Різниця Subaru BRZ і Toyota GT 86: технічні характеристики та особливості
Незабаром після початку XXI століття на ринку майже не залишилося недорогих спортивних автомобілів класичної компоновки, вельми поширених в кінці минулого ...
Найкращі японські універсали: рейтинг, огляд з фото
Універсал – це легкове авто з збільшеним багажником і просторим салоном. Зовсім недавно ці машини стали предметом гордості автолюбителів і заздрості ...
Тюнінг салону "Лади-Калини" своїми руками
Сучасне авто — це не просто засіб пересування, але і місце, де можна сховатися від міської суєти. І якщо в дорогих машинах інженери продумали стандартний ...
Скільки важить ВАЗ-2101? Вага кузова і двигуна ВАЗ-2101
На те, скільки важить ВАЗ-2101 впливає знос металевих частин, наявність додаткового обвісу та обладнання ГБО. Варто зазначити, що переважна частина сучасних ...

З чого почати тюнінг автомобіля? З чого почати тюнінг автомобіля ВАЗ?

09.01.19, Різне
212
C чого почати тюнінг автомобіля вітчизняних виробників? В часи первіснообщинного ладу людиною використовувалася шкіра для застилания свого спального ложа. Давню традицію вдалося зберегти, тільки в наші дні шкіра застосовується для декорування салону автомобіля.
З чого почати тюнінг автомобіля? З чого почати тюнінг автомобіля ВАЗ?

Внутрішня обробка

Якщо ви вирішили внести зміни в салон свого «залізного друга», врахуйте, що подібне заняття є досить дорогим. Не знаєте, з чого почати тюнінг автомобіля ВАЗ-2110? В такому разі можете замовити обтягують шкірою свого авто. Поліпшивши стан салону так, що він стане аналогом дорогих іномарок. Для декорування автомобільного салону застосовується матеріал найвищої якості (екошкіра), не поступається за ціною і характеристиками натуральному матеріалу. Не всі власники транспортного засобу знають, з чого почати тюнінг автомобіля. Наприклад, можна поставити більш потужні динаміки. Або ж встановити телевізор, систему відеоспостереження, підсилювачі звуку. Не знаєте, з чого почати тюнінг автомобіля? ВАЗ-2107 цілком можна перетворити на предмет заздрості інших автовласників, якщо обтягнути, приміром, салон натуральною шкірою.
З чого почати тюнінг автомобіля? З чого почати тюнінг автомобіля ВАЗ?

Цікаві рішення

Серед відвідувачів дорогих тюнінгових майстерень, що пропонують послуги з перетяжки салону, раніше рідко зустрічалися власники автомобілів вітчизняного виробництва. Вони обмежувалися обтяжкою керма, а також важеля перемикання коробки передач. І все-таки навіть власники вітчизняних машин мріють перетворити свій автомобіль в даний функціональний витвір мистецтва, наповнене індивідуальністю і неповторністю. Володарі неабияких автомобілів щасливі від однієї думки, що, крім них, ні в кого немає аналога цього транспортного засобу, тобто вони справжні володарі стильного спортивного боліда (навіть якщо в якості «боліда» виступає звичайна «Лада» 6-ї моделі).
З чого почати тюнінг автомобіля? З чого почати тюнінг автомобіля ВАЗ?

Поради професіоналів

З чого почати тюнінг автомобіля ВАЗ-2106? Салон машини змінюють кардинально, використовуючи ті автомобільні аксесуари, які є у вільному продажу. В першу чергу перетворенням піддається автомобільний кермо. Щоб надати цьому предмету машини спортивність стилю, недостатньо тих чохлів, що пропонують на сучасному ринку. Для зручності водіння кермо цілком можна обтягнути шкіряною опліткою. Вартість такої модифікації цілком прийнятна навіть для автовласників із середнім рівнем матеріального доходу. Крім самої шкіряною опліткою для керма, є голка, нитки, за допомогою яких це «обмундирування» можна встановити на кермо.
З чого почати тюнінг автомобіля? З чого почати тюнінг автомобіля ВАЗ?

