Різниця Subaru BRZ і Toyota GT 86: технічні характеристики та особливості
Незабаром після початку XXI століття на ринку майже не залишилося недорогих спортивних автомобілів класичної компоновки, вельми поширених в кінці минулого ...
Найкращі японські універсали: рейтинг, огляд з фото
Універсал – це легкове авто з збільшеним багажником і просторим салоном. Зовсім недавно ці машини стали предметом гордості автолюбителів і заздрості ...
Тюнінг салону "Лади-Калини" своїми руками
Сучасне авто — це не просто засіб пересування, але і місце, де можна сховатися від міської суєти. І якщо в дорогих машинах інженери продумали стандартний ...
Скільки важить ВАЗ-2101? Вага кузова і двигуна ВАЗ-2101
На те, скільки важить ВАЗ-2101 впливає знос металевих частин, наявність додаткового обвісу та обладнання ГБО. Варто зазначити, що переважна частина сучасних ...

Шини Brasa Icecontrol: відгуки. Brasa Icecontrol: виробник, характеристики і рекомендації

29.12.18, Різне
272
Серед шинних брендів ведеться жорстка конкурентна боротьба за гаманці і серця автомобілістів. Варіацій гуми багато. Деякі моделі стають беззаперечними хітами, про інших же забувають відразу після релізу. Європейська компанія Brasa зуміла поєднати в собі німецьку педантичність при розробці покришок і низьку вартість самої продукції. Одним з хітів фірми стала модель Brasa Icecontrol. Відгуків про цей гумі мало, але в основній своїй масі вони виключно позитивні.

Пара слів про бренд

Країна-виробник Brasa Icecontrol — Китай. Головний офіс і проектне бюро розташовані в Німеччині. Причому на заводах підприємства діє жорсткий регламент оцінки якості кінцевої продукції. Такий незвичайний підхід дозволив бренду домогтися мінімальної собівартості покришок. Серйозне конкурентна перевага.


Для яких авто

Виробник Brasa Icecontrol створив гуму для різних видів транспортних засобів. Діапазон посадочних діаметрів варіюється від 14 до 18 дюймів. Шини цього типу можна підібрати як на невеликі кросовери, так і на седани і малолітражки. Причому гума для автомобілів з повним приводом отримала додаткове посилення. Такий прийом дозволяє підвищити вантажопідйомність шин, їх необхідність.

Сезон використання

Шини Brasa Icecontrol: відгуки. Brasa Icecontrol: виробник, характеристики і рекомендації
Ця гума зимова. Вона виготовляється з максимально м'якого компаунда, що дозволяє покришкам витримати навіть найсуворіші морози. При їзді під час відлиги вірогідні серйозні проблеми. Справа в тому, що покришки стають валкими. У підсумку зростає швидкість зносу протектора.


Розробка

Шини Brasa Icecontrol: відгуки. Brasa Icecontrol: виробник, характеристики і рекомендації
При розробці покришок інженери Brasa застосували найсучасніші технічні рішення. Спочатку вони створили цифрову модель після чого зробили її фізичний прототип. Покришки протестували на спеціальному стенді і тільки потім приступили до випробувань на полігоні компанії. Потім шини пустили в серійне виробництво.

Пара слів про дизайн

Багато ходові характеристики залежать від дизайну протектора. Тому саме йому розробники і приділяють основну увагу. Інженери Brasa відійшли від прийнятих канонів і наділили модель Brasa Icecontrol асиметричним малюнком протектора. Це дозволило оптимізувати кожну функціональну зону під рішення конкретних завдань.
Шини Brasa Icecontrol: відгуки. Brasa Icecontrol: виробник, характеристики і рекомендації
Блоки центральній частині великі, виготовлені з більш жорсткого, ніж інша покришка, компаунда. Подібний підхід дозволяє цим елементам зберегти свою форму при динамічних навантаженнях, що виникають під час прямолінійного руху. Профіль залишається стабільним. В результаті машина краще тримає дорогу, необхідність коригувати рух відсутній. При цьому сам водій не повинен перевищувати зазначених виробником покришок швидкісних обмежень. Необхідно також провести балансування коліс. Плечові ребра головну навантаження відчувають під час гальмування і проходження поворотів. Блоки цій частині протектора масивні. Їх геометрія залишається стабільною при різких короткочасних навантаженнях, що виникають при здійсненні представлених видів маневрів. Це виключає юзы, знижує довжину гальмівного шляху.

