Різниця Subaru BRZ і Toyota GT 86: технічні характеристики та особливості
Незабаром після початку XXI століття на ринку майже не залишилося недорогих спортивних автомобілів класичної компоновки, вельми поширених в кінці минулого ...
Найкращі японські універсали: рейтинг, огляд з фото
Універсал – це легкове авто з збільшеним багажником і просторим салоном. Зовсім недавно ці машини стали предметом гордості автолюбителів і заздрості ...
Тюнінг салону "Лади-Калини" своїми руками
Сучасне авто — це не просто засіб пересування, але і місце, де можна сховатися від міської суєти. І якщо в дорогих машинах інженери продумали стандартний ...
Скільки важить ВАЗ-2101? Вага кузова і двигуна ВАЗ-2101
На те, скільки важить ВАЗ-2101 впливає знос металевих частин, наявність додаткового обвісу та обладнання ГБО. Варто зазначити, що переважна частина сучасних ...

Шини "Кама Ірбіс": відгуки, опис, особливості

09.01.19, Різне
155
У сегменті бюджетних покришок деяку популярність зумів завоювати вітчизняний бренд "Кама". Покришки цього виробника відрізняються привабливою ціною і високою надійністю. Найбільшим попитом користуються шини "Кама Ірбіс". Відгуки про представленої моделі автомобільної гуми виключно позитивні. Ці покришки випущені в 2006 році.
Шини "Кама Ірбіс": відгуки, опис, особливості

Для будь машин?

Представлені варіації шин проектувалися для бюджетних седанів і невеликих малолітражок. Про це свідчить і розмірність покришок. Вони виготовляються всього в 10 варіантах типорозмірів, при цьому посадочні діаметри розташовані в діапазоні від 13 до 15 дюймів.

Сезон застосовності

У відгуках про гумі "Кама Ірбіс" водії відзначають її неймовірну м'якість. При виготовленні компаунда хіміки бренду збільшили кількість еластомерів. У підсумку покришки здатні витримати навіть дуже сильне похолодання. Ці шини ідеально адаптовані для суворої зими. Під час відлиги знос зростає в рази. Гума стає валкою. Експлуатувати представлені шини при підвищених температурах не рекомендується в принципі.


Пара слів про дизайн

Малюнок протектора визначає основні експлуатаційні характеристики покришок. Модель наділили класичним дизайном.
Шини "Кама Ірбіс": відгуки, опис, особливості
Центральна частина складається з трьох ребер жорсткості. Ребро, розташоване в середині - суцільне. Подібне рішення дозволяє зберегти сталість профілю при швидкісному пересуванні. У відгуках про "Кама Ірбіс" водії стверджують, що автомобіль не зносить в сторони в принципі. Ось тільки це можливо при дотриманні ряду умов. По-перше, не можна розганятися до значень, що перевищують заявлені виробником індекси швидкості. По-друге, після монтажу шин в обов'язковому порядку необхідно провести балансування. Інші центральні ребра складаються з направлених блоків зі специфічною геометрією. Саме вони і формують V-подібний дизайн протектора. Подібне рішення дозволяє покришкам краще очищатися від налиплого снігу. Бонус — підвищення ефективності розгону. Машина швидше набирає швидкість. Ймовірність зносів в бік знижується до нуля.


Плечові зони складаються з масивних прямокутних блоків. Представлена геометрія знижує ризик їх деформації під час гальмування і проходження поворотів. У підсумку ці маневри проходять більш стабільно. Безпека підвищується в рази.

Поведінка на льоду

Найбільші складнощі у автомобілістів викликає їзда по заледенілою дорогою. У відгуках про "Кама Ірбіс" водії відзначають, що поведінка цих покришок на льоду практично ідеально. Представлена модель отримала 12 рядів зубців, розташованих із змінним кроком один щодо одного. Такий прийом виключає ризики виникнення колії. В результаті чого покришки легше маневрують, знесення в сторони виключаються навіть під час різких розворотів. Стабільності їзди вдалося досягти й завдяки зміні форми головки шипа. Вона стала шестигранною. В результаті чого забезпечується якісне і надійне зчеплення при будь-яких векторах їзди.

Боротьба з гидропланированием

У відгуках про "Кама-505 Ірбіс" водії відзначають і стійкість цих покришок під час переміщення по мокрому асфальту. Ризик гідропланування виключений навіть на підвищених швидкостях.
Шини "Кама Ірбіс": відгуки, опис, особливості
Саму модель оснастили спеціальної дренажною системою. Збільшені розміри поздовжніх і поперечних канальців дозволяють видаляти більше води. Кожен блок оснастили ламелями. Ці елементи прискорюють локальне водовідведення. При складанні формули гумової суміші інженери компанії збільшили кількість кремнезему. За допомогою цього з'єднання покращилася якість зчеплення з мокрим асфальтом. У відгуках про "Кама-505 Ірбіс" водії стверджують, що шини практично прилипають до нього.

Довговічність

Ця модель відрізняється і пристойними показниками мати. В середньому на представленій гумі можна без проблем подолати 50 тис. км. В деяких відгуках про шини "Кама Ірбіс" водії відзначають, що цю цифру можна легко підняти на 10-15 %. Збільшити зносостійкість допомогли з'єднання вуглецю, введені до складу гумової суміші. З їх допомогою вдалося помітно знизити швидкість абразивного стирання протектора.
Шини "Кама Ірбіс": відгуки, опис, особливості
Перевага моделі полягає і в посиленому каркасі. Металевий корд пов'язаний з полімерними нитками. Застосування нейлону дозволяє найкращим чином розподіляти ударну енергію. У результаті ризики деформації сталевого каркаса знижуються до нуля.

Комфорт

У питаннях комфорту відгуки про "Кама Ірбіс" неоднозначні. Ці покришки вийшли досить м'якими. При їзді по поганому дорожньому полотну тряска в салоні виключається повністю. От тільки зі збільшеною гучністю боротися вкрай складно. Гул високий.

Думки

В цілому водії дають позитивну оцінку цієї моделі шин. У ході тестів від журналу "За кермом" з'ясувалися і деякі недоліки цієї гуми. Справа в тому, що представлені шини відрізняються великим гальмівним шляхом на сухому асфальті.