Різниця Subaru BRZ і Toyota GT 86: технічні характеристики та особливості
Незабаром після початку XXI століття на ринку майже не залишилося недорогих спортивних автомобілів класичної компоновки, вельми поширених в кінці минулого ...
Найкращі японські універсали: рейтинг, огляд з фото
Універсал – це легкове авто з збільшеним багажником і просторим салоном. Зовсім недавно ці машини стали предметом гордості автолюбителів і заздрості ...
Тюнінг салону "Лади-Калини" своїми руками
Сучасне авто — це не просто засіб пересування, але і місце, де можна сховатися від міської суєти. І якщо в дорогих машинах інженери продумали стандартний ...
Скільки важить ВАЗ-2101? Вага кузова і двигуна ВАЗ-2101
На те, скільки важить ВАЗ-2101 впливає знос металевих частин, наявність додаткового обвісу та обладнання ГБО. Варто зазначити, що переважна частина сучасних ...

Шини Cordiant Off Road 20570 R15: дизайн, особливості, думки водіїв

03.01.19, Різне
184
Виробників покришок багато. Деякі компанії відомі на весь світ, інші представлені лише в якихось одних регіонах планети. Останнє твердження повною мірою стосується до покришкам російського бренду Cordiant. Шини цього виробника користуються високим попитом саме в країнах СНД. Справа в тому, що гума відмінно підходить саме для місцевих умов. Особливу любов водіїв завоювали шини Cordiant Off Road 20570 R15.

Сфера застосування

Шини Cordiant Off Road 20570 R15: дизайн, особливості, думки водіїв
З назви цих шин видно, що вони призначені для їзди по бездоріжжю. Покришки проектувалися для пікапів, кросоверів, позашляховиків. Причому їх купують ті автомобілісти, які часто змушені пересуватися по пересіченій місцевості. Розвинути пристойних швидкостей на трасі не вийде. Наприклад, Cordiant Off Road 20570 R1596Q дозволяє зберегти стабільність тільки до швидкості в 160 км/год. При більш високому розгоні зростає вібрація, що істотно знижує безпеку руху. Підвищуються ризики зносу транспортного засобу в сторону.


Сезон використання

Шини Cordiant Off Road 20570 R15 позиціонуються самим брендом як всесезонних. Унікальність компаунда полягає в тому, що він здатний витримати навіть невелике похолодання. Ось тільки суворі морози ці шини перенести не зможуть. Справа в тому, що вже при -7 градусах за шкалою Цельсія ці покришки тверднуть дуже і дуже сильно. У результаті падає якість зчеплення з дорожнім полотном. Цілий рік гуму Cordiant Off Road 20570 R15 можна використовувати тільки в регіонах з м'яким кліматом. В інших випадках глибокої восени краще все-таки перевзутися.

Дизайн протектора

Модель оснастили класичним для цього типу шин дизайном. Ненаправлений Протектор і симетричний. Він складається з чотирьох ребер жорсткості, причому два з них — плечові зони.
Шини Cordiant Off Road 20570 R15: дизайн, особливості, думки водіїв
Центральна частина шини Cordiant Off Road 20570 R15 представлена двома рядами блоків багатокутної форми. Вони масивні і жорсткі. Це дозволяє підвищити прохідність покришки в рази. Збільшена кількість ріжучих граней покращує якість зчеплення з будь-яким типом покриття. Гума здатна вивести автомобіль з будь-якого бездоріжжя. Вона не боїться навіть маневрування на гористій місцевості.


Плечові зони складаються з розріджених масивних блоків. Причому виробники продовжили їх навіть до боковини шини. Ця особливість покращує їзду по колії, дозволяє зберегти потрібну маневреність і стабільність. Представлена модель шин відрізняється також коротким гальмівним шляхом. Зупинка надійна і впевнена при будь-яких швидкостях. Юзы виключені.

Їзда по бездоріжжю

Модель ідеальна для бруду. Водовідвідні канавки мають збільшеними розмірами. Це дозволяє покришці швидше видаляти налипшие грудки бруду. Земля просто зісковзує з протектора під власною вагою. Великі блоки протектора відмінно продавлюють грунт, забезпечуючи потрібну якість зчеплення. В результаті цього машина може легко подолати будь-яке бездоріжжя.

Їзда в дощ

Найбільш сильні влітку проблеми виникають із-за руху по калюжах. Між шиною і асфальтом створюється водний бар'єр, що знижує надійність контакту. Для боротьби з гидропланированием модель Cordiant Off Road R1520570 наділили рядом специфічних рис.
Шини Cordiant Off Road 20570 R15: дизайн, особливості, думки водіїв
Дренажні елементи дуже глибокі і широкі. Подібна геометрія дозволяє їм видаляти більшу кількість води в одиницю часу. Природно, це позитивно позначається і на надійності переміщення. Кремнієва кислота, введена до складу компаунда, значно збільшує стабільність зчеплення шини з дорожнім полотном. Представлена модель шин буквально прилипає до асфальту. Знесення в сторони виключені в принципі.

Довговічність

У відгуках про Cordiant Off Road 20570 R15 водії стверджують, що виробникові вдалося опрацювати і питання мати покришок. Гума зберігає заявлені експлуатаційних характеристики аж до 60 тис. км пробігу. Для зниження швидкості абразивного зносу в компаунд ввели технічний вуглець. Протектор стирається повільніше.
Шини Cordiant Off Road 20570 R15: дизайн, особливості, думки водіїв
Сам дизайн відрізняється стабільністю плями контакту. Його геометрія залишається постійною при будь-яких векторах і режимах їзди. Це дозволяє запобігти прискорений знос центральної частини або плечових зон шини. Природно, це можливо тільки при одному допущення. Справа в тому, що водій повинен уважно дивитися за показником рівня тиску в шинах. У спущених коліс раніше зношуються плечові зони. У перекачаних — центральна частина. Модель отримала і посилений каркас. Металеві нитки, які сполучені з нейлоном. Полімерне з'єднання краще перерозподіляє енергію удару, запобігаючи деформацію сталевого корду. Шини Cordiant Off Road 20570 R15 відрізняються і посиленими боковинами. Ця гума не боїться бічних ударів і порізів.

Пара слів про комфорт

Ось тут переваги зазначених покришок видно неозброєним поглядом. Гума м'яка. Шини самі чудово гасять і розсіюють надлишкову ударну енергію, знижуючи трясіння в салоні. Зменшується і вплив на елементи підвіски автомобіля. Шашки протектора розташовані змінно. Це дозволяє резонувати звукову хвилю. Гул в салоні виключений.