Корисні деталі

Можна вдатися і до такої радикальної мірою, як повна заміна керма. У такому випадку потрібно врахувати, що це дороге задоволення. Підбираючи новий кермо, не забувайте, що від якості керма буде прямо залежати безпека, а тому не варто економити, набувати кермо, який «сподобався», але не забезпечує якісного керування транспортним засобом. Перш ніж ставити кермо, необхідно виконати контрольні примірки», щоб зменшити ймовірність негативного результату. Часто проводять модернізацію важеля коробки передач, педалі гальма. Ідеальним варіантом вважається проведення всіх змін в єдиному стилі. Краще відразу довірити зміни фахівцям, тоді, заплативши певну суму, можна бути впевненим в отриманні бажаного результату, а також в абсолютній неповторності свого транспортного засобу. З чого почати тюнінг автомобіля ВАЗ-2112? В якості якоїсь родзинки можна запропонувати алюмінієві килимки. Професіонали не рекомендують вносити суттєві зміни у зовнішній вигляд приладової панелі, тим більше змінювати стійку приладів.
З чого почати тюнінг автомобіля? З чого почати тюнінг автомобіля ВАЗ?

Збільшення потужності

З чого почати тюнінг автомобіля ВАЗ-2114 (або іншого транспортного засобу вітчизняного виробництва)? Деякі автовласники мріють збільшити потужність свого «залізного коня». Існує кілька варіантів підвищення потужності. Можна збільшити її, підвищуючи частоту обертання колінчастого вала. Зробити це досить складно. Якщо швидкість обертання поршня буде високою, то він починає «наздоганяти» клапани, тому при установці пружин великої жорсткості можна вирішити таку проблему. При цьому може виникнути зниження тяги і обертального моменту на «низах». У машинобудуванні з'явилася сучасна система VTEC, завдяки якій багато проблем вдалося вирішити. З чого почати тюнінг автомобіля? Безумовно, зміни потужності. Існує максимально ефективний спосіб вирішення проблеми зниження потужності двигуна, а саме - збільшення кількості паливної суміші, яка потрапляє в робочі циліндри. У подібній ситуації обмеження потужності будуть викликатися лише міцністю самого автомобільного мотора. Удосконалення обов'язково принесуть масу проблем, які доведеться усувати. Серед схем, що дозволяють збільшити кількість суміші бензину і повітря, що опинилася в циліндрах автомобільного двигуна, дві: турбонаддувная та компресорна. Компресор являє собою пристрій, що дозволяє стискати суміш бензину і повітря.
З чого почати тюнінг автомобіля? З чого почати тюнінг автомобіля ВАЗ?

Переваги модернізації

Не знаєте, з чого почати тюнінг автомобіля? Наприклад, використання турбокомпресора призведе до наступним показникам:
 • відмінне співвідношення між потужністю і масою;
 • адаптація кривої крутного моменту до умов експлуатації;
 • максимальне згоряння палива;
 • зниження токсичності виділяються після згоряння газів;
 • стабільна робота, мінімальна кількість шуму.
 • При установці перепускного клапана, який може стравлювати надлишковий тиск, цілком можна збільшити моторесурс транспортного засобу.

  Варіанти зниження звукоізоляції

  У деяких вітчизняних автомобілях рівень шуму настільки великий, що не чути ні музики, ні пасажирів. Безумовно, зручніше, приємніше, спокійніше керувати тією машиною, яка не видає сильних шумів. Існують спеціальні пристрої, здатні знижувати шумоізоляцію в машині. Вартість подібних дій несуттєва, можна встановити пристрій в автосервісі, або зробити це самостійно.

  Деякі поради

  У першу чергу потрібно проводити ізоляцію дверей. Розбирається оббивка дверей, їх нижню порожнину заливають антикорозійним густим матеріалом, щоб зменшити скрегіт дверей. Якщо відсутня заводська проклейка, можна самостійно проклеїти внутрішню частину дверей ізоляційним матеріалом. Розбирають автомобільний салон, знімають килимове покриття, демонтують сидіння. Дно автомобіля покривають шаром антикорозійного матеріалу, потім укладають шумоізоляційний матеріал, наприклад, мішковину, повсть. Після цього можна ставити назад автомобільні сидіння, укладати підлогові килимки.