Різниця Subaru BRZ і Toyota GT 86: технічні характеристики та особливості
Незабаром після початку XXI століття на ринку майже не залишилося недорогих спортивних автомобілів класичної компоновки, вельми поширених в кінці минулого ...
Найкращі японські універсали: рейтинг, огляд з фото
Універсал – це легкове авто з збільшеним багажником і просторим салоном. Зовсім недавно ці машини стали предметом гордості автолюбителів і заздрості ...
Тюнінг салону "Лади-Калини" своїми руками
Сучасне авто — це не просто засіб пересування, але і місце, де можна сховатися від міської суєти. І якщо в дорогих машинах інженери продумали стандартний ...
Скільки важить ВАЗ-2101? Вага кузова і двигуна ВАЗ-2101
На те, скільки важить ВАЗ-2101 впливає знос металевих частин, наявність додаткового обвісу та обладнання ГБО. Варто зазначити, що переважна частина сучасних ...

Виробник шин Aeolus: відгуки, модельний ряд

29.12.18, Різне
113
Китайський виробник покришок Aeolus почав свій шлях лише в 1965 році. Незважаючи на такий короткий період існування, цей бренд зумів закріпитися на ринку і зайняти своє місце у двадцятці найбільших світових виробників гуми. Про шини Aeolus відгуки в основній своїй масі суто позитивні. Компанія в 2002 році отримала сертифікат ISO 9002 що підтверджує високу якість продукції. Багато автомобільні концерни Піднебесної використовують продукцію цієї марки для базової комплектації машин.
Виробник шин Aeolus: відгуки, модельний ряд

Модельний ряд

Бренд виробляє шини для легкових автомобілів і вантажівок. У відгуках про Aeolus автомобілісти частіше відзначають моделі для седанів. Шини, призначені для транспортних засобів з повним приводом, користуються меншою популярністю. В модельному ряді представлені літні, зимові та всесезонні варіації покришок.


Особливості розробки

У 2002 році бренд ввів німецьку систему управління якістю VDA 6.1. Розробка покришок багатоступенева. Спочатку створюється комп'ютерна модель, за нею випускається прототип шин. Його тестують на спеціальному стенді і лише після цього приступають до випробувань на полігоні компанії. За результатами експерименту вносять необхідну коригування і починають серійне виробництво.
Виробник шин Aeolus: відгуки, модельний ряд
У модельному ряду фірми більше 10 різних варіантів покришок. Деякі типи шин стали справжніми хітами.

Фанатам швидкості

Любителям швидкісної їзди краще придивитися до моделі Aeolus AU01. Відгуки про цих шинах не дозволяють сумніватися в їх якості та надійності. Бренд наділив представлені покришки асиметричним протекторним малюнком. Подібний підхід дозволив істотно підвищити стабільність управління.


Виробник шин Aeolus: відгуки, модельний ряд
Центральна частина максимально жорстка. Форма профілю в цьому випадку залишається стабільною навіть при пересуванні на максимально високих швидкостях. Це дозволяє зберегти курсову стійкість. Необхідність коригувати траєкторію відсутня. Жорсткість центральних ребер позитивно позначається і на швидкості реакції шин на команди рульового управління. Для поліпшення якості гальмування і маневрування блоки плечової зони зробили більш масивними. Підвищити надійність проходження поворотів дозволила безшовна технологія з'єднання бортовий дроту каркаса. У відгуках про Aeolus Streetihg Ace водії відзначають повна відсутність ризиків неконтрольованих заметів при різкому повороті. Модель відмінно бореться з ефектом гідропланування. Розвинена система дренажу і діоксид кремнію в компаунді знижують ризики відведення автомобіля убік при їзді по мокрій дорозі.
Виробник шин Aeolus: відгуки, модельний ряд
Мінус цих покришок полягає тільки в невисокому рівні комфорту. Резина спортивна і жорстка. Тряска в салоні виникне навіть при переміщенні по невеликих купинах на асфальті. В цілому ж відгуки про Aeolus Steering Ace позитивні. Ці літні покришки показали себе тільки з кращого боку.

Любителям розміреної їзди

Позитивні відгуки про шини Aeolus AH01 залишають любителі спокійного стилю їзди. Від зазначеної вище моделі, ці покришки відрізняються ідеальним балансом. Вони більш комфортні і довговічні.
При розробці інженери бренду основну увагу приділили підвищенню зносостійкості протектора. У підсумку представлена модель здатна подолати 50 тис. км пробігу. Досягти такого результату вдалося завдяки цілому комплексу заходів. По-перше, при розробці покришки наділили симетричним ненаправленим малюнком протектора. Подібний дизайн дозволяє зберегти стабільність форми плями контакту при різних режимах їзди. У відгуках про Aeolus Precesion Ace AH01 водії відзначають, що центральне ребро і зовнішні плечові зони стираються рівномірно. Виражений акцент на ту чи іншу частину шин відсутня. Природно, це дотримується тільки в тому випадку, якщо автомобіліст уважно стежить за рівнем тиску в покришках. Наприклад, у трохи спущені колеса плечові ребра зітруться швидше. У перекачаних спостерігається швидкий знос центральній частині. По-друге, у складі гумової суміші підвищили кількість вуглецевих сполук. Подібний підхід знизив швидкість абразивного стирання протектора. По-третє, представлена модель отримала і додаткове посилення каркасу. Справа в тому, що металеві нитки корду об'єднали з еластичними полімерними сполуками. Використання нейлону поліпшило ефективність гасіння і перерозподілу ударної енергії. Ризики розриву металевих ниток мінімальні. Центральне ребро цих покришок суцільне. Подібна геометрія дозволяє шинам зберегти свою форму при сильних динамічних навантаженнях. Це поліпшує керованість автомобілем. При цьому виробник наніс на цей елемент покришки спеціальний індикатор зносу. Він допоможе автомобілісту визначити час, коли гуму треба міняти на нову.

Думки

Водії у відгуках про Aeolus відзначають передусім демократичну вартість покришок. Покупка шин цього бренду не завдасть скільки-небудь серйозного удару по бюджету. Якість моделей знаходиться на хорошому рівні.

Порівняння моделей

Виробник шин Aeolus: відгуки, модельний ряд
У ході тестів цих моделей літніх покришок експерти відзначили короткий гальмівний шлях. У швидкісної шини Aeolus AU01 він виявився дещо нижче, ніж у Aeolus AH01. Однак більш продуктивна модель істотно поступається в питаннях комфорту. Шини Aeolus AH01 йдуть значно м'якше. Справа в тому, що продуктивно оснастив їх більш еластичним компаундом. Обидві моделі показують і високу акустичну комфортність. Змінне розташування шашок протектора дозволяє гасити звукові хвилі, що виникають від тертя колеса по асфальтовому полотну. Ці покришки призначені тільки для доріг з твердим покриттям. Випробування брудом вони точно не витримають.