Різниця Subaru BRZ і Toyota GT 86: технічні характеристики та особливості
Незабаром після початку XXI століття на ринку майже не залишилося недорогих спортивних автомобілів класичної компоновки, вельми поширених в кінці минулого ...
Найкращі японські універсали: рейтинг, огляд з фото
Універсал – це легкове авто з збільшеним багажником і просторим салоном. Зовсім недавно ці машини стали предметом гордості автолюбителів і заздрості ...
Тюнінг салону "Лади-Калини" своїми руками
Сучасне авто — це не просто засіб пересування, але і місце, де можна сховатися від міської суєти. І якщо в дорогих машинах інженери продумали стандартний ...
Скільки важить ВАЗ-2101? Вага кузова і двигуна ВАЗ-2101
На те, скільки важить ВАЗ-2101 впливає знос металевих частин, наявність додаткового обвісу та обладнання ГБО. Варто зазначити, що переважна частина сучасних ...

Масло моторне Idemitsu Zepro Touring 5W30: відгуки автовласників

09.01.19, Різне
338
Сучасна японська компанія з виробництва ПММ - Idemitsu Zepro Touring - пропонує серію дуже якісних моторних масел, з яких найбільш популярним продуктом є 5W30. Розглянемо його основні особливості, склад, призначення, а також деякі відгуки, залишені автолюбителями.
Масло моторне Idemitsu Zepro Touring 5W30: відгуки автовласників

Про виробника

Як зазначається за даними рейтингу Oil Club, Idemitsu Zepro Touring 5W30 є найкращим маслом, виробленим в даний час. Однак, перш ніж приступати до розгляду основних особливостей даного продукту, варто приділити свою увагу його виробнику. Виробником розглянутого олії є японська компанія Idemitsu, яка відносно недавно вийшла на світовий ринок ПММ. На вітчизняному ринку її продукція з перших кроків завоювала популярність серед автолюбителів.


Idemitsu випускає висококласне моторне масло, про рівень якого говорить той факт, що його продукти заливаються в мотори абсолютно нових автомобілів, тільки що зійшли з конвеєра. Це обумовлено лише тим, що масла від Idemitsu здатні повною мірою захищати мотор від пошкоджень будь-якого типу, а також від перевитрати пального матеріалу. На сьогоднішній день компанія випускає широкий ряд продукції, призначеної для використання не тільки в легкових автомобілях, але ще і в інших транспортних засобах. Розглянемо особливості фірмового масла Zepro Touring 5W30.
Масло моторне Idemitsu Zepro Touring 5W30: відгуки автовласників

Склад

У відгуках про Idemitsu Zepro Touring 5W30 нерідко говориться, що даний продукт має відмінний склад, створений на основі синтетичних волокон. У ньому присутні найбільш якісні інгредієнти, які повністю відповідають вимогам, що пред'являються до машинного мастила.


У структуру розглянутого продукту включені високоефективні присадки, дія яких спрямована на досягнення екологічності і зниження витрати палива. Використання масла Idemitsu Zepro Touring 5W30 забезпечує тривалий термін експлуатації двигуна. У відгуках про Idemitsu Zepro Touring 5W30 зазначається те, що при використанні даного масла автомобіль запускається без будь-яких проблем навіть при низькій температурі повітря (до -30 градусів). Істотною перевагою розглянутого олії є те, що в його складі немає таких шкідливих для двигуна компонентів, таких як сірка, хлор і азот.

Про маркуваннях

У відгуках про Idemitsu Zepro Touring 5W30 SN дуже часто говориться про високій якості продукту, яке підтверджується його маркуванням, доданими до назви. У їх числі знаходяться позначення SN і GF-5. Що означають ці показники? Виробник зазначає, що маркування SN говорить про висококласністю продукту, яка виражається у забезпеченні їм додаткового захисту двигуна від зношування, а також освіти зачепів і заклинювання. Що стосується позначення GF-5 то воно говорить про те, що розглянуте масло не має властивості швидко вигоряти, а також не піддається випаровуванню і окислення. Більш того, даний показник вказує на здатність кошти до ефективної очищення двигуна і значне зниження витрати пального, міститься в ньому.
Масло моторне Idemitsu Zepro Touring 5W30: відгуки автовласників

Переваги масла

Що стосується переваг масла Idemitsu Zepro Touring 5W30 то до їх числа відноситься, насамперед, те, що розглянутий продукт забезпечує підтримання в нормальному стані фізико-механічних властивостей двигуна, а також його нормальну роботу при будь-якій температурі. Більш того, використання даного продукту забезпечує підтримання стану внутрішньої частини двигуна в чистоті, завдяки чому він експлуатується набагато довше. Цей засіб також надійно стабілізує показники в'язкості, випаровуваності та антиокислювальні параметри. Даний продукт майже не горить, завдяки чому на поршнях створюється якісна захист від можливого утворення нагару. У відгуках про даному засобі, залишених фахівцями в області обслуговування двигунів, нерідко відзначається, що розглянутий продукт здатний виявляти незначну випаровуваність, прекрасні показники лужного числа і пристойну термостабільність. Суттєвою перевагою даного продукту є те, що він схвалений API SN і ILSAC GF-5.

