Різниця Subaru BRZ і Toyota GT 86: технічні характеристики та особливості
Незабаром після початку XXI століття на ринку майже не залишилося недорогих спортивних автомобілів класичної компоновки, вельми поширених в кінці минулого ...
Найкращі японські універсали: рейтинг, огляд з фото
Універсал – це легкове авто з збільшеним багажником і просторим салоном. Зовсім недавно ці машини стали предметом гордості автолюбителів і заздрості ...
Тюнінг салону "Лади-Калини" своїми руками
Сучасне авто — це не просто засіб пересування, але і місце, де можна сховатися від міської суєти. І якщо в дорогих машинах інженери продумали стандартний ...
Скільки важить ВАЗ-2101? Вага кузова і двигуна ВАЗ-2101
На те, скільки важить ВАЗ-2101 впливає знос металевих частин, наявність додаткового обвісу та обладнання ГБО. Варто зазначити, що переважна частина сучасних ...

Паливний фільтр "Тойота-Королла": пристрій, заміна

29.12.18, Різне
62
Завдяки багатофункціональності і продуманим технічним показникам стильний «японець» набув нечуваної популярності. Мрія кожного власника – їздити без проблем, мати рідкісні зустрічі з сервісними центрами. Багато залежить від господаря транспорту і умов, з якими йому доводиться стикатися. Чистота фільтруючого елемента диктує правильну роботу двигуна, довше зберігає корисні властивості, вкладені в нього розробниками. Розглянемо, як влаштований паливний фільтр «Тойота-Королла». Як його замінити? Що для цього потрібно?

Детальніше про фільтрах

Паливний фільтр "Тойота-Королла": пристрій, заміна
На машину встановлюють певний вид фільтруючого агрегату в залежності від типу кузова, року її виробництва. Перед заміною необхідно правильно підібрати його. Експерти виділяють кілька видів, придатних для «японця».


 • Для моделей Corolla-180 краще вибирати виріб з артикулом 23300-28040.
 • На кузов «Тойота-Королла-150» паливний фільтр ставлять за артикулом 77024-12030.
 • Для кузова 120 підійде модель з грубої системою очищення.
 • Не варто побоюватися купувати китайські або корейські продукти. За умови покупки у надійного продавця казусів з автодеталями не статися. Необхідно враховувати VIN-номер при виборі. Тоді ймовірність помилитися буде дорівнювати нулю.

  Про доцільність встановлення пристрою

  Для будь-якого засобу пересування очищення пального грає не останню роль. Це забезпечує надійність, безпека транспорту. У зв'язку з цим постає питання, де паливний фільтр "Тойота-Королла" встановлювати, як рекомендується монтувати.


  В автомобілі можна встановити два фільтра: один на вході насоса для паливної подачі, інший – на ділянці між насосним агрегатом і паливної направляючої. Навіщо його придумали? Завдання, з якої покликаний впоратися паливний фільтр «Тойота-Королла», є очищення пального від домішок, бруду, піску, проникаючих в двигун. Не вчасно смененный фільтруючий механізм веде до порушення функцій мотора. Його встановлюють на все авто, він працює з будь-яким типом продукту нафтопереробки.

  Як функціонує

  Особливість дії полягає в наступному: паливний фільтр «Тойота - Королла» пропускає через себе пальне до потрапляння її в камеру згоряння. Очищення носить ступінчастий характер, завдяки чому оберігається мотор. Як це відбувається в машині, що функціонує на бензині?
  Паливний фільтр "Тойота-Королла": пристрій, заміна
  На заправці пальне заливають в бензобак. З пристосувань для подачі палива не виключено попадання бруду всередину бачка. Вона ж накопичується на стінках ємності. Занурювальний насос поглинає брудне паливо. Незважаючи на наявність в ньому нейлонової сіточки, з усіма непотрібними частками впорається неможливо. Такий пристрій допомагає позбутися лише від сміття великої фракції, тому паливний фільтр «Тойота-Королла» – гостра необхідність, а не розкіш. Спочатку відбувається тонка очистка, що не допускає потрапляння дрібних частинок з розмірами менше 10 мкм всередину силового агрегату. Від власника потрібно уважно стежити за його станом, своєчасно міняти.

  Питання часу

  Паливний фільтр "Тойота-Королла": пристрій, заміна
  Кожен автомобіліст хоче точно знати, коли потрібно поміняти паливний фільтр "Тойота-Королла" 150 або на іншому типі кузова. Багатьох хвилює питання, чи можна це зробити самому. Проектувальники задумали схему роботи автомашини так, що фільтр за регламентом треба міняти через 80 тис. км. Деякі сміливці наважуються ігнорувати це правило, збільшуючи цей параметр в два рази. Багато що залежить від якості бензину. Використовуючи вітчизняні марки, не можна подолати велику кількість кілометрів без зміни фільтра. Швидше, це вдається зробити при застосуванні оригінального палива. В СТО співробітники рекомендують заїжджати на заміну кожні 50000 км. Не всі новачки знайомі з ознаками забитого фільтра.

