Різниця Subaru BRZ і Toyota GT 86: технічні характеристики та особливості
Незабаром після початку XXI століття на ринку майже не залишилося недорогих спортивних автомобілів класичної компоновки, вельми поширених в кінці минулого ...
Найкращі японські універсали: рейтинг, огляд з фото
Універсал – це легкове авто з збільшеним багажником і просторим салоном. Зовсім недавно ці машини стали предметом гордості автолюбителів і заздрості ...
Тюнінг салону "Лади-Калини" своїми руками
Сучасне авто — це не просто засіб пересування, але і місце, де можна сховатися від міської суєти. І якщо в дорогих машинах інженери продумали стандартний ...
Скільки важить ВАЗ-2101? Вага кузова і двигуна ВАЗ-2101
На те, скільки важить ВАЗ-2101 впливає знос металевих частин, наявність додаткового обвісу та обладнання ГБО. Варто зазначити, що переважна частина сучасних ...

Шини Амтел": види покришок їх особливості та відгуки власників

09.01.19, Різне
199
Шини Амтел" більше відомі на території СНД. Ця фірма почала виготовляти покришки для автомобілів в 1999 році. Дещо пізніше відбулося злиття представленого бренду з голландською компанією Vredestein. Потім об'єднане підприємство було поглинуто російським холдингом "Сибур". Зараз ця фірма — один з найбільших виробників автомобільних покришок в Європі. Ось тільки найчастіше шини Амтел" продаються на пострадянському просторі.

Пара слів про розробку

Шини Амтел": види покришок їх особливості та відгуки власників
Фірма особливу увагу приділяє питанням проектування покришок. Тут компанія використовує всі сучасні напрацювання голландського бренду Vredestein. Спочатку створюється цифрова модель покришок, після чого вони тестуються на спеціальному стенді. Потім проводять випробування на полігоні підприємства. Тільки після цього запускають у шини серійне виробництво.


Для яких авто

Бренд пропонує покришки для різних класів транспортних засобів. Наприклад, модель "Баргузин-4" відмінно підходить для автомобілів лінійки ВАЗ. Моделі покришок серії Cargo призначені для експлуатації на невеликих вантажівках. Ці шини відрізняються посиленим каркасом і більш повним розподілом зовнішнього навантаження по плямі контакту. Представлений комплекс заходів дозволяє знизити швидкість зносу шин. В результаті придбання цих моделей стає максимально вигідним для власників такого виду транспортних засобів.
Шини Амтел": види покришок їх особливості та відгуки власників

Для яких сезонів

Бренд виготовляє покришки для різних сезонів експлуатації. Деякі зразки гуми підходять навіть для цілорічного використання. Ось тільки сам виробник шин "Амтел" не рекомендує експлуатувати ці покришки при температурах нижче -7 градусів за шкалою Цельсія. Справа в тому, що від таких морозів компаунд затвердіє і якість зчеплення впаде у декілька разів.


Для зими

Зимові шини Амтел" відрізняються класичним малюнком протектора. Блоки покришки в цьому випадку розташовані симетрично. Вони спрямовані до дорожнього полотна під певним кутом. Подібний варіант побудови дозволяє гумі швидше видаляти сніг і воду з плями контакту. У відгуках про зимових шинах "Амтел" автомобілісти відзначають, що представлені покришки здатні витримати навіть екстремальне похолодання. Справа в тому, що при виготовленні гумової суміші до складу компаунда виробники додали велику кількість еластомерів. Це істотно покращує якість зчеплення з дорожнім полотном. Покришки зберігають свою еластичність навіть в найлютіший мороз. Найбільш популярною серією зимових шин "Амтел" стала лінійка NordMaster. У цьому випадку у продажу можна знайти як шиповані, так і фрикційні шини. До таких різновидів відносять NordMaster CL і NordMaster. Представлена гума відрізняється неймовірними показниками комфортності. Покришки тихі. Якийсь гул в салоні виключений. М'який компаунд чудово гасить надлишкову ударну енергію, що виникає під час руху по нерівній дорозі. Тряска в салоні виключена. Єдиний недолік — поведінка на льоду. Відсутність шипів не дозволяє сподіватися на якісне зчеплення з цим типом поверхні. Ймовірність зносів і втрати керованості зростає в кілька разів.
Шини Амтел": види покришок їх особливості та відгуки власників
Шиповані шини Амтел" більш стабільні на оледенелых трасах. Ось тільки і вони не позбавлені недоліків. Справа в тому, що ці покришки надмірно гучні. Гул в салоні буде високим. При цьому шипи у цих моделей шин отримали головку округлої форми. Це знижує якість маневрування. При різкому розвороті автомобіль може легко піти в занесення.

Літні шини

Покришки цього бренду для літа виготовляються значно більш жорсткими спочатку. Таке рішення допомагає зберегти шин стабільність при прямолінійному русі. В межах заявлених виробником індексів швидкості знесення в сторони виключені в принципі. Природно, це виконується тільки при одній умові — правильної балансуванню. При виготовленні літніх покришок бренд особливу увагу приділив якості боротьби з гидропланированием. Всі шини отримали розвинену систему дренажу. З її допомогою вдається позбутися від зайвої рідини з плями контакту, що дозволяє знизити ризик втрати керованості при переміщенні по калюжах.
Шини Амтел": види покришок їх особливості та відгуки власників
В компаунді покришок додатково збільшили частку кремнієвої кислоти. В результаті підвищується якість зчеплення з мокрою дорогою. Літні шини цього бренду показують неймовірно високу надійність зчеплення.

Думки

У відгуках про шинах "Амтел" водії відзначають передусім демократичну вартість покришок. За цим параметром шини вітчизняного бренду конкурують навіть з китайськими аналогами. Автомобілісти відзначають і надійне поведінку на мокрому асфальтовому покритті. Вібрація відсутня навіть при їзді по калюжах на підвищених швидкостях. Є і недоліки. Справа в тому, що багато автомобілістів скаржаться на низьку надійність боковин. Невеликий удар по зовнішній боковині покришки може легко призвести до виникнення гриж.
Шини Амтел": види покришок їх особливості та відгуки власників
Гуму цього бренду протестував і вітчизняний незалежний журнал "За кермом". У ході тестів випробувачі відзначили надійну боротьбу з ефектом гідропланування. До недоліків шин віднесли збільшені показники гальмівного шляху на сухій асфальтовому покритті. Якість гальмування в цьому випадку залишає бажати кращого. Причому під час різкої зупинки машина може легко піти юзом. Надійність пересування падає в кілька разів.

Замість підсумків

Гума "Амтел" — бюджетний варіант. Покришки цього бренду відмінно підходять для недорогих автомобілів, власники яких не люблять швидких швидкостей. Лихачам краще придивитися до шин від інших виробників.