Різниця Subaru BRZ і Toyota GT 86: технічні характеристики та особливості
Незабаром після початку XXI століття на ринку майже не залишилося недорогих спортивних автомобілів класичної компоновки, вельми поширених в кінці минулого ...
Найкращі японські універсали: рейтинг, огляд з фото
Універсал – це легкове авто з збільшеним багажником і просторим салоном. Зовсім недавно ці машини стали предметом гордості автолюбителів і заздрості ...
Тюнінг салону "Лади-Калини" своїми руками
Сучасне авто — це не просто засіб пересування, але і місце, де можна сховатися від міської суєти. І якщо в дорогих машинах інженери продумали стандартний ...
Скільки важить ВАЗ-2101? Вага кузова і двигуна ВАЗ-2101
На те, скільки важить ВАЗ-2101 впливає знос металевих частин, наявність додаткового обвісу та обладнання ГБО. Варто зазначити, що переважна частина сучасних ...

Шини «Піреллі Формула Енерджі»: відгуки, особливості та переваги

03.01.19, Різне
145
Італійський бренд Pirelli відомий автомобілістам перш за все із-за своїх швидкісних шин. Ця компанія більше орієнтована на виготовлення продуктивних покришок. Деякі моделі відрізняються високою універсальністю. Наприклад, це твердження застосовне до «Піреллі Формула Енерджі». Відгуки про представлених покришках виключно позитивні. Автомобілісти цінують їх за неймовірно високу надійність і продуктивність.

Для будь машин

Шини «Піреллі Формула Енерджі»: відгуки, особливості та переваги
Відгуки про «Піреллі Формула Енерджі» залишають виключно власники легкових транспортних засобів. Модель виходить в 95 варіантах типорозмірів з діаметрами посадки від 13 до 19 дюймів. Така представленість дозволяє повністю охопити відповідний сегмент автомобілів. Зазначену модель можна підібрати як на невелику малолітражку, так і на преміальний седан.


Сезонність

Жорсткі шини. Тому їх можна використовувати тільки влітку. При невеликому похолодання гума повністю затвердіє. Це значно знизить якість контакту шини з дорожнім полотном. У підсумку впаде безпеку їзди, а ризик аварії збільшиться в кілька разів.

Дизайн

Італійський концерн «Піреллі» — світовий лідер в області розробки шин з асиметричним малюнком протектора. Ця ж технологія використовувалася і в шини «Піреллі Формула Енерджі». Такий нестандартний прийом дозволяє оптимізувати кожну функціональну зону покришки під рішення конкретних ходових завдань. На фото «Піреллі Формула Енерджі» видно, що протектор складається з чотирьох ребер жорсткості.


Шини «Піреллі Формула Енерджі»: відгуки, особливості та переваги
Одне з ребер центральної зони широке, складається з направлених до дорожнього полотна блоків. Це дозволяє поліпшити тягові характеристики шин. Транспортний засіб легше набирає швидкість. При цьому юзы під час розгону виключені повністю. Інше ребро центральної частини більш жорстке. Воно зберігає свою форму навіть під час підвищених динамічних навантажень. В результаті чого підтримується сталість профілю покришки. Ризик неконтрольованого заносу транспортного засобу в сторону виключений. Додаткова перевага — маневреність. У відгуках про «Піреллі Формула Енерджі» водії відзначають, що покришки володіють спортивними характеристиками. Шини швидко реагують на будь-які зміни в командах рульового управління. Це дозволяє повністю зберегти контроль над дорогою. Плечові блоки з'єднані один з одним спеціальними жорсткими перемичками. Такий незвичайний прийом дозволяє цим елементам зберегти стабільність своєї форми при гальмування і проходження поворотів. Ризики втрати контролю над автомобілем при здійсненні цих видів маневрів виключені.

Особливості

У відгуках про «Піреллі Формула Енерджі» водії назвали головну особливість цих покришок. Багато автомобілістів віддали свою перевагу цій гумі з-за її неймовірно високої економічності. При використанні представлених шин вдається знизити витрату палива приблизно на 6 %. При виготовленні каркаса інженери компанії застосували спеціальні полімерні нитки. Вони підвищили міцність корду і знизили масу самої покришки. У підсумку на обертання коліс необхідно затратити менше енергії.
Крупноблочный дизайн протектора позитивно вплинув і на зниження опору коченню. В результаті чого витрата палива став помітно менше.

Поведінка на мокрій дорозі

Найбільші складнощі у водіїв виникають із-за нестабільності поведінки шин на мокрій дорозі. Шини ковзають. Це відбувається з-за негативного ефекту гідропланування. Безпека пересування падає в рази. Усунути це явище в представлених покришках вдалося завдяки комплексному підходу. У відгуках про шини «Піреллі Формула Енерджі» водії відзначають, що ефект гідропланування не виникає навіть під час швидкісного переміщення по калюжах.
Шини «Піреллі Формула Енерджі»: відгуки, особливості та переваги
Елементи дренажної системи отримали збільшені розміри. Це дозволяє шинам перекачувати більшу кількість води. Швидкість видалення рідини феноменальна. Для підвищення безпеки зчеплення з мокрою дорогою у складі компаунда підвищили частку кремнезему. За допомогою цього компонента вдалося запобігти ковзання шин на мокрій дорозі.

Довговічність

Придбання представлених шин вигідно ще і із-за того, що ці моделі відрізняються неймовірною довговічністю. У ряді випадків вдається підвищити пробіг до 60 тис. км. Як було сказано вище, каркас цих шин проводиться з додатковим застосуванням нейлону. Це покращує перерозподіл надмірної ударної енергії, і ризик деформації металевого корду знижується до нуля. Ймовірність виникнення шишок або гриж на протекторі виключена.
Шини «Піреллі Формула Енерджі»: відгуки, особливості та переваги
У складі гумової суміші підвищили частку вуглецю. За допомогою цього з'єднання вдалося знизити швидкість абразивного стирання.

Комфортність

У відгуках про літні шини «Піреллі» багато водіїв частіше нарікають на низькі показники комфортності. Ця модель стала винятком із загального правила. Причому бренду в цьому випадку вдалося зробити неможливе. Покришки відрізняються спортивною динамікою і комфортом, властивим моделям класу UHP. Специфічна форма дренажних елементів дозволяє краще гасити звукову хвилю. У підсумку гучність шин не перевищує 1 дБ. Гул в салоні виключений повністю. Полімери у складі каркаса знижують трясіння в салоні. Вони перерозподіляють надлишкову ударну енергію, що виникає при їзді по купинах. У результаті знижується тряска. Це позитивно впливає і на довговічність елементів підвіски транспортного засобу.

Думки експертів

Шини «Піреллі Формула Енерджі»: відгуки, особливості та переваги
У ході тестів ADAC представлена модель гуми зарекомендувала себе тільки з кращого боку. Експерти оцінили стабільність поведінки на різних типах дорожнього покриття і короткий гальмівний шлях.