Різниця Subaru BRZ і Toyota GT 86: технічні характеристики та особливості
Незабаром після початку XXI століття на ринку майже не залишилося недорогих спортивних автомобілів класичної компоновки, вельми поширених в кінці минулого ...
Найкращі японські універсали: рейтинг, огляд з фото
Універсал – це легкове авто з збільшеним багажником і просторим салоном. Зовсім недавно ці машини стали предметом гордості автолюбителів і заздрості ...
Тюнінг салону "Лади-Калини" своїми руками
Сучасне авто — це не просто засіб пересування, але і місце, де можна сховатися від міської суєти. І якщо в дорогих машинах інженери продумали стандартний ...
Скільки важить ВАЗ-2101? Вага кузова і двигуна ВАЗ-2101
На те, скільки важить ВАЗ-2101 впливає знос металевих частин, наявність додаткового обвісу та обладнання ГБО. Варто зазначити, що переважна частина сучасних ...

Nissan 180 SX - машина для справжніх любителів дріфту

11.01.19, Різне
176
Nissan Motor Co – одна з найбільших японських компаній по виробництву транспортних засобів. Роком її заснування є 1933. У цієї компанії є кілька автомобілебудівних підприємств у таких розвинених країнах як Японія, США, Великобританія, Південно-Африканська Республіка та інші. Також вона випускає таку модель як Nissan 180 SX, яка описана в цій статті.

Загальні відомості

Nissan 180 SX - машина для справжніх любителів дріфту
Вперше Nissan 180 SX стали випускати в 1989 році. Ця модель вважалася схожою за деякими характеристиками на Nissan Silvia, яку перестали випускати в 1993 році. Nissan 180 SX спочатку продавали тільки в Японії, а потім він поширився і в інших країнах, але модель називалася трохи по-іншому - 240 SX. Відмінність його від «Сільвії» полягає в складних фарах, піднімається задніх дверей і іншим будовою даху. Схожість моделей в технічному обладнанні та ряді спецификационных функцій.


Nissan 180 SX після припинення виробництва «Сільвії» випускали ще довгий час і припинили тільки в 1998 році. Цей автомобіль вважається спортивним і підходить любителям екстремальних подорожей. Його також використовували в такому автоспорті як дріфт, де він був дуже популярний. У 2007 році на цій моделі їздив чемпіон Японії за професійним дрифту - Масато Кавабато, який отримав своє звання, вигравши гонку на «Ніссан Сільвії».

Технічні характеристики

Nissan 180 SX - машина для справжніх любителів дріфту
Nissan 180 SX отримав свою назву завдяки обсягом двигуна до 18 літрів. У 1991 році двигун був оновлений і тепер вміщував 2 літра. Більш того, стали випускати 2 його види: атмосферний і турбований. Незважаючи на подібні зміни, назву моделі не змінилося. «Ніссан-180-SX» поставлявся в Північну Америку під назвою 240 SX і мав похилу формою даху, плавно переходить в кришку багажника. Такі автомобілі завозили в Мікронезію і Європу, де вважалося, що «Ніссан-180-SX» і «Ніссан-Сільвія» – практично одна і та ж модель.


Nissan 180 SX з дволітровим об'ємом двигуна має потужність 205 кінських сил, що досить вражаюче. Автомобіль має двоє дверей і чотири місця. В автосалоні Nissan автоматична коробка передач, що значно спрощує управління, робить поїздку зручною і безпечною для водія. Перш ніж «Ніссан-180-SX» зняли з виробництва, модель зазнала 3 оновлення. Вперше виробники поліпшили автомобіль в 1989 році і стали випускати його в 2 видах – стандартний і просунутий. Потужність двигуна складала 175 кінських сил, а в автоматичній коробці передач було 4 різних типів швидкостей. Існувала і механічна коробка передач з 5 типами швидкостей. Друге поліпшення було зроблено в 1991 році, і нова модель мала всього кілька відмінностей від попередньої. Найбільш значимою з них є оновлений двигун потужністю 205 кінських сил. У 1996 році провели ще одне покращення, в результаті чого був оновлений бампер, ліхтарі заднього освітлення, колісні диски. Також додалася ще одна подушка безпеки для водія, що теж було значущою зміною. На той час існувала модель з механічною коробкою передач і потужністю двигуна всього 140 кінських сил, яку продовжували продавати до 1998 року, в той час, як виробництво інших припинилася назавжди.

Ціна Nissan

На російському ринку ціни цієї моделі абсолютно різні. У 2018 році «Ніссан-180-SX» можна було придбати за ціною від 350 тисяч рублів до понад 1 мільйона рублів. Це залежить в першу чергу від технічних характеристик і року випуску моделі.

Відгуки

Nissan 180 SX - машина для справжніх любителів дріфту
Покупці радять купувати цей автомобіль безпосередньо в Японії, так як в Росії зробити це досить складно. До плюсів моделі відносять високу потужність двигуна (205 кінських сил), красивий і стильний дизайн салону, легкість в управлінні. Незважаючи на те, що її зараз не випускають, не складає труднощів знайти для неї необхідні деталі, що теж важливо. До мінусів користувачі відносять лише те, що Nissan 180 SX японські виробники більше не випускають.