Різниця Subaru BRZ і Toyota GT 86: технічні характеристики та особливості
Незабаром після початку XXI століття на ринку майже не залишилося недорогих спортивних автомобілів класичної компоновки, вельми поширених в кінці минулого ...
Найкращі японські універсали: рейтинг, огляд з фото
Універсал – це легкове авто з збільшеним багажником і просторим салоном. Зовсім недавно ці машини стали предметом гордості автолюбителів і заздрості ...
Тюнінг салону "Лади-Калини" своїми руками
Сучасне авто — це не просто засіб пересування, але і місце, де можна сховатися від міської суєти. І якщо в дорогих машинах інженери продумали стандартний ...
Скільки важить ВАЗ-2101? Вага кузова і двигуна ВАЗ-2101
На те, скільки важить ВАЗ-2101 впливає знос металевих частин, наявність додаткового обвісу та обладнання ГБО. Варто зазначити, що переважна частина сучасних ...

"Триангл" (шини): відгуки автолюбителів

29.12.18, Різне
235
Китайську компанію "Триангл" заснували в 1976 році. Спочатку продукція бренду поставлялася тільки для внутрішнього використання в Піднебесній. Ситуацію вдалося змінити після того, як концерн розпочав співпрацю з Good Year. Злиття з американським консорціумом збільшило ринки збуту. Зараз покришки "Триангл" продаються в 130 країнах світу. При цьому вдалося підвищити і якість готової продукції. Надійність шин підтверджена міжнародними сертифікатами ISO і TSI. На підприємстві діє жорсткий менеджмент якості. Тому ризики шлюбу повністю виключені. Це знайшло відображення і у відгуках про шинах "Триангл". Автомобілісти відзначають, що покришки цього бренду відрізняються хорошими експлуатаційними показниками і привабливою ціною.


"Триангл" (шини): відгуки автолюбителів

Сезонність

Бренд пропонує покришки для літньої і зимової експлуатації. Один від одного моделі відрізняються насамперед типом компаунда. Гумова суміш для зимових шин виготовляється з додаванням спеціальних еластомерів. Це дозволяє зберегти еластичність шини навіть в найлютіший мороз. Літня гума помітно жорсткіше спочатку. Окремого розгляду вимагають всесезонні варіанти покришок. Теоретично їх можна використовувати круглий рік. Ось тільки сам бренд не рекомендує експлуатувати ці шини в тому випадку, якщо температура повітря впала до -7 градусів за шкалою Цельсія і нижче. Гума задубеет. Це негативно вплине на якість контакту з поверхнею. Автомобіль втратить дорогу і безпечне керування транспортним засобом стане неможливим. У відгуках про шинах "Триангл" цього типу водії рекомендують використовувати представлену гуму до глибокої осені.


Для літа

Серед водіїв СНД найбільш високий попит спостерігається на літні покришки цього бренду. Моделі відрізняються агресивним дизайном протектора. Компанія випускає покришки як симетричним, так і асиметричним малюнком. Наприклад, модель Triangle TR968 наділили спрямованих на V-подібним дизайном. Такий прийом дозволяє поліпшити якість руху на високих швидкостях. Спрямоване розташування блоків покращує тягові властивості шин. В результаті автомобіль більш динамічний в розгоні, ймовірність юзов і зносів в бік виключається. У відгуках про літніх шинах "Триангл" водії відзначають і хорошу курсову стійкість. Покришки впевнено тримають дорогу. Деякі моделі відрізняються практично спортивної швидкістю реакції на команди рульового управління. Відгук швидкий. Це дозволяє впевненіше маневрувати і відчути повний контроль над дорогою.

