Різниця Subaru BRZ і Toyota GT 86: технічні характеристики та особливості
Незабаром після початку XXI століття на ринку майже не залишилося недорогих спортивних автомобілів класичної компоновки, вельми поширених в кінці минулого ...
Найкращі японські універсали: рейтинг, огляд з фото
Універсал – це легкове авто з збільшеним багажником і просторим салоном. Зовсім недавно ці машини стали предметом гордості автолюбителів і заздрості ...
Тюнінг салону "Лади-Калини" своїми руками
Сучасне авто — це не просто засіб пересування, але і місце, де можна сховатися від міської суєти. І якщо в дорогих машинах інженери продумали стандартний ...
Скільки важить ВАЗ-2101? Вага кузова і двигуна ВАЗ-2101
На те, скільки важить ВАЗ-2101 впливає знос металевих частин, наявність додаткового обвісу та обладнання ГБО. Варто зазначити, що переважна частина сучасних ...

Шини Matador MP 92 Sibir Snow: відгуки та особливості

03.01.19, Різне
170
Серед всіх виробників покришок варто виділити європейський бренд Matador. Гума цієї компанії відрізняється гарною якістю і демократичною ціною. Покришки підприємства стоять на 10-20 % дешевше, ніж аналоги від більш іменитих брендів. Всі моделі фірми користуються певним попитом. Це твердження повною мірою стосується і покришок Matador MP 92 Sibir Snow. Відгуки про представлених в шинах більшою мірою позитивні.

Для яких авто

Шини Matador MP 92 Sibir Snow: відгуки та особливості
Представлена модель — флагман компанії. Покришки виробляються в 103 варіантах типорозмірів з діаметрами посадки від 13 до 20 дюймів. Основна сфера застосування — автомобілі з повним приводом. У відгуках про Matador MP 92 Sibir Snow власники вказують на те, що ці шини здатні розвивати дуже високі швидкості. Наприклад, деякі типорозміри зберігають свої експлуатаційні характеристики аж до 240 км/ч.


Сезон застосовності

Зазначений вид шин призначений виключно для зимової експлуатації. Хімікам концерну вдалося створити максимально м'який компаунд. Гумова суміш витримує навіть екстремальне похолодання. При підвищених температурах все трохи інакше. Справа в тому, що від нагрівання зростає валкість гуми. Так, збільшується швидкість абразивного зносу. Це знайшло підтвердження і у відгуках про Matador MP 92 Sibir Snow. Водії вкрай не радять використовувати шини при температурі вище +5 градусів за шкалою Цельсія.

Пара слів про розробку

Шини Matador MP 92 Sibir Snow: відгуки та особливості
Під час проектування представленої покришки компанія використовувала сучасні технологічні рішення німецького Continental. Спочатку інженери бренду створили цифрову модель. По ній був виготовлений фізичний прототип шин, який пізніше протестували на спеціальному стенді та полігоні фірми. Тільки після внесення всіх необхідних коригувань гуму пустили в серійне виробництво.


Про дизайн протектора

Багато ходові характеристики покришок безпосередньо пов'язані з малюнком протектора. У разі цих шин бренд відійшов від прийнятих канонів. Справа в тому, що зазначену модель оснастили асиметричним дизайном. Для зими більш характерно спрямоване, симетричне розташування блоків.
Шини Matador MP 92 Sibir Snow: відгуки та особливості
Центральна функціональна зона представлена трьома ребрами жорсткості. Вони складаються з великих блоків складної геометричної форми. Завдяки такому рішенню вдалося істотно підвищити стійкість профілю при швидкісному русі. У відгуках про Matador MP 92 Sibir Snow власники стверджують, що покришки ідеально тримають дорогу. Необхідність якось коректувати траєкторію відсутня в принципі. Причому збільшена жорсткість центральній частині шин дозволяє підняти швидкість відгуку коліс на команди рульового управління. За цим параметром вказана модель нічим не гірше деяких спортивних зразків гуми. Природно, стабільність прямолінійного руху дотримується тільки в тих випадках, якщо виробник не забув заїхати на балансувальний стенд і суворо дотримується всі швидкісні обмеження, заявлені брендом. Блоки плечових зон несуть головне навантаження під час гальмування і проходження поворотів. Спеціально для підвищення стабільності представлених маневрів ці елементи зробили більш масивними. У відгуках покупців про Matador MP 92 Sibir Snow стверджується, що зазначена модель шин допомагає перевести безпеку їзди на новий рівень. Гальмівний шлях короткий. Навіть під час різких маневрів автомобіль не забирає в сторони.

Поведінка на льоду

Ця модель фрикційна. Відсутність шипів дещо знижує надійність на крижаному покритті. Вірогідність заносів зростає в рази.

Поведінка на снігу

При переміщенні по засніженій дорозі ці покришки показують себе з найкращої сторони. Справа в тому, що ріжучі грані кожного блоку розташовані під особливим кутом. Це і допомагає краще відводити сніг з плями контакту. Пробуксовка виключається.

Мокрий асфальт

Рух по мокрій дорозі загрожує виникненням ефекту гідропланування. Водний бар'єр, що виникає між асфальтовим полотном і шиною, знижує площа контакту, в результаті чого втрачається керованість. Для нівелювання негативного ефекту виробники запропонували комплекс заходів.
Шини Matador MP 92 Sibir Snow: відгуки та особливості
При розробці покришки наділили розвиненою системою дренажу. Вона представлена сукупністю поздовжніх і поперечних каналів. Збільшені розміри елементів допомагають швидше видаляти зайву рідину з плями контакту. У складі компаунда була підвищена і частка кремнієвої кислоти. Це з'єднання допомагає збільшити надійність зчеплення з дорогою. У відгуках про шини Matador MP 92 Sibir Snow власники стверджують, що покришки буквально прилипають до дороги. Кожен блок протектора оснастили декількома хвилеподібними ламелями. Елементи збільшують швидкість локального водовідведення. Вони також підвищують кількість ріжучих граней в плямі контакту. У результаті надійність їзди зростає в рази.

Довговічність

Ці покришки спеціально проектувалися для машин з повним приводом. У відгуках про Matador MP 92 Sibir Snow SUV власники відзначають і високі показники мати. Справа в тому, що свої експлуатаційні властивості шини зберігають аж до 50 тис. км пробігу. Підвищити ходимість допоміг посилений каркас. Металеві нитки корду пов'язані один з одним нейлоном. Полімер відрізняється високою еластичністю, що дозволяє поліпшити якість розподілу і гасіння надлишкової ударної енергії. Ризик виникнення гриж і шишок мінімальний навіть при їзді по поганій дорозі. У відгуках про Matador MP 92 Sibir Snow покупці відзначають низьку швидкість стирання протектора. На цей процес позитивно вплинув технічний вуглець, введений до складу гумової суміші. Абразивний знос повільний.
Шини Matador MP 92 Sibir Snow: відгуки та особливості
Оптимізоване пляма контакту усуває виражений акцент зносу на ту чи іншу частину покришки. Гума стирається рівномірно.

Комфорт

У відгуках про Matador MP 92 Sibir Snow водії відзначили пристойні показники комфортності. М'які покришки. Це дозволяє гумі самостійно гасити надлишкову ударну енергію, що виникає при їзді по купинах. Тряска в салоні виключена. При цьому модель відмінно гасить виникає від тертя колеса по асфальтовому полотну звукову хвилю. Так, представлені покришки випереджають шиповані аналоги в рази. Гул в салоні виключений.