  Машина підкаже, коли проводити заміну

  Паливний фільтр "Тойота-Королла": пристрій, заміна
  Явними причинами, мотивуючими водія звернути увагу на стан очисного пристрою, служать наступні показники:
 • На холостих обертах робота мотора відрізняється від звичної нерівномірністю.
 • Потрібна заміна паливного фільтра «Тойота-Королла» кузові 150 або 120 при нестабільному запуску двигуна або повільному розгоні.
 • Двигун періодично глохне.
 • Процес установки

  Поміняти паливний фільтр «Тойота-Королла" 120 кузов праці не складає при певних знаннях. Автолюбителю, освоюючи дорожнє полотно, краще для першого разу проконсультуватися у фахівців. Ресурс експлуатації розрахований на 50 тис. км. Однак ця цифра розраховується на японське дорожнє полотно з якісним покриттям. Робота включає кілька етапів:
 • Задні крісла необхідно зняти.
 • Пластикову кришку доведеться підчепити викруткою, відсуваючи її вбік.
 • При необхідності герметик видаляється з поверхні бензобака.
 • Завчасно готується порожня тара. Шланги акуратно від'єднуються. При цьому може вилитися частина бензину, тому порожня ємність згодиться.
 • Кришку паливного фільтра доведеться пропилососити.
 • Вісім болтів, які фіксують кришку ТФ, слід відкрутити.
 • Перед демонтажем ТФ мотор запускається. Тепер автолюбителю варто перечекати, поки він затихне. Потім процедура повторюється.
 • Починається розбір бензонасоса, з подальшим демонтажем поплавця. Після цього демонтується фільтруючий апарат грубого очищення.
 • Проводячи цю нехитру маніпуляцію, важливо переконатися в цілісності гумових прокладок. При зносі їх слід замінити. На новенький фільтр встановлюється стара сітка і поплавок.

  Рекомендації професіоналів по заміні паливного фільтра на "Тойота-Королла" 150

  Паливний фільтр "Тойота-Королла": пристрій, заміна
  Фахівці радять дотримуватися наступного алгоритму:
 • Сидіння на задніх кріслах піднімають і знімаються.
 • Під обшивкою ховається спеціальний люк. Дістатися до нього можна, знявши оббивку.
 • Плоска викрутка допоможе зняти кришку; можна трохи прогріти кришку, якщо її важко знімати. Це можливо з використанням фена.
 • Під кришкою багато пилу, від неї звільняються з допомогою простого пилососа.
 • Тиск у системі повинно бути знижене. Для цього насосна клема прибирається, двигун приводиться в рух.
 • Якщо мотор перестав працювати, маніпуляції з демонтажу тривають.
 • Трубки подачі і "обратки" від'єднуються, натискаючи на фіксують скоби.
 • Кріплення кришки (їх тут 8 штук) викручуємо. Витягується фільтр, не допускаючи проникнення бензину на кузов. Збірка проводиться в зворотному порядку.
 • Паливна система функціонує в нормальному режимі за умови дотримання правил експлуатації транспорту і виборі якісного палива. Корисно дізнатися про вимоги, що пред'являються до автозапчастини.

  Вимоги до фільтруючим деталей

  Паливний фільтр "Тойота-Королла": пристрій, заміна
  Підібрати цього маленького помічника нескладно. Досвідчені спеціалісти дають такі поради:
 • Виробники самі підказують в інструкціях, який тип обрати.
 • Оптимальний варіант – покупка складу з антикорозійними властивостями. Про це впізнається з упаковки.
 • Форуми в мережі допоможуть орієнтуватися в модельному ряду більш впевнено.
 • Вода не повинна потрапляти в фільтр, інакше форсунки «з'їсть» іржа.
 • Що трапиться при ігноруванні проблем

  Закривати очі на глохне під час поїздки мотор – наближати себе та інших учасників руху до біди. Зношений і засмічений фільтр призводить до некоректного функціонування мотора машини. На його компонентах накопичується конденсат, стимулюючи появу іржі. Смоли значно зменшують ефективність експлуатації автомобіля. Поступово вийдуть з ладу всі елементи комплексу, доводячи власника до серйозних фінансових витрат. Проблемних ситуацій уникнути, якщо вчасно міняти очисної пристрій, тобто паливний фільтр, призначений для очищення моторного відсіку.
  Паливний фільтр "Тойота-Королла": пристрій, заміна
  Машина сама сигналізує про появу дефектів, головне - вміти до неї прислухатися і не відмахуватися від виниклої проблеми. Адже її рано чи пізно доведеться вирішувати. Якщо самому немає часу возитися із заміною фільтра, потрібно звернутися в сервісний центр. Фахівці оперативно впораються з цією роботою.