Різниця Subaru BRZ і Toyota GT 86: технічні характеристики та особливості
Незабаром після початку XXI століття на ринку майже не залишилося недорогих спортивних автомобілів класичної компоновки, вельми поширених в кінці минулого ...
Найкращі японські універсали: рейтинг, огляд з фото
Універсал – це легкове авто з збільшеним багажником і просторим салоном. Зовсім недавно ці машини стали предметом гордості автолюбителів і заздрості ...
Тюнінг салону "Лади-Калини" своїми руками
Сучасне авто — це не просто засіб пересування, але і місце, де можна сховатися від міської суєти. І якщо в дорогих машинах інженери продумали стандартний ...
Скільки важить ВАЗ-2101? Вага кузова і двигуна ВАЗ-2101
На те, скільки важить ВАЗ-2101 впливає знос металевих частин, наявність додаткового обвісу та обладнання ГБО. Варто зазначити, що переважна частина сучасних ...

Зимові шини Sailun Ice Blazer WSL2: відгуки, виробник

29.12.18, Різне
185
До вибору покришок багато автомобілістів підходять дуже і дуже педантично. Від якості встановленої гуми залежить безпека пересування. Особливо гостро ця проблема проявляється взимку. Знижені температури і різка зміна покриття ускладнюють керування автомобілем в рази. Видів зимової гуми досить багато. Китайська компанія нещодавно презентувала модель Sailun Ice Blazer WSL2. Відгуки про представлених покришках неоднозначні. Деякі автомобілісти хвалять шини, інші ж, навпаки, не рекомендують їх купувати ні за яких обставин.
Зимові шини Sailun Ice Blazer WSL2: відгуки, виробник

Трохи про бренд

Компанія Sailun — темна конячка. Фірма зареєстрована у 2002 році у Циндао (Китай). Бренд виготовляє покришки для різних варіацій і типів транспортних засобів. У модельному ряду можна знайти шини для легкових автомобілів, позашляховиків, малотоннажних вантажівок. Варіацій безліч. Зараз шини підприємства поставляються на ринки США, СНД, Європи та Азії. Технологічність виробництва підтверджена міжнародними сертифікатами TSI і ISO.


Зимові шини Sailun Ice Blazer WSL2: відгуки, виробник

Призначення моделі

Відгуки про Sailun Ice Blazer WSL2 залишають тільки власники транспортних засобів з повним приводом. Модель як раз і розробляли спеціально для представленого класу автомобілів. У продажу можна зустріти 38 різних варіацій типорозмірів. Діаметри посадки від 13 до 18 дюймів.
Зимові шини Sailun Ice Blazer WSL2: відгуки, виробник

Пара слів про ціни

Ця гума бюджетна. Вона стоїть на 40-50 % дешевше аналогів від світових брендів. Позначається така дешевизна на якості? Відгуки про шини Sailun Ice Blazer WSL2 неоднозначні. В жорстких умовах експлуатації представлена модель показала себе з гіршого боку.

Сезон застосовності

Ці шини розроблені спеціально для м'якої зими. При сильних морозах гумова суміш твердне дуже швидко. Від цього знижується якість зчеплення з дорожнім полотном. Площа плями контакту зменшується, що негативно впливає на керованості автомобілем. Ризик аварії зростає в рази.


Розробка

Зимові шини Sailun Ice Blazer WSL2: відгуки, виробник
Підприємство при розробці покришок використовує найсучасніші технологічні рішення. Наприклад, спочатку створюється тривимірних дизайн протектора, після чого виготовляється прототип покришок. За результатами його тестування на спеціальному стенді шини відправляють або на випробувальний полігон, або на доопрацювання. Тільки після проведення заїздів в реальних умовах модель потрапляє в серійне виробництво.

