Різниця Subaru BRZ і Toyota GT 86: технічні характеристики та особливості
Незабаром після початку XXI століття на ринку майже не залишилося недорогих спортивних автомобілів класичної компоновки, вельми поширених в кінці минулого ...
Найкращі японські універсали: рейтинг, огляд з фото
Універсал – це легкове авто з збільшеним багажником і просторим салоном. Зовсім недавно ці машини стали предметом гордості автолюбителів і заздрості ...
Тюнінг салону "Лади-Калини" своїми руками
Сучасне авто — це не просто засіб пересування, але і місце, де можна сховатися від міської суєти. І якщо в дорогих машинах інженери продумали стандартний ...
Скільки важить ВАЗ-2101? Вага кузова і двигуна ВАЗ-2101
На те, скільки важить ВАЗ-2101 впливає знос металевих частин, наявність додаткового обвісу та обладнання ГБО. Варто зазначити, що переважна частина сучасних ...

Шини Cordiant Polar 2 PW 502: відгуки, огляд, опис та характеристики

02.01.19, Різне
147
Серед вітчизняних автомобілістів неймовірно високим попитом користуються шини марки Cordiant. З 2016 року ця компанія стала беззаперечним лідером в Росії за обсягом реалізованих покришок. Шини поставляються і на ринки Азії, Європи і США. Всього продукція бренду продається в більш ніж 50 країнах світу. У автомобілістів найбільшим попитом користуються шини Cordiant Polar 2 PW 502. Відгуки про представленої моделі виключно позитивні.

Для яких авто

Шини Cordiant Polar 2 PW 502: відгуки, огляд, опис та характеристики
Зазначений вид гуми випускається в 26 різних типорозмірах. При цьому діаметри посадки варіюються в діапазоні від 13 до 16 дюймів. Покришки відмінно підходять до більшості бюджетних седанів, малолітражок і легкових автомобілів середньої цінової категорії. При цьому технічні характеристики конкретних шин відрізняються в залежності від їх підсумкового типорозміру. Наприклад, у відгуках про Cordiant Polar 2 PW 50286T водії не рекомендують розганятися до швидкостей, які перевищують 190 км/ч. Перевантажувати автомобіль теж не можна. Шини витримують не більше 475 кг навантаження на одне колесо.


Сезон

Шини Cordiant Polar 2 PW 502: відгуки, огляд, опис та характеристики
Представлена модель - виключно зимова. Ця гума вийшла дуже і дуже м'якою. Еластичність шини залишається стабільною при похолоданні. Під час розробки інженери бренду відштовхувалися саме від кліматичних умов Росії. У відгуках про шини Cordiant Polar 2 PW 502 водії відзначили і інший плюс: стійкість до короткострокових оттепелям. Ось тільки часто експлуатувати представлену модель при підвищених температурах не можна. Справа в тому, що при нагріві компаунд стає хиткою. Це істотно збільшує швидкість абразивного зносу.

Особливості дизайну

Представлена модель шин багато в чому унікальна. Ці покришки — перша спроба компанії Cordiant створити зимові шини з асиметричним малюнком протектора. Такий підхід багато в чому незвичайний. Просто багато бренди для цього класу гуми використовують виключно симетричний спрямований дизайн. Тут же все інакше.


Шини Cordiant Polar 2 PW 502: відгуки, огляд, опис та характеристики
Центральна частина представлена трьома ребрами жорсткості, кожне з яких складається з масивних блоків складної геометричної форми. Ці елементи протектора виконані з більш жорсткої гумової суміші. Форма профілю стабільна навіть при сильних динамічних навантаженнях, викликаних швидкісним прямолінійним пересуванням. Необхідність коригувати задану траєкторію відсутня. Природно, це виконується тільки при дотриманні деяких важливих умов. По-перше, водій повинен провести балансування коліс після їх установки. По-друге, розганятися вище швидкостей, зазначених самим виробником покришок, вкрай не рекомендується. У цьому випадку зростає вібрація покришок і утримати дорогу стає складніше. Шини Cordiant Polar 2 PW 502 на "ВАЗ" та інші авто подібного класу назвати швидкісними не можна. Вони цілком надійні, але любителям швидкої їзди краще придивитися до інших моделей. Блоки центральної зони направлені до дорожнього полотна під гострим кутом. Це рішення допомагає поліпшити тягові характеристики покришки. Автомобіль більш стабільний у розгоні. Ймовірність юзов і зносів в сторони мінімальна.
Плечові зони складаються з великих масивних блоків. Подібний підхід стабілізує форму елементів при проходженні поворотів і гальмування. Навіть різке маневрування не викликає втрату контролю автомобіля. Представлені покришки відрізняються і коротким гальмівним шляхом. Це повною мірою відображено і у відгуках про Cordiant Polar 2 PW 502. Водії відзначають передусім високу безпеку цієї моделі.

