Різниця Subaru BRZ і Toyota GT 86: технічні характеристики та особливості
Незабаром після початку XXI століття на ринку майже не залишилося недорогих спортивних автомобілів класичної компоновки, вельми поширених в кінці минулого ...
Найкращі японські універсали: рейтинг, огляд з фото
Універсал – це легкове авто з збільшеним багажником і просторим салоном. Зовсім недавно ці машини стали предметом гордості автолюбителів і заздрості ...
Тюнінг салону "Лади-Калини" своїми руками
Сучасне авто — це не просто засіб пересування, але і місце, де можна сховатися від міської суєти. І якщо в дорогих машинах інженери продумали стандартний ...
Скільки важить ВАЗ-2101? Вага кузова і двигуна ВАЗ-2101
На те, скільки важить ВАЗ-2101 впливає знос металевих частин, наявність додаткового обвісу та обладнання ГБО. Варто зазначити, що переважна частина сучасних ...

Шини Matador MPS-500 Sibir Ice Van: відгуки власників, характеристики і виробник

03.01.19, Різне
130
Серед всіх виробників автомобільної гуми особняком коштує бренд Matador. Справа в тому, що компанія пропонує покришки за демократичною ціною, при цьому шини відрізняються неймовірною надійністю і якістю. Це твердження стосується і шин Matador MPS 500 Sibir Ice Van. Відгуки про представленому варіанті гуми виключно позитивні.

Трохи про історію бренду

Перші покришки словенська виробник випустив у 1925 році. Сама ж фірма з'явилася на світ 20 роками раніше. Просто спочатку компанія займалася тільки виготовленням виробів з гуми. У 2009 році німецький консорціум Continental повністю викупив цей бренд. Подібне злиття позитивно позначилося на якості покришок. Бренд отримав відповідні сертифікати від TSI і ISO. Компанія провела і модернізацію обладнання. Розширилися ринки збуту.


Шини Matador MPS-500 Sibir Ice Van: відгуки власників, характеристики і виробник

Для будь машин

Зазначені покришки виробляються виключно для комерційного транспорту. Модель виходить в 19 різних варіантів типорозмірів з посадочними діаметрами від 14 до 16 дюймів. Це дозволяє підібрати гуму цього виду для будь-яких транспортних засобів відповідного класу.
Шини Matador MPS-500 Sibir Ice Van: відгуки власників, характеристики і виробник

Сезон застосовності

Шини Matador MPS 500 Sibir Ice Van зимові. При розробці представлених покришок виробники приділили величезну увагу еластичності компаунда. Гума дуже м'яка. Це дозволяє зазначеним покришкам витримати навіть сильне похолодання. Ось тільки під час відлиги довго їздити на цих шинах не можна. Справа в те, що при підвищених температурах кратно збільшується валкість гуми. Швидкість стирання збільшується в кілька разів.


Шини Matador MPS-500 Sibir Ice Van: відгуки власників, характеристики і виробник

Як проходила розробка

Під час проектування цієї моделі шин розробники використовували самі передові технології Continental. Спочатку вони спроектували тривимірну модель шин. Після цього випустили її прототип. Спочатку його протестували на особливому обладнанні, і тільки потім - на полігоні Continental. Після цього внесли всі необхідні доопрацювання і запустили гуму в серію.

Дизайн

Більшість ходових характеристик шини безпосередньо пов'язане з особливостями протекторного малюнка. У цьому випадку покришки наділили класичним для цього типу гуми дизайном.
Шини Matador MPS-500 Sibir Ice Van: відгуки власників, характеристики і виробник
Центральна частина представлена двома ребрами жорсткості, що складаються з багатокутних блоків. Вони виготовлені з більш жорсткої гумової суміші. Такий незвичайний прийом допомагає зберегти покришкам стабільність профілю при постійних навантаженнях, що утворюються під час швидкісного руху. У відгуках про Matador MPS 500 Sibir Ice Van автомобілісти відзначають, що ці шини відрізняються неймовірною надійністю при прямолінійній їзді. Знесення в сторони і вібрація повністю виключені. Природно, це виконується з урахуванням двох умов. По-перше, обов'язкове виконання балансування. По-друге, вкрай не рекомендується розганятися вище зазначеного виробником індексу швидкості. Блоки плечової зони відчувають основне навантаження при гальмуванні і проходження поворотів. У відгуках про шини Matador MPS500 Sibir Ice Van водії відзначають надійність цього типу маневрів. Справа в тому, що блоки представленій функціональної частини покришок зберігають свою форму постійної навіть при різких динамічних навантаженнях. Знесення в сторони виключаються повністю.

