Різниця Subaru BRZ і Toyota GT 86: технічні характеристики та особливості
Незабаром після початку XXI століття на ринку майже не залишилося недорогих спортивних автомобілів класичної компоновки, вельми поширених в кінці минулого ...
Найкращі японські універсали: рейтинг, огляд з фото
Універсал – це легкове авто з збільшеним багажником і просторим салоном. Зовсім недавно ці машини стали предметом гордості автолюбителів і заздрості ...
Тюнінг салону "Лади-Калини" своїми руками
Сучасне авто — це не просто засіб пересування, але і місце, де можна сховатися від міської суєти. І якщо в дорогих машинах інженери продумали стандартний ...
Скільки важить ВАЗ-2101? Вага кузова і двигуна ВАЗ-2101
На те, скільки важить ВАЗ-2101 впливає знос металевих частин, наявність додаткового обвісу та обладнання ГБО. Варто зазначити, що переважна частина сучасних ...

Laufenn I Fit Ice LW71: відгуки власників про моделі

29.12.18, Різне
191
Керувати автомобілем взимку набагато складніше, ніж влітку. Знижена температура, оледенелые ділянки дороги і сніжна каша вносять свої корективи. Без якісних покришок нікуди. За відгуками власників про Laufenn I Fit Ice LW71 стає зрозуміло, що ці шини здатні витримати суворі випробування.

Трохи про бренд

Бренд належить Laufenn південнокорейської компанії Hankook. Перший реліз покришок під цією торговою маркою відбувся в 2015 році в Німеччині. Продукція призначається для споживачів з Європи та Північної Америки.
Laufenn I Fit Ice LW71: відгуки власників про моделі

Для яких авто

Шини Laufenn I Fit Ice LW71 розроблені для седанів різної цінової категорії та малолітражок. Покришки виробляють в 68 різних типорозмірах з посадковим діаметром від 13 до 18 дюймів. Подібне рішення дозволяє підприємству цілком охопити представлених сегмент машин.


Сезон застосування

Laufenn I Fit Ice LW71: відгуки власників про моделі
Ця гума зимова. За відгуками власників про Laufenn I Fit Ice LW71 зрозуміло, що при позитивних температурах покришки краще не експлуатувати. Від надмірного нагрівання шини стають валкими. Це істотно збільшує швидкість зносу.

Особливості розробки

Дизайн протектора розроблявся з використанням цифрових технологій. Спочатку інженери бренду створили тривимірну модель, потім на світ з'явився і прототип покришок. Його протестували на спеціальному обладнанні і в реальних умовах на випробувальному полігоні Hankook. Тільки після цього покришки пустили в серійне виробництво.
Laufenn I Fit Ice LW71: відгуки власників про моделі

Дизайн

Шини оснастили класичним для зими дизайном. За відгуками власників про моделі Laufenn I Fit Ice LW71 видно, що представлена гума зберігає керованість автомобіля при русі по пухкому снігу. Це стало можливим завдяки симетричному напрямку малюнка протектора.


Laufenn I Fit Ice LW71: відгуки власників про моделі
Ребро, розташоване в центрі, суцільне. Такий прийом дозволяє транспортному засобу зберегти стійкість при пересуванні по прямій. Відведення автомобіля в бік виключений. По краях від цього елемента протектора розташовуються спрямовані під гострим кутом до дорожнього полотна чотирикутні блоки. Подібна геометрія покращує швидкість видалення снігу з площі контакту і дозволяє ефективніше розганятися, так як збільшуються тягові показники покришки. Зовнішні плечові зони отримали повністю відкритий дизайн. Вони складаються з прямокутних блоків середніх розмірів. Таке рішення покращує якість гальмування. Зупинка виходить впевненою і надійною, а гальмівний шлях - коротким. Це підтверджено і відгуками власників шин Laufenn I Fit Ice LW71.

Пересування по льоду

Найбільші проблеми взимку виникають при пересуванні по крижаній поверхні. Від тертя поверхню шин нагрівається, ця енергія передається льоду, і він починає танути. Виникає мікроплівка води перешкоджає контакту шини та дорожнього полотна. У результаті падає керованість, знижується безпека пересування. Для попередження такого негативного ефекту виробники наділили покришки шипами. Причому технологічність компанії проявилася і в цьому випадку:
 • По-перше, шипи отримали головки шестигранної форми зі змінним перетином. Від цього збільшується якість їзди по всіх векторах. У відгуках про Laufenn I Fit Ice LW71 власники вказують на те, що шини ідеально проходять навіть заледенелой повороти.
 • По-друге, виробник розташував шипи в кілька рядів. Такий підхід виключає ризики утворення колії. Природно, від цього підвищується маневреність самого транспортного засобу.
 • По-третє, замість класичної сталі при виготовленні шипів почали застосовувати сплави на основі алюмінію. Це знижує загальну масу всієї покришки. Зменшується і негативний вплив на асфальт.
 • Їзда по калюжах

  Із-за зимових відлиг тане сніг, і виникають калюжі. Їзда по ним ускладнюється через підвищення ймовірності прояву ефекту гідропланування. Між шиною і дорожнім полотном утворюється мікроплівка води, яка і перешкоджає їх нормальному контакту. У відгуках про Laufenn I Fit Ice LW71 власники відзначають, що цей негативний ефект вдалося подолати повністю.
  Laufenn I Fit Ice LW71: відгуки власників про моделі
  Модель отримала ефективну систему дренажу. Вона представлена п'ятьма поздовжніми канавками, з'єднаними один з одним поперечними канальцями. При їзді виникає відцентрова сила, яка і затягує воду вглиб протектора. Рідина перерозподіляється по всій поверхні і видаляється. Спрямований малюнок протектора збільшує швидкість відводу рідини з плями контакту. Подібний дизайн використовують навіть у спеціальних дощових шинах. Поліпшити якість зчеплення з мокрою дорогою допомагає і специфічний компаунд покришок. Справа в тому, що хіміки концерну при виготовленні гумової суміші збільшили в ній частку кремнієвої кислоти. У відгуках про Laufenn I Fit Ice LW71 власники стверджують, що шини буквально прилипають до дорожнього полотна.

  Особливості гумової суміші

  Застосування сполук на основі кремнію — далеко не єдина особливість гумової суміші цих шин. Компаунд вийшов м'яким. Полімери зберігають еластичність навіть при сильних морозах. Пляма контакту зберігає стабільність, підвищується безпека руху. За відгуками власників і користувачів Laufenn I Fit Ice LW71 видно, що покришки цього класу спокійно витримують випробування морозом.