Різниця Subaru BRZ і Toyota GT 86: технічні характеристики та особливості
Незабаром після початку XXI століття на ринку майже не залишилося недорогих спортивних автомобілів класичної компоновки, вельми поширених в кінці минулого ...
Найкращі японські універсали: рейтинг, огляд з фото
Універсал – це легкове авто з збільшеним багажником і просторим салоном. Зовсім недавно ці машини стали предметом гордості автолюбителів і заздрості ...
Тюнінг салону "Лади-Калини" своїми руками
Сучасне авто — це не просто засіб пересування, але і місце, де можна сховатися від міської суєти. І якщо в дорогих машинах інженери продумали стандартний ...
Скільки важить ВАЗ-2101? Вага кузова і двигуна ВАЗ-2101
На те, скільки важить ВАЗ-2101 впливає знос металевих частин, наявність додаткового обвісу та обладнання ГБО. Варто зазначити, що переважна частина сучасних ...

Присадка Рімет: опис, склад та відгуки автолюбителів

09.01.19, Різне
157
Присадки Рімет - це група унікальних засобів, основна дія яких спрямована на поліпшення основних характеристик роботи автомобіля. Розглянемо головні особливості передових продуктів бренду, а також їх пряме призначення.
Присадка Рімет: опис, склад та відгуки автолюбителів

Загальні відомості про виробника

Перш ніж почати розгляд основних особливостей присадок РеМЕТ, слід відзначити деякі дані щодо самого виробника. Розглянутий бренд був створений на основі продуктів, вироблених компанією ВМП ("Високоякісні металеві порошки"), історія якого почалася ще в 1991 році. Слід зазначити, що за весь час свого існування дане підприємство завоювало велику популярність не тільки на російському, але і на міжнародному ринку ПММ, автомобільної косметики та хімії. На сьогоднішній день даний бренд анітрохи не втратив популярності і розширив асортимент своєї продукції.


До складу багатьох розроблених матеріалів входять унікальні компоненти, створені в спеціалізованій лабораторії Рімет. Завдяки цьому вартість багатьох продуктів є нижчою від тієї, що встановлена на аналоги від інших фірм, а якість товарів нітрохи не гірше.

Призначення

Основне призначення присадок від розглянутої фірми - поліпшення технічних характеристик двигуна при його знос. Завдяки використанню таких добавок можна не тільки значно продовжити термін служби силових установок, але в деяких випадках ще й відновити початкові параметри. Крім всього цього, виробник відзначає, що присадки Рімет для двигуна відмінно допомагають збільшувати запас міцності ДВС. Фахівці відзначають, що для досягнення максимального ефекту бажано використовувати присадки розглянутого типу тільки після завершення обкатки установки, а також протягом самого процесу експлуатації машини: тільки так автомобіль зуміє отримати додатковий захист.


Практика показує, що при постійному і правильному застосуванні присадок в масло від Рімет можна забезпечити оптимальне підтримку всіх вузлів двигуна, що є відмінним показником, характерним для всіх продуктів бренду.
Присадка Рімет: опис, склад та відгуки автолюбителів

Завдання присадок від Рімет

Що стосується основних завдань, з якими можуть справлятися присадки від фірми Рімет, то до таких, насамперед, відноситься відновлення правильної геометрії тертьових елементів двигуна, а також зниження тертя між ними. Також до переліку реалізованих завдань варто віднести значне підвищення ефективності згоряння паливного та покращення змащувальних властивостей трансмісійного і моторного масла. Однією з основних завдань використання даного засобу є профілактика загального технічного стану силового агрегату і відновлення колишніх показників. Слід зазначити, що вище представлені лише загальні завдання присадок, вироблених даним брендом. Так деякі окремі продукти можуть виконувати індивідуальні функції, маючи в складі спеціальні компоненти.
Присадка Рімет: опис, склад та відгуки автолюбителів

Асортимент

Окрему увагу треба звернути на те, що компанія Рімет пропонує досить широкий вибір продукції. У загальному переліку присутні такі присадки:
 • Рімет Мото;
 • Рімет Т;
 • Реметаллизант;
 • Motor Healer;
 • Рімет 100;
 • Рімет 5000;
 • Рімет Дизель.
 • Нескладно здогадатися, що кожен з представлених продуктів має свої особливі властивості і унікальне призначення. Розглянемо їх далі детально.
  Присадка Рімет: опис, склад та відгуки автолюбителів

  Рімет Мото

  Це присадка, яка є незамінною для всіх шанувальників мотоциклів. Даний продукт відрізняється тим, що його унікальний склад дозволяє знизити рівень зносу двигуна скутерів, мотоциклів, катерів, гідроциклів і снігоходів. В основу складу даного продукту включений ультратонкий порошок, зроблений з спеціальних металевих сплавів. У відгуках про продукт Рімет Мото, залишених прихильниками цього кошти, йдеться про те, що при регулярному його використанні можна спостерігати значно збільшений термін служби двигуна, а також підвищення його можливого пробігу.