Дизайн

У відгуках про Sailun Ice Blazer WSL2 власники відзначають прийнятну якість переміщення по пухкому снігу. Цього вдалося домогтися завдяки класичному протекторному малюнку.
Зимові шини Sailun Ice Blazer WSL2: відгуки, виробник
Суцільне центральне ребро. Його виготовляють з більш жорсткої гумової суміші. Це дозволяє зберегти геометрію колеса при сильних динамічних навантаженнях. Автомобіль упевнено тримає дорогу, знесення в сторони виключаються. Однак це дотримується лише при виконанні ряду умов. Справа в тому, що після установки потрібно провести їх балансування. Водій не повинен розганятися вище заявленого індексу швидкості. Інші ребра центральної зони складаються їх спрямовані під гострим кутом до дорожнього полотна блоків. Подібне технічне рішення і створює V-подібний дизайн протектора. Шини краще відводять воду і сніг з площі дотику, збільшуються їх тягові характеристики. Автомобіль стабільний при наборі швидкості, ймовірність юзов і зносів в бік відсутня.
За гальмування і проходження поворотів "відповідають" блоки плечових зон. Справа в тому, що саме на ці елементи покришки і доводиться основне навантаження при вчиненні представлених маневрів. Прямокутна форма збільшує жорсткість елементів, в результаті чого підвищується стабільність гальмування.

Їзда по льоду

Найбільші проблеми взимку викликає пересування по оледенелым ділянках дороги. Від тертя крижана поверхня нагрівається і починає танути. Утворилася вода і знижує якість контакту шини з дорогою. У відгуках про зимових шинах Sailun Ice Blazer WSL2 водії відзначають, що їзда по заледенілою дорогою — головна проблема представлених покришок. Шипи відсутні. Для збільшення якості зчеплення кожен блок протектора отримав специфічну нарізку. Ось тільки цього недостатньо. Ці покришки погано ведуть себе на льоду, надійність пересування знижується на порядок.

Їзда по снігу

У відгуках про Sailun Ice Blazer WSL2 власники відзначили задовільний якість переміщення по пухкому снігу. Спрямований малюнок протектора збільшує швидкість видалення снігу. Пробуксовка виключена.

Їзда по калюжах

При їзді по калюжах виникає специфічний ефект гідропланування. Між шиною і дорогою виникає мікроплівка води. Вона знижує площу контакту. Управління втрачається. Причому кратно підвищується ризик аварії. Інженери китайського бренду зуміли усунути цей негативний ефект. Спеціально для цього було запропоновано цілий комплекс заходів.
Зимові шини Sailun Ice Blazer WSL2: відгуки, виробник
По-перше, на швидкість видалення води позитивно вплинув спрямований малюнок протектора. Подібний дизайн ідеальний для боротьби з гидропланированием. Його використовують навіть при виробництві специфічних дощових шин. По-друге, при виготовленні гумової суміші хіміки Sailun підвищили частку оксиду кремнію. Речовина підвищує надійність зчеплення з дорогою. Це відзначають і водії у своїх відгуках про Sailun Ice Blazer WSL2. Автомобілісти стверджують, що покришки практично прилипають до дорожнього полотна. По-третє, створена ефективна система дренажу. Вона представлена п'ятьма поздовжніми канальцями, з'єднаними один з одним поперечними канавками. Принцип дії простий. Під дією відцентрової сили вода потрапляє всередину протектора. Після цього вона відводиться в сторону. Тим самим вдається повністю усунути ефект гідропланування.

Управління бруду на

Представлена модель призначається для машин з повним приводом. Ось тільки значущою прохідності у покришок немає. Розміри дренажу зимових шин Sailun Ice Blazer WSL2 не дозволяють ефективно відводити бруд. Протектор забивається і дуже швидко. Межа прохідності — грунтова дорога. Це знайшло підтвердження і у відгуках власників про Sailun Ice Blazer WSL2. Автомобілісти використовують цю модель виключно для міських умов експлуатації.

Довговічність

Сам виробник Sailun Ice Blazer WSL2 та відгуки автомобілістів сходяться в думці щодо підсумкового пробігу. Ці шини здатні подолати не більше 40 тис. км. Каркас слабкий. Попадання колеса у вибоїну на асфальтовому покритті може призвести до деформації металевого корду і появи гриж і шишок.

Тести

Свої відгуки про Sailun Ice Blazer WSL2 залишили і деякі рейтингові агентства. Експерти з ADAC протестували цю модель у реальних умовах експлуатації. Результати випробувачів не задовольнили. Шини показали погану керованість при різкій зміні умов їзди. Переміщення по льоду супроводжувалося юзами і неконтрольованими заметами. При температурі нижче -10 градусів за шкалою Цельсія покришки стверділи, що негативно позначилося на якості зчеплення.