Область використання

Головне призначення розглянутого продукту - використання його в моторах бензинового типу. Завдяки високій якості продукту його можна застосовувати навіть в самих нових агрегатах. У відгуках про Idemitsu Zepro Touring 5W30 (моторне масло) нерідко говориться, що даний продукт ідеально поєднується з 4-тактними двигунами, у доповнення до яких встановлено турбонаддув. Що стосується рекомендацій самого виробника, то він радить сміливо лити такий продукт мотори, вироблені в Європі, що пов'язано з повною відповідністю масла специфікації АСЕА. Також він зазначає, що крім легкових машин, Idemitsu Zepro Touring 5W30 відмінно підходить і для вантажних транспортних засобів, позашляховиків, мікроавтобусів, а також малолітражок.
Найчастіше розглянутий продукт рекомендується застосовувати для двигунів автомобілів таких марок, як Subaru, Nissan, Mitsubishi, Honda і Mazda.
Масло моторне Idemitsu Zepro Touring 5W30: відгуки автовласників

Технічні характеристики продукту

Найбільш важливими технічними характеристиками будь-якого моторного масла є його щільність, температура спалаху, лужне число, а також сульфатна частка. Розглянемо далі ці та деякі інші показники, характерні для масла Idemitsu Zepro Touring F/S 5W30. Даний продукт має клас 5W30 це йдеться про те, що даний продукт відноситься до числа тих, які доцільно використовувати в зимовий період. Що стосується числа 30 зазначеної на маркуванні, то воно означає лише те, що масло Idemitsu Zepro Touring даної серії значно полегшує запуск двигуна при температурі не нижче -30 градусів. При щільності продукту в 0851 його в'язкість становить 5985. що стосується температури застигання продукту, то вона становить -425 градуси. Що стосується основних показників складу, то частка фосфору в продукті становить 008 %, а сульфату - 086 % від його загальної ваги. Зазначений показник є більш ніж прийнятним і є істинним перевагою продукту. Лужне число олії Idemitsu Zepro Touring SM 5W30 - 776.

Щоб уникнути придбання підробленого продукту автомобілісту слід звернути увагу на його колір - оригінальне масло має світло-оранжевий колір, який за методом ASTM кодифіковано показником L 25.
Масло моторне Idemitsu Zepro Touring 5W30: відгуки автовласників

Відгуки та рекомендації

Про даному продукті є маса позитивних відгуків. У них досить часто наголошується, що розглянутий продукт можна сміливо вибирати навіть для самих дорогих автомобілів, розцінюючи його якість на вищому рівні. Практика показує, що при використанні такої олії можна значно заощадити гроші, купуючи висококласний продукт за відносно невисокої вартості. Споживачі масла Idemitsu Zepro Touring 5W30 нерідко відзначають, що при його використанні не спостерігається утворення чорного диму з вихлопної труби, а мотор з ним працює дуже тихо. Також нерідко згадується про економічності витрачання продукту, адже незважаючи на те, що виробник вказує витрата 4 літри кошти на 10000 км, насправді даний показник набагато більше - автовласники запевняють, що на залишку обсягу можна проїхати ще кілька тисяч. Що стосується основних рекомендацій, залишених досвідченими автомобілістами, то в них нерідко відзначається, що розглянутий продукт небажано застосовувати в теплу пору року, інакше під впливом високої температури показник його плинності стає занадто низьким, через що масляна плівка, утворена на стінках агрегату, стає більш стійкою і вразливою, а захист - неефективною.
Масло моторне Idemitsu Zepro Touring 5W30: відгуки автовласників

Ціна

Істотною перевагою розглянутого масла також є його прийнятна вартість, встановлена за продукт високої якості. Так, середня ціна моторного масла Idemitsu Zepro Touring 5W30 на вітчизняному ринку ПММ складає близько 1500 рублів за 4 літри. При бажанні його можна придбати в меншому обсязі (1 літр), заплативши за балон всього лише 500 рублів. При бажанні придбати продукт в більшому обсязі, потрібно звернути свою увагу на варіанти його фасування з 20 та 200 літрів, однак, як показує практика, такі варіанти обсягу продукту не настільки широко затребувані в них потребу, в основному, великі підприємства, які обслуговують автомобілі. Фахівці у сфері автомобільного обслуговування настійно рекомендують купувати продукт тільки у перевірених постачальників. Це необхідно не тільки в цілях економії, але ще і для того, щоб уникнути покупки підробки, які досить поширені із-за популярності даного масла.
Масло моторне Idemitsu Zepro Touring 5W30: відгуки автовласників

Як відрізнити підробку

З входом на російський ринок популярного японського масла Idemitsu Zepro Touring 5W30 з'явилася і велика кількість підробок даного продукту. Як в процесі покупки можна відрізнити підробку від оригіналу? Перше, на що варто звернути свою увагу, - це його вартість, мова про яку йшла вище. У тому випадку, якщо ціна каністри засоби нижче тієї, що вказані в якості офіційної від виробника, то від такої покупки варто відмовитися. Увагу також варто звернути і на виробника продукту. Даний масло Idemitsu Zepro Touring 5W30 може бути зроблено тільки в Японії. Практика показує, що на ділі нерідко на каністрі продукту у графі "Виробник" можна спостерігати такі країни, як Корея, Китай, Малайзія - все це підробки, так як Idemitsu Zepro Touring 5W30 не виробляється на територіях перелічених країн. При покупці масла також варто звернути увагу на якість спайки каністри: якщо шов кривої або неоднорідний, ви маєте справу з підробленим продуктом.