Різниця Subaru BRZ і Toyota GT 86: технічні характеристики та особливості
Незабаром після початку XXI століття на ринку майже не залишилося недорогих спортивних автомобілів класичної компоновки, вельми поширених в кінці минулого ...
Найкращі японські універсали: рейтинг, огляд з фото
Універсал – це легкове авто з збільшеним багажником і просторим салоном. Зовсім недавно ці машини стали предметом гордості автолюбителів і заздрості ...
Тюнінг салону "Лади-Калини" своїми руками
Сучасне авто — це не просто засіб пересування, але і місце, де можна сховатися від міської суєти. І якщо в дорогих машинах інженери продумали стандартний ...
Скільки важить ВАЗ-2101? Вага кузова і двигуна ВАЗ-2101
На те, скільки важить ВАЗ-2101 впливає знос металевих частин, наявність додаткового обвісу та обладнання ГБО. Варто зазначити, що переважна частина сучасних ...

Шини Continental Premium 2 Contact: опис, відгуки та особливості

29.12.18, Різне
153
Німецький бренд Continental AG — один з лідерів світової шинної індустрії. Компанія утримує лідерство на європейському ринку і займає четверту сходинку серед усіх виробників автомобільної гуми в світі. Багато моделей бренду стають беззаперечними хітами продажів. Наприклад, це твердження повною мірою стосується і до Continental Premium 2 Contact.

Для будь автомобілів

Шини Continental Premium 2 Contact: опис, відгуки та особливості
Представлені шини розроблялися для легкових транспортних засобів. Модель випускають у 159 варіаціях типорозмірів з діаметрами посадки від 14 до 19 дюймів. Ці шини можна підібрати до будь седану. Причому досить часто їх купують для швидкісних авто. Наприклад, типорозмір Continental Premium 2 Contact 245/55 R17 зберігає свої експлуатаційні характеристики аж до 270 км/ч. Деякі моделі мають збільшений індекс навантаження, що дозволяє встановити їх на автомобілі з повним приводом.


Сезон використання

Ці покришки виключно літні. Компаунд шин жорсткий. При незначному похолоданні він повністю твердне і шина втрачає свої експлуатаційні властивості. Площа плями контакту знижується в рази, в результаті чого падає і якість управління. Представлену модель не рекомендується використовувати навіть при невеликих заморозках.

Пара слів про проектуванні

Шини Continental Premium 2 Contact: опис, відгуки та особливості
Німецький бренд Continental — лідер з розробки та впровадження передових технічних рішень. Вони повною мірою реалізовані і для цих шин. Летняя резина Continental Premium Contact 2 з'явилася у продажу вже в далекому 2005 році. Ось тільки вона досі залишається актуальною. При розробці німецькі конструктори спочатку створили цифрову модель. На її основі був випущений фізичний прототип. Його спочатку протестували на спеціальному стенді і тільки потім випробували на полігоні. За результатами досліджень інженери внесли всі необхідні коректування і запустили модель у серійне виробництво.


Особливості дизайну протектора

Малюнок протектора визначає багато ходові характеристики покришок. Цю модель наділили асиметричним дизайном з п'ятьма ребрами жорсткості. Подібний прийом прийшов зі світу автоспорту. Справа в тому, що кожна функціональна зона шин оптимізована під виконання конкретних завдань.
Шини Continental Premium 2 Contact: опис, відгуки та особливості
Центральна частина шини представлена трьома ребрами жорсткості. Два з них суцільні, мають неглибокими зарубками, третє складається з масивних спрямованих блоків. Збільшена жорсткість ребер дозволяє їм зберегти свою форму при сильних динамічних навантаженнях. В результаті автомобіль чудово тримає задану траєкторію. При цьому шини Continental Premium 2 Contact швидко відгукуються на команди рульового управління. Оперативність і точність реакції цілком порівнянні з виключно спортивними зразками гуми. Блоки зовнішнього плеча отримали додаткове посилення. З його допомогою вдається зберегти геометрію елементів при різких короткострокових динамічних навантаженнях, що виникають під час гальмування і проходження поворотів. В результаті чого шини Continental Premium 2 Contact демонструють відмінну стійкість маневрування. Ризик юзов і неконтрольованих заметів виключений.

Боротьба з гидропланированием

Найбільші проблеми у водія влітку викликає їзда по мокрому асфальтовому покриттю. Водний бар'єр, утворений між шиною і дорожнім полотном, знижує площу контакту. У результаті падає і керованість. Для усунення ефекту гідропланування інженери Continental в цих покришках використовують цілу сукупність рішень.
Шини Continental Premium 2 Contact: опис, відгуки та особливості
По-перше, сама модель отримала розвинену систему дренажу. Вона представлена чотирма глибокими поздовжніми канавками. Наявність невеликих похилих зарубок на центральних ребрах допомагає збільшити швидкість відводу зайвої рідини. По-друге, при розробці компаунда хіміки концерну використовували підвищену частку кремнієвих сполук. З їх допомогою вдалося підвищити якість зчеплення з мокрою дорогою. У відгуках про Continental Premium 2 Contact автомобілісти відзначають, що покришки практично прилипають до дорожнього полотна. По-третє, дренажні елементи отримали збільшені розміри. Це підвищує об'єм рідини, який може видалити шина з площі контакту в одиницю часу.

Пара слів про комфорт

Представлені покришки проектувалися для любителів швидкісної їзди. Ось тільки інженери Continental попрацювали і над покращенням комфортності. Знизити жорсткість і тряску в салоні вдалося завдяки використанню нейлону. Полімер дозволяє гасити і перерозподіляти зайву ударну енергію, що позитивно позначається на комфортності і мінімізує трясіння в салоні транспортного засобу. Передбачена і система гасіння шумів. Покришки тихі. Змінний крок у розташуванні шашок протектора покращує швидкість резонансу звукової хвилі.

Довговічність

Модель шин Continental Premium 2 Contact демонструє високі показники довговічності. Сам бренд заявляє про, щонайменше, 50 тис. км пробігу. Таких вражаючих результатів вдалося досягти завдяки комплексу заходів.
При складанні компаунда хіміки фірми збільшили частку технічного вуглецю. Протектор стирається повільніше. Швидкість абразивного зносу падає в рази.
Шини Continental Premium 2 Contact: опис, відгуки та особливості
Посилений нейлоном каркас більш стійкий до зовнішніх деформаційних навантажень. У результаті вдається знизити ризики деформації металевого корду в рази. Представлена модель не боїться навіть попадання у вибоїни на асфальтному покритті.

Думки

Відгуки про шини Continental Premium 2 Contact серед автомобілістів виключно позитивні. При цьому втішну оцінку представленої моделі залишили і випробувачі з німецького бюро ADAC. В ході незалежних тестів ці легкові покришки показали мінімальний гальмівний шлях. Гума продемонструвала і впевнену поведінку при різкій зміні дорожнього полотна. Модель досі залишається популярною. При цьому сам бренд продовжив цю серію, випустивши ще кілька поколінь покришок.