестайлинговых версій не можна застосувати для пострестайлингового транспорту. В останніх версіях проектувальники впроваджують апарати проти викрадення з 4D-чіпом. Зовні вони практично не відрізняються, за винятком однієї невеликої крапочки, створеної за допомогою гравіювання на ділянці дотику металевого елемента ключа з пластиком. Якщо хвилює питання, як прописати ключ в іммобілайзер "Лачетті", то пам'ятайте, що вироби з кнопковим управлінням не містять точку.

  Як виконати прописку ключа на «Пріорі»?

  Як прописати ключ в іммобілайзер автомобіля: поради
  Багатьох хочуть знати, як прописати ключ в іммобілайзер «Пріори», не допустивши помилок. Етапи складаються з таких кроків:
 • Спочатку необхідно сісти на водійське крісло і вставити ключ у запалювання.
 • Двері необхідно закрити, після цього навчальний ключ повернути при одночасному загоряння всіх приладів.
 • Почекавши не менше шести секунд, варто повернути ключ в початкове положення. Після цього іммобілайзер починає в прискореному темпі сигналізувати індикатором.
 • Ключ витягується з замку, і альтернативою далі йому буде робочий ключ, майбутній до «навчання».
 • Важливо впоратися за 6 сек., поки індикатор блимає. Робочий ключ вставляється, повертається, включаючи запалювання.
 • Почувши три сигналу, автомобіліст може бути спокійний: він робить роботу правильно. Потім необхідно почекати ще таку кількість секунд, знову почути три писку. Далі запалювання вимикається. При допущенні помилок процедуру доводиться повторювати.
 • Наступним кроком стане повторна синхронізація кодів на иммобилайзерном приладі і ЕБУ: робочим ключем потрібно завести мотор, витримати паузу. При миганні іммобілайзера з секундними інтервалами запалювання доведеться вимкнути і почекати 10 сек. Не почав блимати? Можна заводити двигун.

  Секрети «навчання» ключа на «Калині»

  Як прописати ключ в іммобілайзер автомобіля: поради
  Для запуску авто можна пристосувати кілька ключів. Робочі варіанти слід замовляти на заводі-виробнику. Серія продукту розпізнається за бирці. Відповідь на питання, як прописати ключ в іммобілайзер «Калини», зводиться до наступного:
 • Аналогічно попередньому методу, необхідно закрити всі дверцята. Ключик з червоною вставкою на кінці вставити в замок.
 • Необхідно провернути його до моменту запалювання всіх пристроїв.
 • Почекавши 6 сек., запалювання вимикають. При цьому контрольна лампа іммо почала подавати миготливі сигнали. Поки йде навчання, вона продовжить миготіння.
 • Після цих процедур «золотий ключик» виймається і в хід вступає робітник. Він звертається також до загоряння приладів. При правильності установки зумер видає три писку. При включеному запалюванні водієві доведеться почекати протягом шести секунд. Далі зумер видасть два додаткових сигналу, після чого ключі знімається. Відповідь, як прописати ключ в иммобилазйер «Лачетті», дається автомеханіком в аналогічному форматі. Що корисно знати автолюбителю?

  Про види ключів з кнопками

  Власники транспорту користуються трьома головними типами кнопкових ключиків:
 • Найлегшою вважається модель, експлуатована на машинах без электродверки. Вона відкриває центральний замок натисненням однієї кнопки.
 • Призначений для управління электродверью. Він поширений в дорестайлинговом форматі з трьома кнопками.
 • Двухкнопочний пристосування популярно на пострестайлах з электродверьми. В модифікаціях з зсувними дверима він не застосуємо. Розташовуються кнопочки на окремих брелоках.
 • У загальній складності є можливість прописки до 4 ключів.

  Чіп-ключ як запорука успіху проти злому

  Як прописати ключ в іммобілайзер автомобіля: поради
  Виробники пропонують неймовірно зручні сигналізаційні системи. Грабіжники теж не дрімають, намагаючись придумати їх взламывание. У зв'язку з цим ніщо на 100 % гарантувати збереження улюбленої «ластівки» не може. Сигналізація – вірний помічник, ефективний лише у випадку близькості господаря автомашини. Злом замку зводить до нуля ефективність сигналізаційних задумів інженерів. Чіп-ключик в цьому плані набагато надійніше в порівнянні з попередньою тактикою. Функціонал його сконструйований талановитими проектувальниками автопрому, вигадали схеми протиугонок. На всіх марках принцип приблизно однаковий. Рішення питання, як прописати ключ в іммобілайзер «Шевроле-Нива», схоже з дією на іномарці. Труднощі для злодія в тому, що чіп вбудований безпосередньо в ключ запалювання за допомогою мікросхем. При їх наближенні до приймача сигналу автомобіль розблокує дверні прорізи. Стартує агрегат в звичному стані шляхом звернення до гнездышку запалювання.

  Рекомендації інженерів

  При втраті ключика необхідно негайно прийти в дилерський центр для замовлення нового. При повертанні чіп-ключа з лока більше п'яти разів система завершує реєстрацію, не подаючи знаку. У випадку некоректної роботи протиугінного пристосування спостерігається помилка зчитування кодування. Вступити в такому положенні можна так:
 • Допомога при вирішенні питання про те, як самому прописати ключ в іммобілайзер, приходить несподівано з дублікатом.
 • Незручність доставляє наявність тільки одного варіанту, краще при купівлі автотранспорту з рук набувати дублікат.
 • Дубликатный спосіб не пройшов, пора подзвонити в професійну майстерню для перезавантаження програмного забезпечення.
 • Збої можуть бути викликані антеною при виникненні дефектів у контактах. Рішення – замінити антену або замок.
 • Вийти з скрутного становища дозволяє придбання ключа-обхідника.
 • Без проблем не обходиться ні одне корисне починання, варто бути морально до цього готовим. У колекції просунутих приладів иммобилайзерные модифікації показали себе досить непогано. Продуманий підхід, поради фахівців дозволять уникнути складнощів.