Різниця Subaru BRZ і Toyota GT 86: технічні характеристики та особливості
Незабаром після початку XXI століття на ринку майже не залишилося недорогих спортивних автомобілів класичної компоновки, вельми поширених в кінці минулого ...
Найкращі японські універсали: рейтинг, огляд з фото
Універсал – це легкове авто з збільшеним багажником і просторим салоном. Зовсім недавно ці машини стали предметом гордості автолюбителів і заздрості ...
Тюнінг салону "Лади-Калини" своїми руками
Сучасне авто — це не просто засіб пересування, але і місце, де можна сховатися від міської суєти. І якщо в дорогих машинах інженери продумали стандартний ...
Скільки важить ВАЗ-2101? Вага кузова і двигуна ВАЗ-2101
На те, скільки важить ВАЗ-2101 впливає знос металевих частин, наявність додаткового обвісу та обладнання ГБО. Варто зазначити, що переважна частина сучасних ...

Pirelli Winter Icecontrol: відгуки, опис, тести

29.12.18, Різне
220
Італійський бренд Pirelli міцно утримує свої позиції в десятці найкращих виробників автомобільної гуми в світі. Ця компанія однією з перших випустила шини з асиметричним малюнком протектора для масового споживача. Раніше подібні види шин призначалися виключно для гоночних і ралійних машин. Багато моделі компанії стають справжніми хітами ринку. Це твердження стосується і покришок Pirelli Winter Icecontrol. Відгуки автомобілістів лише підтверджують вказану тезу.

Для яких авто

Pirelli Winter Icecontrol: відгуки, опис, тести
Покришки призначаються для седанів. Це повністю відображено і в модельному ряду. Шини виготовляються в 40 різних типорозмірах, діаметри посадки від 13 до 18 дюймів. Таке рішення дозволяє підібрати гуму цього виду як на невелику малолітражку, так і на преміальний седан. Значущими швидкісними характеристиками ці шини похвалитися не можуть. За відгуками покупців,Pirelli Winter Ice Control зрозуміло, що до великих швидкостей найкраще не розганятися. Шини починають забирати автомобіль у бік і безпеку руху дещо знижується.


Сезон застосовності

Покришки зимові. Причому у відгуках про Pirelli Winter Icecontrol реальні автомобілісти стверджують, що ці шини здатні витримати навіть найсуворіші морози. Справа в тому, що хіміки італійського концерну зуміли створити максимально м'який компаунд. Еластичність покришок зберігається навіть при сильному похолодання. При позитивних температурах зростає валкість гуми. Швидкість зношування збільшується в рази.

Дизайн протектора

При проектуванні дизайну протектора інженери бренду Pirelli відійшли від прийнятих канонів. Вони оснастили представлену модель симетричним ненаправленим малюнком. З досвіду експлуатації шин Pirelli Winter Icecontrol і у відгуках про шини цього типу водії відзначають, що від такого рішення ходові характеристики анітрохи не постраждали.


Pirelli Winter Icecontrol: відгуки, опис, тести
Суцільне центральне ребро. Воно проводиться з більш жорсткого компаунда, ніж вся інша шина. Це дозволяє представленому елементу зберегти свою геометрію стабільної навіть при високих динамічних навантаженнях. Машина відмінно тримає дорогу, ось тільки швидкість відгуку на команди керма залишає бажати кращого. Плечові зони складаються з масивних прямокутних блоків. Елементи несуть основне навантаження при гальмуванні і поворотах. Застосування подібної геометрії знижує ризик відведення автомобіля в бік, юзы виключені. За відгуками про Pirelli Winter Icecontrol стає зрозуміло, що ці покришки серед конкурентів виділяються насамперед коротким гальмівним шляхом.

Довговічність

Середній пробіг становить 50-60 тис. км. Настільки вражаючих результатів вдалося досягти завдяки застосуванню цілого ряду заходів. По-перше, симетричний ненаправлений рисунок протектора і заокруглений профіль підвищують стабільність плями контакту. Зовнішня навантаження на плечову зону і центральну частину розподіляється рівномірно. По-друге, при виготовленні компаунда використовуються спеціальні вуглецеві сполуки. Це знижує швидкість абразивного зносу. Глибина протектора стабільна.
Pirelli Winter Icecontrol: відгуки, опис, тести
По-третє, металевий каркас посилений двома шарами нейлонового корду. Полімер відмінно перерозподіляє ударну енергію. У результаті ризик деформації сталевих ниток знижується до нуля. Переміщення по поганому асфальтовому покриттю не підвищує ризики утворення шишок і гриж на поверхні шини. Це повною мірою відображено і у відгуках про Pirelli Winter Icecontrol. Надійність покришок не викликає ніяких сумнівів у більшості автомобілістів.

Поведінка на зимовій дорозі

Шипи відсутні. Тому представлена модель не може похвалитися гарними ходовими характеристиками на заледенелой поверхні. Якість управління падає в рази. На снігу шини ведуть себе значно краще. У відгуках про Pirelli Winter Icecontrol власники відзначають, що покришки впевнено тримають дорогу і не буксують на пухкому снігу. На простому асфальті поведінку шин ідеально. Маневреність автомобіля висока, гальмівний шлях короткий. Причому стабільність поведінки покришок зберігається і при різкій зміні асфальту на сніг.

Боротьба з гидропланированием

Pirelli Winter Icecontrol: відгуки, опис, тести
Відмінною рисою цих шин є хороші показники стійкості до гидропланированию. Вода з плями контакту видаляється моментально. Для цього інженери Pirelli оснастили представлену модель розвиненою дренажною системою. Вона представлена кількома глибокими поздовжніми канальцями, об'єднаними в одну мережу поперечними канавками. Поліпшити якість зчеплення з мокрою дорогою допомагає і компаунд покришок. При його складанні була збільшена частка діоксиду кремнію. У відгуках про Pirelli Winter Icecontrol водії вказують, що шини практично прилипають до мокрій дорозі. Ризик втрати керованості зведений до мінімуму.

Думки експертів

Масу уваги привертають різні огляди автомобілів. Результати тестів Pirelli Winter Ice Control також вимагають детального розгляду. У відповідному сегменті ці покришки показали себе одними з кращих. Експерти з німецького бюро ADAC відзначили надійність на асфальті і снігу. Ніяких нарікань не викликала і їзда по калюжах. Вишенькою на торті стала висока комфортність. Ця гума м'яка і тиха.