Для зими

У лінійці зимових шин асортимент значно менше. Бренд представлений всього 8 моделями. Фрикційні шини Triangle TR747 Triangle TR767 Triangle TR778 Triangle TR777 Triangle PL01 і Triangle PL02 краще всього використовувати у регіонах з м'якими кліматичними умовами. Представлені варіанти гуми показують хорошу керованість на асфальтовому покритті і снігу, але на зледенілій дорозі поводяться непередбачувано. Відсутність шипів не дозволяє їм забезпечити належного рівня зчеплення і високої безпеки пересування і маневрування. Ризик знесення в сторону зростає в рази.
Безперечним хітом в цьому сегменті стали шини "Триангл 777". Відгуки водіїв про цих варіаціях гуми виключно позитивні. Розробники наділили покришки класичним для зими протекторним малюнком. Спрямоване розташування блоків дозволяє швидше і ефективніше видаляти сніг з плями контакту. Кожен елемент забезпечений хвилеподібними ламелями. Ці невеликі елементи підвищують кількість граней зчеплення, що покращує якість пересування і маневрування. У відгуках про шинах "Триангл" цього типу водії відзначають і надійність при переміщенні по калюжах. Ефект гідропланування не проявляється навіть на великих швидкостях.
"Триангл" (шини): відгуки автолюбителів
Шиповані покришки Triangle IceLink і Triangle TR757 позбавлені зазначеного вище недоліку. Це повною мірою відображено і у відгуках про шинах "Триангл" представленого типу. Водії відзначають стабільне поведінку на льоду при будь-яких векторах і режимах їзди. Найбільшу увагу приділив розробці бренд самих шипів. У цьому випадку компанія пішла перевіреним шляхом. Головка елементів виконана шестигранною і з перемінним перетином. Подібний підхід дозволяє добитися високої надійності при будь-якому векторі пересування. Шипи на поверхні протектора розташовуються із змінним кроком. Ефект колії виключений.

Вантажні моделі

Спочатку бренд проектував шини тільки для вантажного транспорту. Тут компанії вдалося домогтися значних успіхів. Бренд входить у десятку лідерів саме в цьому сегменті гуми.
"Триангл" (шини): відгуки автолюбителів
Покришки від Triangle купують як для пасажирських, так і вантажних перевезень. Наприклад, часто встановлюють шини "Триангл" на "Газелі". Відгуки водіїв в цьому випадку тільки самі утішні. Гума цього класу відрізняється економічністю і довговічністю. Домогтися цього вдалося завдяки комплексу рішень.

Як підвищили ходимість

Збільшити зносостійкість і довговічність вантажних моделей шин компанії допомогли деякі класичні рішення. По-перше, всі покришки цього класу отримали симетричний малюнок протектора з чотирма ребрами жорсткості. Подібний дизайн відрізняється стабільністю плями контакту і більш повним розподілом зовнішнього навантаження по поверхні шини. Протектор стирається рівномірно. Акцент на центральну частину або плечові зони виключений. По-друге, при виготовленні каркаса активно використовуються полімерні сполуки. Вони покращують перерозподіл ударного навантаження, що нівелює ризики розриву металевого корду. По-третє, китайські технології при виготовленні компаунда збільшили частку технічного вуглецю. Протектор зношується повільніше. Природно, це позитивно позначається і на довговічність шин.
"Триангл" (шини): відгуки автолюбителів

Як знизили витрату палива

У відгуках про вантажні шини "Триангл" водії відзначають і зниження витрати палива. У середньому вдається заощадити близько 5 % на пальному. З урахуванням постійного зростання цін на бензин ця цифра не здається незначною.
"Триангл" (шини): відгуки автолюбителів
Застосування еластичних полімерів у каркасі дозволило знизити вагу покришки. Тому на поворот колеса навколо своєї осі потрібно затратити менше енергії. Економиться пальне. Протекторні блоки масивні. Цей прийом теж знижує показник опору коченню. В результаті чого помітно падає витрата.

Думки водіїв

У відгуках про китайських шинах "Триангл" автомобілісти відзначають передусім доступність. Ці покришки дешеві. При цьому низька ціна жодним чином не позначилася на якості гуми. За цим показником моделі бренду не поступаються визнаним світовим концернам.

Результати тестів

Часто покришки цього бренду потрапляють і в порівняльні тести незалежних рейтингових агентств. Зірок з неба представлені китайські шини не хапають, але і назвати їх повністю провальними теж не можна.
"Триангл" (шини): відгуки автолюбителів
При тестуванні вантажних покришок експерти з ADAC відзначили насамперед високу надійність. Ця гума не боїться поганих доріг. Грижі не утворюються навіть після попадання в ями на асфальті. Експерти оцінили і низька витрата палива. Головною проблемою літніх моделей експерти назвали низьку комфортність. Справа в тому, що в гонитві за швидкісними характеристиками виробники зробили ці покришки надмірно жорсткими. Навіть невелика нерівність дороги здатна викликати серйозну трясіння в салоні. Від жорсткості шин страждає і підвіска автомобіля. Ударна енергія не розсіюється, а передається на елементи ходової частини машини.

Замість підсумків

Позитивні відгуки про шини "Триангл" превалюють над негативними. Багато автомобілістів використовують цю марку покришок після більш іменитих брендів.