Різниця Subaru BRZ і Toyota GT 86: технічні характеристики та особливості
Незабаром після початку XXI століття на ринку майже не залишилося недорогих спортивних автомобілів класичної компоновки, вельми поширених в кінці минулого ...
Найкращі японські універсали: рейтинг, огляд з фото
Універсал – це легкове авто з збільшеним багажником і просторим салоном. Зовсім недавно ці машини стали предметом гордості автолюбителів і заздрості ...
Тюнінг салону "Лади-Калини" своїми руками
Сучасне авто — це не просто засіб пересування, але і місце, де можна сховатися від міської суєти. І якщо в дорогих машинах інженери продумали стандартний ...
Скільки важить ВАЗ-2101? Вага кузова і двигуна ВАЗ-2101
На те, скільки важить ВАЗ-2101 впливає знос металевих частин, наявність додаткового обвісу та обладнання ГБО. Варто зазначити, що переважна частина сучасних ...

Шини Kormoran Suv Stud: відгуки, характеристики, опис

29.12.18, Різне
165
Нерідко виробники покришок при виробництві нової моделі шин для авто з повним приводом в якості бази беруть виключно легкові варіації гуми. З моделлю Kormoran SUV Stud все інакше. Ці покришки проектувалися "з нуля". Таке рішення інженерів позитивно позначилося на якості моделі. За відгуками про Kormoran SUV Stud зрозуміло, що ці шини здатні показати свій "позашляховий характер".

Пара слів про виробника

Компанію Kormoran заснували у Варшаві в 1992 році. Бренд зірок з неба явно не хапав. Ситуація змінилася після того, як відбулося входження цього підприємства в структуру Michelin. З допомогою французького холдингу вдалося провести модернізацію обладнання, що позитивно вплинуло і на підсумкове якість продукції. Розширилися і ринки збуту. Зараз покришки цього бренду продаються в Європі, Північної Америки та Азії.


Шини Kormoran Suv Stud: відгуки, характеристики, опис

Призначення моделі

Шини цього класу розробляли для авто з повним приводом. Причому представлена модель — флагман компанії. Бренд пропонує 7 варіантів типорозмірів. Діапазон посадочних діаметрів від 16 до 18 дюймів. Всі покришки мають індекс швидкості, але відрізняються один від одного по вантажопідйомності. Наприклад, у відгуках про Kormoran SUV Stud 21565 R16 водії не рекомендують сильно перевантажувати автомобіль. Вантажопідйомність моделі не перевищує 850 кг на одне колесо.
Шини Kormoran Suv Stud: відгуки, характеристики, опис

Сезон використання

Ці шини зимові. Причому вони створювалися спеціально для суворих умов. М'який компаунд дозволяє зберегти покришкам еластичність навіть при екстремальному похолодання. Під час відлиги кратно зростає знос. Справа в тому, що при підвищених температурах гума стає валкою. Протектор стирається помітно швидше. У відгуках про Kormoran SUV Stud водії рекомендують встановлювати ці покришки тільки після першого снігу. Справа в тому, що постійне переміщення виключно по асфальту може легко спровокувати втрату шипів.


Кілька слів про розробку

Шини Kormoran Suv Stud: відгуки, характеристики, опис
Польські інженери при проектуванні цієї моделі шин використали найсучасніші технології французького холдингу. Спочатку створили цифрову модель покришок, після чого випустили прототип. Його протестували на спеціальному стенді і потім на полігоні компанії. Тільки після всіх цих випробувань шини надійшли в серійне виробництво.

Особливості дизайну

Багато ходові і технічні характеристики покришок визначаються дизайном протектора. Представлена модель побудована за класичною схемою: п'ять ребер жорсткості і спрямований V-подібний рисунок. Такий прийом ідеальний для зими. Він дозволяє зберегти якість управління машиною на максимально високому рівні.
Шини Kormoran Suv Stud: відгуки, характеристики, опис
Центральна функціональна зона складається з трьох ребер, блоки яких об'єднані один з одним жорсткими перемичками. Це знижує ризик деформації представлених елементів при підвищених динамічних навантаженнях. У відгуках про зимові шини Kormoran SUV Stud водії вказують на те, що представлені покришки відмінно тримають дорогу при крейсерській швидкості. Цього-то і вдалося досягти завдяки підвищенню загальної жорсткості всіх елементів центральній частині. Спрямоване розташування блоків збільшує тягові властивості шин. Автомобіль швидше набирає швидкість, замети і юзы виключаються.
Плечові зони складаються з масивних великих блоків. Вони підвищують бічну стабілізацію покришки під час проходження поворотів і при гальмуванні. Безпека цих маневрів не викликає ніяких нарікань. У відгуках про Kormoran SUV Stud автомобілісти відзначили неймовірну стабільність машини навіть при екстремальних зупинках.