Про шипах

У відгуках про шинах Brasa Icecontrol водії відзначають і впевнену поведінку покришок під час пересування по оледенелым дорогах. Домогтися високої керованості і безпеки їзди допомагають шипи, встановлені в кілька рядів по площі протектора. Ці елементи мають головку округленої форми. Керованість цілком надійна, але при різких маневрах автомобіль може піти в занесення. Шипи в шинах Brasa Icecontrol розташовані з перемінним кроком. В результаті цього технічного рішення вдається позбутися від ефекту колії.

Їзда на снігу

Кращу керованість на снігу показують покришки з направленим симетричним малюнком протектора. Тому подібний дизайн використовують у більшості зимових шин. У відгуках про Brasa Icecontrol водії відзначають, що асиметричне розташування блоків жодним чином не знижує якість переміщення по снігу. Кожен елемент протектора отримав додаткові грані зчеплення. В результаті покращується і керованість. Широкі розміри дренажу дозволяють швидко видаляти сніг з плями контакту. Це також позитивно позначається і на маневреності.

Боротьба з гидропланированием

Поява ефекту гідропланування негативно впливає на якість пересування. Справа в тому, що між шиною і асфальтовим полотном виникає водний бар'єр, який і знижує площу контакту. У результаті падає керованість, підвищується ризик втрати дороги. У відгуках про шинах Brasa Icecontrol автомобілісти зазначили, що це негативне явище не виникає навіть при швидкісній їзді по калюжах.
Шини Brasa Icecontrol: відгуки. Brasa Icecontrol: виробник, характеристики і рекомендації
Дренажна система представлена чотирма поздовжніми зигзагоподібними канавками, об'єднаними один з одним поперечними канальцями. При обертанні колеса виникає відцентрова сила, за якої вода потрапляє всередину протектора. Після чого вона розподіляється по системі і відводиться в сторони. Збільшені розміри дренажу і зигзагоподібна форма канавок дозволяють видаляти більше рідини в одиницю часу. Кожен блок додатково оснащений невеликими хвилеподібними краями. Вони підвищують якість зчеплення елементів, збільшують швидкість локального відведення води.

Ресурс ходу

Виробники заявляють мінімум про 40 тис. км пробігу. Природно, це можливо тільки в разі акуратної їзди. Молодці зітруть протектор значно швидше. Для збільшення ресурсу хіміки концерну ввели до складу компаунда вуглецеві сполуки. З їх допомогою вдалося знизити швидкість абразивного зносу.
Шини Brasa Icecontrol: відгуки. Brasa Icecontrol: виробник, характеристики і рекомендації
Типорозміри шин Brasa Icecontrol, призначені для машин з повним приводом, отримали додаткове посилення каркасу. У цьому випадку сталеві нитки корду з'єднали з нейлоном. Полімерне з'єднання дозволяє краще гасити і перерозподіляти ударну енергію, що виникає при попаданні колеса у вибоїну. У відгуках про Brasa Icecontrol водії відзначають, що ці шини не бояться навіть бічних ударів. Підвищити довговічність допомагає і оптимізоване пляма контакту. Центральна частина і плечові ребра стираються з однаковою швидкістю. Виражений акцент на яку-небудь одну функціональну зону відсутня.

Комфорт

З комфортністю їзди виникла неоднозначна ситуація. Шини досить м'які. Еластичний компаунд знижує ударну енергію, тому їзда по невеликим нерівних поверхнях не викликає серйозної трясіння в салоні. Знижується і деформаційне вплив на елементи підвіски автомобіля. З гучністю все інакше. З-за зубців при їзді виникають додаткові звукові хвилі. Сама шина погасити їх не в змозі. У відгуках про Brasa Icecontrol водії нарікають насамперед на досить сильний гул в салоні. В принципі, це характерно для всіх шин з шипами. Представлена модель не є винятком з правила.