Різниця Subaru BRZ і Toyota GT 86: технічні характеристики та особливості
Незабаром після початку XXI століття на ринку майже не залишилося недорогих спортивних автомобілів класичної компоновки, вельми поширених в кінці минулого ...
Найкращі японські універсали: рейтинг, огляд з фото
Універсал – це легкове авто з збільшеним багажником і просторим салоном. Зовсім недавно ці машини стали предметом гордості автолюбителів і заздрості ...
Тюнінг салону "Лади-Калини" своїми руками
Сучасне авто — це не просто засіб пересування, але і місце, де можна сховатися від міської суєти. І якщо в дорогих машинах інженери продумали стандартний ...
Скільки важить ВАЗ-2101? Вага кузова і двигуна ВАЗ-2101
На те, скільки важить ВАЗ-2101 впливає знос металевих частин, наявність додаткового обвісу та обладнання ГБО. Варто зазначити, що переважна частина сучасних ...

"Опель Астра" не заводиться, стартер не крутить. Причини виникнення несправності і способи усунення неполадки

11.01.19, Різне
734
Модний, стильний автомобіль німецького автопрому припав до душі споживачам. Проблеми трапляються з будь-якою технікою, і треба бути до цього готовим. Одна з найчастіше обговорюваних на форумах проблем у «Опеля Астра» - не заводиться, стартер не крутить.

Страшна реальність

"Опель Астра" не заводиться, стартер не крутить. Причини виникнення несправності і способи усунення неполадки
Іноді автомобіліст стикається з тим, що «Опель Астра» не заводиться, стартер не крутить. Як діяти в такій ситуації? Деякі починають панікувати, і для цього є підстави. Буксирувати або користуватися евакуатором – ідея не дуже вигідна за умови знаходження машини далеко від сервісних центрів. Продіагностувати «ластівку» і зробити раскодировку помилок, перебуваючи за сотні кілометрів від міста, нереально: електронні механізми не дають такої можливості. В більшості випадків причини такої поведінки виявляються куди серйозніше.


Як виглядає ситуація на практиці?

"Опель Астра" не заводиться, стартер не крутить. Причини виникнення несправності і способи усунення неполадки
Зробити висновок про наявність проблем, коли «Опель Астра» не заводиться, стартер не крутиться, можна за кількома характерним факторів:
 • Авто не реагує на дії господаря.
 • Спостерігається поганий запуск «на холодну».
 • «На гарячу» виникає аналогічна реакція.
 • Слід детальніше розібратися в проблематиці, чому «Опель Астра» не заводиться, стартер не крутить, і знайти спосіб це виправити.

  Коротко про причини

  "Опель Астра" не заводиться, стартер не крутить. Причини виникнення несправності і способи усунення неполадки
  В проблематиці питання актуальною причиною виступає розряджена батарея. Непрацююча АКБ безпосередньо пов'язана з дефектом маховика. Перед проведенням діагностичних процедур у вузлі треба перевірити стан акумуляторної конструкції. Висока ймовірність термінової підзарядки або купівлі нової.


  Другим фактором, що впливає на роботу системи силового агрегату, служить несправність сигналізації. Задаючись питанням, чому «Опель Астра» не заводиться, стартер не крутить, причини можна виявити в блокуванні стартерной ланцюга. Це виникає при параметрах напруги 10 В або нижче цієї позначки. Важливо тримати під контролем ступінь заряду батареї, періодично її заряджати. Припустимо, з приладом порядок, що тоді?