Трохи про шипах

Головні проблеми взимку виникають при переміщенні по заледенелым ділянках дороги. Від сили тертя відбувається нагрів покришки, що провокує танення льоду. В результаті автомобіль починає ковзати і втрачає керованість. Для боротьби з цим негативним явищем ці покришки оснастили шипами. Без специфічних інженерний рішень не обійшлося і в цьому випадку. У відгуках про шипах у Kormoran SUV Stud XL 215х65х16 водії насамперед відзначили незвичайну форму головки цих елементів. Вона шестигранна. Причому площа перерізу кожної грані відрізняється. Це необхідно для поліпшення стабільності поведінки автомобіля при різних векторах руху. Особливості полягають і в посиленні місць шипування. Компаунд цієї частини покришки більш жорсткий. Таке рішення знижує ймовірність передчасного вильоту шипів. Ось тільки забувати про обкатку теж не можна. Для підвищення надійності фіксації необхідно першу тисячу кілометрів проїхати в максимально спокійному режимі. Ніяких різких стартів бути не повинно.

Їзда по снігу

Автомобілісти відзначають високу якість і переміщення по снігу. Автомобіль не буксує, впевнено тримає дорогу. Хороше зчеплення з подібним типом покриття забезпечується двома факторами: збільшеною відстанню між блоками протектора і V-подібним дизайном шини.

Управління на мокрому асфальті

Складності їзди взимку виникають і з-за калюж. Вода створює бар'єр між поверхнею шини і асфальтом. Площа плями контакту знижується, покришка втрачає дорогу. Це призводить до неконтрольованих сносам автомобіля і створює аварійну ситуацію. Інженери зуміли вирішити цю проблему за допомогою ряду заходів. По-перше, в компаунд ввели збільшену кількість діоксиду кремнію. Від цього підвищилося зчеплення шини з мокрою дорогою. Шини не ковзають, впевнено тримає задану траєкторію.
Шини Kormoran Suv Stud: відгуки, характеристики, опис
По-друге, модель оснастили розвиненою дренажною системою. Вона складається з п'яти глибоких і широких поздовжніх канавок, об'єднаних поперечними канальцями. Збільшені розміри водовідвідних елементів дозволяють шині видаляти більшу кількість рідини в одиницю часу. Це повністю виключає імовірність виникнення ефекту гідропланування.

Трохи слів про комфорт

Тут у автомобілістів думка неоднозначне. Водії відзначають високу м'якість представлених покришок. Шини гасять і розсіюють ударну енергію, що виникає при їзді по нерівних поверхнях. У підсумку вона не провокує передчасну деформацію елементів підвіски машини і не викликає трясіння в салоні. Проблеми проявляються з-за високої гучності. В принципі, це явище характерне для всіх зимових шин, оснащених шипами. Представлена модель в цьому випадку не виняток.

Бездоріжжі

Шини Kormoran Suv Stud: відгуки, характеристики, опис
У відгуках про шини Kormoran SUV Stud водії відзначили і пристойні прохідні властивості. З сильним бездоріжжям модель не впорається, але по бруду їде впевнено. З-за збільшених розмірів дренажу налипшие грудки бруду падають під власною вагою.

Думки експертів

Представлену марку покришок протестували і в незалежній німецькому агентстві ADAC. Спеціально для цього випробувачі взяли зимові шиповані шини Kormoran SUV Stud 22565r17106T. Їх порівнювали з конкурентами аналогічного типорозміру. Експерти відзначили надійність поведінки на зледенілій дорозі. Шини добре показали себе і при різкій зміні покриття. У ході порівняння ця модель лідерства не завоювала, але зуміла нав'язати гідну конкуренцію аналогам від інших брендів.

Брат-близнюк

Компанія Kormoran випустила і повністю ідентичну фрикційну модель. Від покришок Kormoran SUV Stud вона відрізняється тільки повною відсутністю шипів.