  Рімет Т

  Присадка в масло - це відмінний вибір для тих автомобілістів, які бажають відновити зношену трансмісію автомобіля. Даний продукт також широко використовується для обробки заднього моста. У відгуках про присадке Рімет для трансмісії, залишених автолюбителями та майстрами в сфері обслуговування автомобілів, досить часто відзначається те, що регулярне застосування такого продукту дозволяє позбутися від зайвих шумів, що видаються зубними передачами, підшипниками і синхронізаторами. Також складу цієї присадки дозволяє продовжити термін служби мастильної рідини, що заливається в трансмісію.
  Присадка Рімет: опис, склад та відгуки автолюбителів

  Реметаллизант

  Розглядаючи перелік автомобільних присадок, що випускаються брендом Рімет, треба зазначити особливості ще одного унікального продукту - Реметаллизант. Основне призначення такої присадки - відновлення вузлів двигуна. Головне завдання продукту полягає у створенні на поверхні тертьових деталей захисного шару з олії, завдяки чому заповнюються всі поглиблення, утворені з-за їх тертя.
  У відгуках про даній присадке дуже часто відзначається те, що в результаті її використання двигун служить набагато довше, ніж заявлено виробником, а також усувається його перегрів.

  Рімет 100

  Говорячи про присадке Рімет 100 треба визначити, що такий продукт є якоюсь новинкою в сфері ПММ, так як в основу його складу лягла унікальна спеціальна формула, розроблена в лабораторії компанії. Використання даного засобу рекомендується як на старих, так і на нових машинах. В коментарях виробника, залишених на адресу такого продукту, відзначається те, що його складові здатні усувати первинні зноси ще на ранніх стадіях використання мотора. У відгуках автовласників зазначається, що даний склад можна заливати відразу ж після першої обкатки автомобіля - присадка тут же вступає в активну дію.

  Motor Healer

  Motor Healer - це продукт, який був розроблений спеціально для обслуговування дорогих автомобілів, особливо вимогливих до догляду. Унікальність такого засобу полягає в тому, що для його створення використовуються зарубіжні і дуже якісні матеріали, сполучені за російською схемою.

  У відгуках автолюбителів йдеться про те, що Motor Healer оптимально застосовується в поєднанні з дорогими і якісними моторними маслами. Даний продукт створюється переважно для імпорту в інші країни, в Росії його придбати досить складно.

  Рімет Дизель

  Це присадка, призначена для обслуговування дизельних двигунів. Даний продукт є спеціальною розробкою бренду Рімет, склад якої орієнтований на використання переважно на легкових машинах. У відгуках про присадке Рімет для двигунів дизельного типу говориться, що цей товар відмінно стимулює роботу тих двигунів, в поєднанні з якими встановлені интеркулеры і турбонаддувы - склад прекрасно підходить для нормалізації роботи цих елементів двигуна.
  Присадка Рімет: опис, склад та відгуки автолюбителів

  Рімет 5000

  Це спеціальна присадка, розроблена для використання в моторах на вантажній техніці. Основне завдання такого продукту полягає в забезпеченні збільшеного пробігу машини в перервах між ремонтними роботами. Крім цього, використання Рімет 5000 сприяє збереженню характеристик коробки передач нової машини, а також "нульового" двигуна. У відгуках про такому засобі зазначається, що при регулярному його використанні можна відновити поношені компоненти силових установок, а також вузлів. Виробник допускає застосування такої присадки шляхом заливання її в коробку передач, так і в двигун.

  Ціна

  Цінова політика коштів Рімет знаходиться в досить прийнятному діапазоні, що пов'язано з використанням російських розробок. Так вартість продуктів коливається в районі 200-650 рублів, такі ціни на присадки Рімет, безсумнівно, радують споживачів, про що вони нерідко відзначають у своїх відгуках. Розглянемо далі деякі середні ціни на певні товари бренду:
 • Рімет Т - 200 руб.
 • Рімет 100 - 300 руб.
 • Рімет Мото - 470 руб.
 • Рімет Дизель - 310 руб.
 • Рімет 5000 - 620 руб.
 • Присадка Рімет: опис, склад та відгуки автолюбителів
  Практика показує, що в разі придбання продуктів через офіційного представника, їх ціна вказується набагато нижче тієї, що встановлена в магазинах, в яких передбачається націнка. Незважаючи на те що присадки в масло Рімет для МКПП і інших варіантів двигунів коштують недорого, їх витрачання здійснюється досить економічно. Так перший ефект від використання засобів можна спостерігати вже після 300-400 пройдених кілометрів, а одного стандартного балона засобу вистачає на 4 літри олії.