  Машина відмовляється стартувати

  "Опель Астра" не заводиться, стартер не крутить. Причини виникнення несправності і способи усунення неполадки
  При відсутності неполадок з АКБ, якщо «Опель Астра» не заводиться, стартер не крутить, причини несправності доведеться шукати в іншому. Двигун перестав функціонувати, як тут поступити? Автомеханіки дають слушні поради в такому випадку:
 • Треба проконтролювати наявність електроструму в бортовій мережі. З'ясувати легко: повернути ключ в гнізді запалювання і поглянути на індикаторні стрілки. При відсутності їх «ознак життя» струму немає. У справу діагностики набуває мультиметр, перевіряючи, чи є струм в акумуляторі. Без вимірювача можна використовувати лампу-переноску, синхронізуючи її з акумуляторними контактами.
 • Не виявивши поломок в даному сегменті, пошуки причини, чому «Опель Астра» не заводиться, стартер не крутить (рішення проблеми знайти не так-то просто), продовжаться. Можна перевірити під'єднання клем АКБ. При невірному їх з'єднанні реле блокує функціонал електроланок.
 • Слід подивитися запобіжники, почавши з салонних і закінчуючи розміщеними під капотом. Перегорілі варіанти потрібно замінити. Складність полягає в різному розташуванні запобіжників на моделях автоконцерну з Німеччини: добре мати під рукою, тримати в бардачку схему.
 • Винуватицею бід може виступати нештатна протиугонка. Підказати способи виходу з положення зможуть лише фахівці, які займалися її монтажем. Краще рішення – спробувати її відключити.
 • Барахлить група замка запалювання. Знявши кожух рульової колонки, водієві легко дістатися до цієї конструкції. Найчастіше фіксація її заснована на парі гвинтів укупі зі штифтом. Тут головне – простежити за клемовим роз'ємом: важлива щільність його кріплення. Хрусти, клацання скажуть про «недуги» системи. Скориставшись електросхеми, автомобілісту простіше знайти оптимальне рішення, так що вона завжди повинна лежати в бардачку.
 • Струм є, лампочки показують справність, але капот мовчить. Причиною того, чому «Опель Астра» не заводиться, стартер не крутить, стає ненадійна фіксація проводів стартера через відмову діяльності електромагніту. Спочатку відбуваються збої в його роботі, чується ледь чутний стукіт. Тягнути з обслуговуванням цього апарату ніяк не можна. Клацання втягивающего реле, при цьому стартер не обертається, говорить про дефіциті напруги в електромережі транспорту, несправності реле. Показник напруги самостійно перевірити неможливо, оскільки потрібно навантажувальна вилка. Альтернативним виходом може стати робочий акумулятор. Це допоможе остаточно відвести підозри або переконатися в наявності завад.
 • Рекомендації автомеханіків

  "Опель Астра" не заводиться, стартер не крутить. Причини виникнення несправності і способи усунення неполадки
  Часто в пошуках відповідей на хвору тему про те, чому "Опель Астра" не заводиться, стартер не крутить, усунення проблеми зводиться до перевірки в'язкості масла в двигуні. Зниження його рівня веде до падіння компресорів. Велика ймовірність необхідності заміни мастила. Падіння компресії в циліндрах викликає відмова роботи гідрокомпенсаторів, що відповідають за регуляцію зазорів клапанів. Чому взагалі це відбувається? Низька якість продукту – ще не особливий привід переживати. Поміняв масло, змінивши масляний фільтр, проблему можна вирішити без звернення в автомайстерню для дорогої налагодження.
  Інша справа – попадання в масло охолоджуючої рідини і бензину. Буде вимушена перевірку цього сайту з майбутнім вибором методики виправлення.

  Про методику аварійного запуску

  Зламаний автостартер не надто серйозний мотив до паніки. В терміновому порядку не забороняється провести запуск мотора «навпростець». Яким чином це виглядає на Lada 110?
 • Включається нейтральна передача. Автомашина ставиться на ручник.
 • Треба включити запалювання, відкрити капотное простір.
 • Потрібно видалити повітряний фільтр.
 • Від'єднується фішка контактної групи.
 • Викруткою, шматочком дроту замикаються клеми маховика.
 • Тепер можна продовжити шлях. Ремонтні роботи стартерной системи – далеко не легкий процес. Майстри на СТО проведуть грамотну діагностику, переконавшись перед розбиранням в проблемі. Вони визначать за кількома ознаками: муфта приводу вздовж вала обертається погано, провертається шестерня приводу проти напрямку якірного обертання. Робоче тягове реле видає клацання, і приводний муфта здійснює рух вперед. В іншому випадку знадобиться заміна елемента. З допомогою професіоналізму і майстерності сервісменів швидко вирішиться завдання по лагодженню.