Різниця Subaru BRZ і Toyota GT 86: технічні характеристики та особливості
Незабаром після початку XXI століття на ринку майже не залишилося недорогих спортивних автомобілів класичної компоновки, вельми поширених в кінці минулого ...
Найкращі японські універсали: рейтинг, огляд з фото
Універсал – це легкове авто з збільшеним багажником і просторим салоном. Зовсім недавно ці машини стали предметом гордості автолюбителів і заздрості ...
Тюнінг салону "Лади-Калини" своїми руками
Сучасне авто — це не просто засіб пересування, але і місце, де можна сховатися від міської суєти. І якщо в дорогих машинах інженери продумали стандартний ...
Скільки важить ВАЗ-2101? Вага кузова і двигуна ВАЗ-2101
На те, скільки важить ВАЗ-2101 впливає знос металевих частин, наявність додаткового обвісу та обладнання ГБО. Варто зазначити, що переважна частина сучасних ...

Шини Avatyre Freeze: відгуки, особливості і опис

29.12.18, Різне
166
Особливість всіх покришок китайського виробництва — низька ціна. Гума брендів з Піднебесної коштує дешево. Причому нерідко якість шин нітрохи не поступається аналогам від визнаних світових концернів. Ця теза цілком застосовний і до покришкам Avatyre Freeze. У відгуках про них автомобілісти як раз і відзначають сукупність привабливої ціни і гідною надійності. Сам бренд унікальний. Виробничі потужності розташовані в Китаї, проектне бюро працює в Канаді.
Шини Avatyre Freeze: відгуки, особливості і опис

Для яких авто

Зазначена модель проектувалася для бюджетних седанів і легкових автомобілів середньої цінової категорії. Про це недвозначно натякає розмірний ряд шин. Всього у продажу можна зустріти 15 різних варіантів типорозмірів з діаметрами посадки від 13 до 17 дюймів.


Сезон

Шини Avatyre Freeze: відгуки, особливості і опис
Шини зимові. Компаунд покришок вийшов дуже м'яким. Представлена модель здатна зберегти свою еластичність навіть при екстремальних морозах. При позитивних температурах валкість шин зростає в рази. Це призводить до підвищення зносу.

Особливості протектора

Шини Avatyre Freeze: відгуки, особливості і опис
Дизайн протектора незвичайний. Виробники наділили ці покришки симетричним спрямованим малюнком, звичне поділ на ребра жорсткості відсутня. Центральна частина представлена рядами блоків складної геометричної форми, скошеними один до одного під гострим кутом. Кожен елемент відрізняється масивністю і підвищеною жорсткістю. Це дозволяє шинам підтримувати стабільність профілю при різких динамічних навантаженнях. У відгуках про Avatyre Freeze водії не рекомендують розганятися до високих швидкостей. Ці покришки створені тільки для розміреної їзди.


Представлені зимові шини відрізняються масивними і великими плечовими зонами. Причому зовнішня боковина коліс отримала додаткове посилення. Завдяки такому технічному рішенню покришки стабільні при проходженні поворотів і гальмування. Знесення в сторони виключені.

Поведінка на льоду

У відгуках про Avatyre Freeze автолюбителі відзначають і стабільність поведінки на зледенілій дорозі. Для поліпшення якості контакту з представленим видом поверхонь виробник наділив ці шини шипами. Місця фіксації шипів розташовані з перемінним кроком. Це дозволяє позбутися від ефекту колії. Автомобіль впевнено повертає, проходить маневри без юзов. Головка шипа у шин Avatyre Freeze округлої форми. Від різких маневрів краще відмовитися.

Їзда по снігу

На засніженій дорозі представлені покришки показали себе з найкращої сторони. Масивні блоки швидко продавлюють пухкий сніг і забезпечують впевнене зчеплення з дорогою. Управління стабільне, ніяких проблем в цьому випадку не виникає.

Їзда по калюжах

Їзда по мокрій дорозі ускладнюється специфічним бар'єром води, що виникають між асфальтовим полотном і поверхнею шини. Площа контакту знижується, виникає ризик втрати контролю і керованості. У відгуках про Avatyre Freeze автомобілісти стверджують, що виробники зуміли повністю нівелювати ризики прояву ефекту гідропланування. Домогтися цього вдалося завдяки низці заходів.
Шини Avatyre Freeze: відгуки, особливості і опис
По-перше, сам спрямований малюнок протектора підвищує швидкість відводу води із плями контакту. Подібний варіант дизайну використовується навіть у специфічних дощових шинах. По-друге, дренаж представлений складною системою поздовжніх і поперечних канавок. Всі елементи отримали збільшені розміри, що дозволяє видаляти більшу кількість води в одиницю часу. По-третє, на кожен блок завдали хвилеподібні ламелі. Вони підвищують кількість ріжучих крайок у площі дотику і в цілому збільшують якість зчеплення. По-четверте, до складу компаунда ввели діоксид кремнію. З допомогою нього знижуються ризики ковзання шини на мокрому асфальтівці. У відгуках про Avatyre Freeze водії стверджують, що гума практично прилипає до дороги.

Довговічність

Ці покришки показують пристойний ресурс ходу. Ряд автомобілістів заявляє, що якість управління знижується тільки після 50 тис. км пробігу. Виробник Avatyre Freeze добре попрацював над питанням збільшення зносостійкості. Наприклад, при складанні гумової суміші хіміки концерну підвищили частку технічного вуглецю. Швидкість абразивного стирання знизилася в рази. Місця фіксації шипів отримали додаткове посилення. Це дозволяє запобігти передчасну втрату цих невеликих елементів. Ось тільки про обкатку коліс забувати теж не рекомендується. Першу тисячу км необхідно проїхати в максимально спокійному режимі.