Поведінка на льоду

Найбільш високі складності взимку виникають через заледенелой дороги. При переміщенні по льоду машина починає ковзати, кратно падає безпеку руху. У відгуках про Matador MPS 500 Sibir Ice Van власники відзначають надійність і стабільність поведінки транспортного засобу на такому типі покриття. Це стало можливим за допомогою шипів. Причому при їх виготовленні технологічність компанії розкрилася найкращим чином. Головка шпильки отримала шестигранну форму. У підсумку покришкам вдається зберегти керованість при різних напрямках руху. При цьому представлені елементи відрізняються і змінною площею перетину. Такий підхід позитивно позначилося на надійності маневрування та гальмування. Місця фіксації шипів у цих покришках посилені. В результаті вдалося знизити ймовірність передчасного вильоту цих невеликих елементів. Обов'язковою умовою надійності є обкатка. Потрібно проїхати мінімум 500 км без різких маневрів. Самі шипи по протектору шини розташовуються із змінним кроком. Представлений прийом виключає ймовірність виникнення ефекту колії. Автомобіль упевнено маневрує і гальмує. Шпильки виготовлені зі сплаву на основі алюмінію. Це необхідно для зниження негативного впливу шин на дорожнє полотно.

На снігу

Елементи дренажу у цих покришок отримали збільшені розміри. Причому вони розташовуються під оптимізованим до дорожнього полотна кутом. Це дозволяє швидше очищатися від снігу, виключає ризики пробуксовки на пухкому типі дорожнього покриття.

По калюжах

Часто серйозні труднощі виникають і під час пересування по калюжах. Вони можливі із-за ефекту гідропланування. Справа в тому, що в цьому випадку між покришкою і асфальтом утворюється водяний затвор. Він знижує ефективну площу контакту, в результаті чого автомобіль втрачає в керованості. У відгуках про Matador MPS 500 Sibir Ice Van водії відзначають, що цей негативний ефект у представленій моделі шин усунутий повністю. Досягти таких вражаючих результатів вийшло тільки з допомогою сукупності заходів.
Шини Matador MPS-500 Sibir Ice Van: відгуки власників, характеристики і виробник
Модель отримала специфічну дренажну систему. Вона представлена сукупністю трьох поздовжніх зигзагоподібних канальців і безлічі поперечних. Незвичайна геометрія і підвищені розміри елементів дренажу дозволяють видаляти великі об'єми рідини. На якість зчеплення позитивно вплинув і компаунд. У його складі виробники збільшили частку кремнієвих сполук. З їх допомогою покращилася надійність маневрування на мокрому асфальтовому покритті.

Зниження витрати палива

Переваги представленої моделі полягають ще й у тому, що ці шини відрізняються паливної економічністю. Знизити витрата пального вдалося на 5%. Цифра не виглядає значною, але при стабільному підвищенні цін на бензин і ДТ ігнорувати її теж не можна.
Шини Matador MPS-500 Sibir Ice Van: відгуки власників, характеристики і виробник
Покришки отримали унікальний полегшений каркас. Застосування еластичних полімерів кратно знижує вагу шини. У підсумку на обертання колеса необхідно затратити набагато менше енергії. На зниження опору коченню позитивно вплинули і розміри блоків. Масивні елементи покращують якість зчеплення, що зменшує витрату палива.

Довговічність

Ці комерційні шини відрізняються і пристойними показниками мати. Справа в тому, що вони здатні зберігати свої експлуатаційні показники аж до 50 тис. км пробігу. Підвищити ходимість допоміг технічний вуглець, який хіміки компанії ввели до складу гумової суміші. Швидкість абразивного зносу падає.
Шини Matador MPS-500 Sibir Ice Van: відгуки власників, характеристики і виробник
Нейлонові нитки перешкоджають передчасної деформації металевого корду. Просто еластичний полімер краще гасить і перерозподіляє надлишкову енергію удару. Ризик деформації знижено до нуля. Представлена гума не боїться навіть попадання колеса у вибоїну на асфальтовому покритті.

Хіт на всі часи

Шини Matador MPS-500 Sibir Ice Van: відгуки власників, характеристики і виробник
У цього європейського бренду багато якісних зразків гуми. Справжнім хітом стали автомобільні шини Matador MP50 Sibir Ice. Про флагманському характер покришок говорить їх розмірний ряд. Справа в тому, що ця модель виробляється як для автомобілів з повним приводом, так і для седанів або малолітражок. У відгуках про шини Matador MP 50 Sibir Ice SUV водії вказують на відмінну якість зчеплення і передбачуваність поведінки на будь-якому вигляді зимового покриття.