Різниця Subaru BRZ і Toyota GT 86: технічні характеристики та особливості
Незабаром після початку XXI століття на ринку майже не залишилося недорогих спортивних автомобілів класичної компоновки, вельми поширених в кінці минулого ...
Найкращі японські універсали: рейтинг, огляд з фото
Універсал – це легкове авто з збільшеним багажником і просторим салоном. Зовсім недавно ці машини стали предметом гордості автолюбителів і заздрості ...
Тюнінг салону "Лади-Калини" своїми руками
Сучасне авто — це не просто засіб пересування, але і місце, де можна сховатися від міської суєти. І якщо в дорогих машинах інженери продумали стандартний ...
Скільки важить ВАЗ-2101? Вага кузова і двигуна ВАЗ-2101
На те, скільки важить ВАЗ-2101 впливає знос металевих частин, наявність додаткового обвісу та обладнання ГБО. Варто зазначити, що переважна частина сучасних ...

Шини "Йокогама Геолендер": опис, думка автомобілістів

03.01.19, Різне
160
Японський бренд Yokohama користується заслуженою любов'ю серед автомобілістів. Покришки цієї марки можна зустріти на машинах різного класу. Справа в тому, що продукція компанії відрізняється неймовірною надійністю. Фірма отримала сертифікати TSI і ISO, що підтверджують якість покришок. Флагманом компанії стали покришки "Йокогама Геолендер". Модель з'явилася у продажу далекому 2006 році. При її розробці інженери японського бренду застосовували передові технічні рішення. Саме з-за цього представлені шини не втратили своєї актуальності і донині.

Для будь машин

Шини "Йокогама Геолендер": опис, думка автомобілістів
Шини "Йокогама Геолендер" проектувалися для машин з повним приводом. Вони ідеально підходять для пікапів, кросоверів і позашляховиків. Про таку області застосування недвозначно натякає і розмірний ряд покришок. Бренд виготовляє ці шини в 143 типорозмірах. Діаметри посадки варіюються в діапазоні від 15 до 20 дюймів. Відповідний сегмент транспортних засобів охоплений повністю.


Сезон

Гума тверда. Тому у відгуках про "Йокогама Геолендер" водії рекомендують використовувати ці шини тільки при позитивних температурах. Навіть невелике похолодання призведе до того, що покришки повністю затвердіють. Це негативно позначиться і на якості зчеплення.

Дизайн

Багато ходові характеристики шин безпосередньо залежать від дизайну протектора. При розробці інженери японського бренду наділили цю модель покришок ненаправленим S-подібним симетричним малюнком.
Шини "Йокогама Геолендер": опис, думка автомобілістів
Центральна частина складається з трьох ребер жорсткості. Розташоване в середині має масивні блоки з хвилеподібними краями. Воно дуже жорстке. Це дозволяє зберегти надійну стійкість при прямолінійному переміщенні. Зноси авто в сторону виключаються. При цьому деякі типорозміри дозволяють насолодитися навіть спортивною динамікою їзди. Автомобіль "взутий" в "Йокогама Геолендер", чуйно реагує на всі команди керма.


Інші ребра центральної частини складаються з різноспрямованих блоків клиновидної форми. Завдяки такому нестандартному підходу вдалося підвищити тягові властивості шин. Полегшується набір швидкості, машина стабільніше веде себе при розгоні. Плечові зони складаються з розріджених масивних квадратних блоків. Ці елементи беруть на себе основне навантаження при проходженні поворотів і маневруванні. Збільшені розміри дозволяють підвищити стабільність кожного блоку під час різких динамічних навантажень. Це допомагає представленим покришкам скоротити гальмівний шлях, стабільніше проходити повороти.

Їзда на бездоріжжі

Модель шин "Йокогама Геолендер АТ" відрізняється неймовірно високою сукупністю швидкісних і позашляхових властивостей. Представлені покришки впевнено ведуть себе навіть в умовах сильного бездоріжжя. Збільшені розміри дренажних елементів дозволяють шині швидше видаляти бруд. Налипшие грудки землі просто звалюються з поверхні покришки під власною вагою. Блоки чудово продавлюють бруд і забезпечують належний рівень зчеплення з поверхнею.

Боротьба з гидропланированием

Перевага моделі "Йокогама Геолендер G012" полягає і в стійкості під час їзди в дощ. Добитися стабільних результатів вдалося завдяки комплексу заходів. При розробці протектора інженери бренду наділили його специфічної дренажною системою. Вона складається з поздовжніх і поперечних канальців. Причому кожен елемент отримав збільшені розміри. В результаті чого шини здатні видаляти більшу кількість рідини із плями контакту.
Шини "Йокогама Геолендер": опис, думка автомобілістів
При складанні гумової суміші підвищили частку оксиду кремнію. Від цього покращився зчеплення покришок з мокрим дорожнім полотном. Шини практично прилипають до асфальту, ризики ковзання відсутні в принципі. Кожен блок покришки наділили ламелями хвилеподібної форми. Ці елементи відповідають за процес локального водовідведення та підвищення кількості ріжучих граней в плямі контакту. У сукупності це поліпшує зчеплення шин "Йокогама Геолендер" з мокрим дорожнім полотном.

Довговічність

Відмінною рисою моделі став підвищений ресурс прохідності. У ряді випадків шини зберігають свої експлуатаційні показники аж до 70 тис. км пробігу. Інженери бренду підвищили довговічність "Йокогама Геолендер" завдяки комплексному підходу.
Шини "Йокогама Геолендер": опис, думка автомобілістів
При виготовленні компаунда в складі гумової суміші була збільшена частка технічного вуглецю. За допомогою цього з'єднання вдалося значно зменшити швидкість абразивного стирання. Протектор зношується повільно. На підвищення експлуатаційних якостей позитивно вплинув і сам дизайн покришки. Справа в тому, що S-подібний малюнок протектора відрізняється стабільністю плями контакту при будь-якому векторі їзди. Шина стирається рівномірно. Акцентування на зовнішнє, внутрішнє плече або центр виключено. Умова одна — контроль тиску. При виготовленні шин "Йокогама Геолендер" бренд використовує багатоскладниковий каркас. Металевий корд пов'язаний з нейлоном. Застосування еластичного полімерного з'єднання дозволяє поліпшити якість гасіння надлишкової ударної енергії. У результаті знижується ймовірність деформації сталевого каркаса.