Особливості шипів і пересування по льоду

Найбільші складності взимку викликає переміщення по заледенелым дорогах. Під час руху від тертя нагрівається сама покришка. Ця енергія передається льоду. Він тане. Між дорогою і покришкою утворюється водний бар'єр. У результаті знижується площа контакту, безпека управління падає в десятки разів. Для збереження надійності пересування на цьому типі зимового покриття представлену модель покришок наділили шипами. У відгуках про Cordiant Polar 2 PW 502 водії стверджують, що в результаті вдалося значно підвищити надійність руху. Шипи у представленої моделі автомобільних шин отримали шестигранну голівку. В результаті підвищується надійність пересування при самих різних векторах і режимах їзди. Машина впевнено входить в повороти, знесення в бік виключаються навіть під час різкого маневрування. Під час зупинки юзы відсутні повністю. По поверхні шини шипи розташовуються із змінним кроком. В результаті чого вдається уникнути ефекту колії. Машина легше маневрує і входить в повороти. Попрацювали і над самим компаундом. Зовнішній гумовий шар м'який, а внутрішній - більш жорсткий. У підсумку ці металеві елементи утримуються значно краще. При цьому не варто забувати і про необхідність обкатки коліс. В іншому випадку шипи вилетять дуже і дуже швидко.

Поведінка на снігу

Водії відзначили і надійність представлених шин при пересуванні по засніжених дорогах. На пухкому покритті покришки ведуть себе практично ідеально. Пробуксовка виключена.

Їзда по калюжах

Керування автомобілем взимку буває ускладнене і ефектом гідропланування. Сніг і лід тануть, що і призводить до формування калюж. При переміщенні по них виникає водний заслін, який перешкоджає нормальному контакту покришок з асфальтом. У відгуках про Cordiant Polar 2 PW 502 власники відзначили, що ефект гідропланування не виникає навіть при підвищених швидкостях. Інженерам бренду вдалося домогтися такого ефекту завдяки цілій сукупності заходів.
Шини Cordiant Polar 2 PW 502: відгуки, огляд, опис та характеристики
Самі шини отримали розвинену систему дренажу. Чотири поздовжні зигзагоподібні канавки з'єднали один з одним поперечними канальцями. Незвичайна форма елементів дренажу збільшує швидкість видалення води. Виробник розширив розміри дренажних елементів. Результат — підвищення обсягу відводиться рідини в одиницю часу. У підсумку гидропланирование не виникає навіть у разі швидкісного переміщення по калюжах. Хіміки компанії ввели до складу гумової суміші і підвищену кількість сполук на основі кремнію. Це поліпшило безпеку пересування по мокрій дорозі. Покришки практично прилипають до асфальтового полотна. Надійність їзди залишається на стабільно високому рівні.

Довговічність

Шини Cordiant Polar 2 ("Кордиант Полар 2") у відгуках в позитивному ключі згадуються і в тих випадках, коли справа стосується питань довговічності. Стабільність властивостей зберігається аж до 50 тис. км пробігу. Досягти такого вражаючого результату вдалося завдяки низці заходів. Компаунд покришки отримав більше технічного вуглецю. Речовина знизило швидкість абразивного зносу шини. Протектор стирається повільніше.
Шини Cordiant Polar 2 PW 502: відгуки, огляд, опис та характеристики
Металевий каркас додатково посилений декількома шарами нейлону. У відгуках про Cordiant Polar 2 PW 502 власники відзначають, що ці покришки не бояться навіть наїзду на вибоїни на асфальтному полотні. Ризик виникнення шишок мінімальний.
Шини Cordiant Polar 2 PW 502: відгуки, огляд, опис та характеристики

Замість висновку

Перевага цієї гуми складається і привабливою ціною. Для багатьох автомобілістів представлений фактор є визначальним при виборі.