Різниця Subaru BRZ і Toyota GT 86: технічні характеристики та особливості
Незабаром після початку XXI століття на ринку майже не залишилося недорогих спортивних автомобілів класичної компоновки, вельми поширених в кінці минулого ...
Найкращі японські універсали: рейтинг, огляд з фото
Універсал – це легкове авто з збільшеним багажником і просторим салоном. Зовсім недавно ці машини стали предметом гордості автолюбителів і заздрості ...
Тюнінг салону "Лади-Калини" своїми руками
Сучасне авто — це не просто засіб пересування, але і місце, де можна сховатися від міської суєти. І якщо в дорогих машинах інженери продумали стандартний ...
Скільки важить ВАЗ-2101? Вага кузова і двигуна ВАЗ-2101
На те, скільки важить ВАЗ-2101 впливає знос металевих частин, наявність додаткового обвісу та обладнання ГБО. Варто зазначити, що переважна частина сучасних ...

Секрети оригінального тюнінгу Nissan Juke

11.01.19, Різне
258
Своєрідний «жук», як його називають в народі, здається незвичайним. Багатьом він дуже подобається. Кросовер виглядає незвично, але досконалості немає меж, тому люди прагнуть ще більше виділити його з колії автомобілів. Практично кожен власник, вибираючи тюнінг Nissan Juke, додає особливі нотки в шарм цього транспорту. Причин для перетворення безліч: одним хочеться поліпшити динаміку «ластівки», інші воліють володіти моделлю «з ряду геть». Власникам надана ціла «палітра» можливостей по «перезавантаженню» свого агрегату.

Який тюнінг вибрати?

Секрети оригінального тюнінгу Nissan Juke
До тематики Nissan Juke тюнінгу автолюбителі ставляться неоднозначно. Є водії, яким не вистачає потужності силового агрегату, вони займаються доопрацюванням підвіски, гальмівної системи, модернізуючи механічні вузли, запчастини. Треба бути готовим витратити чималу суму грошей, щоб провести якісну модернізацію машини.


Результат буде «на висоті» за умови звернення до майстрів, здатним проявити творчу фантазію, зробити авторський дизайн. При відсутності достатніх коштів для великих змін можна скористатися чіп-тюнінгом. Особливість цього транспортного засобу полягає в тому, що воно відноситься до інжекторним типів автотранспорту. Завдання чіп-тюнінгу Nissan Juke – оптимізація програм його управління. Головна перевага подібних процедур – в зниженні витрат на пальне, збільшення максимальних та інших характеристик. Перетворення моделі у кращу сторону виробляють з допомогою ODB роз'єму. Для цього не потрібно з'їм ЕБУ. Людина завжди перебуває в деякому передчутті дива, відправляючи «улюбленця» в майстерню.


На практиці в окремих варіантах, наприклад, Nissan Juke 16 T на турбірованних моторах, вдається збільшити кількість «коней» з 190 до 215. Це хороший показник майстерності фахівців і технічних можливостей. Крутний момент при цьому виростає до 285 нм. У «атмосферниках» приріст динаміки сягає до 10%. Автомашина радує чуйним характером при натисканні на педаль газу, пропадають провали при бажанні розігнатися.

Цікавий нюанс

Секрети оригінального тюнінгу Nissan Juke
Перепрошивання ЕБУ краще уникнути за умови знаходження «залізного коня» на гарантії. Будь тюнінг Nissan Juke загрожує ануляцією гарантійного талона. Альтернативою стане установка портативного чіпа, при необхідності його в будь-який момент можна прибрати. Потрібно мати на увазі ймовірність аналогових похибок в пристроях чіпів. Прошивка електронного блоку передбачає чіткі математичні розрахунки, і здатність контролювати функціонал двигуна, у разі необхідності обмежуючи на нього навантаження. Між чіпом і програмним тюнінгом людина робить вибір сам.

Монтаж чіпа

Секрети оригінального тюнінгу Nissan Juke
Терпіння – головне, що потрібно від автовласника в цьому питанні. Купуючи чіп, можна зробити тюнінг Nissan Juke, не вдаючись до послуг автоцентрів. Прилад Race Chip Pro можна встановити самостійно протягом 15 хвилин, дотримуючись розробленої інструкції.
Ця конструкція допомагає понизити витрату палива приблизно на 15 літра в середньому. Силовий агрегат працює краще, підхоплює «низи», збільшується педальная чутливість при розгоні. Зусилля водія значно знизяться.

Короткий лікнеп по роботі чіпа

Секрети оригінального тюнінгу Nissan Juke
Місія чіп-блоку зводиться до збільшення потужності мотора, оснащеного наддувом. Підключити його потрібно до паливних датчиків і датчиків турбінного управління. Проводячи аналіз прийнятих сигналів, чіп-програма починає оптимізувати функції мотора. Гідність інженерної розробки полягає в можливості більш оперативної обробки в порівнянні з бортовою комп'ютерною системою в десятки разів. Модель дозволяє удосконалити величезна кількість різних опцій:
  • Оптимізація паливного вприскування, його тиску.
  • Покращуються параметри надувочного повітря, масового його витрати.
  • Модуль «Рейс Чіп» відрізняється тим, що додає потужності в потрібні для автомобіліста ситуації. Це важливо при прискоренні, обгоні. Покращені динамічні характеристики знижують грошові витрати на придбання пального, адже його потрібно менше, порівняно з нетюнингованной моделлю. Згоряння паливної суміші відбувається більш якісно. В результаті додавання динамічності потрібно менше енергії. Помітно знижується поява турбо-ям, і цифровий показник цього переваги становить 60%. Власник «жука» зможе пишатися нововведеннями і з почуттям задоволення показувати фото тюнінгу Nissan Juke друзям. Він відразу відчує більший комфорт в управлінні на низьких або високих обертах. Швидка обробка сигналів сприяє м'якою роботі турбіни.

    Слово джеттерам

    Основний плюс джеттера, спеціального електронного пристосування, у здатності скоротити час між натисканням педалі газу і відкриттям дроселя. До речі, педаль тут електронна, розроблена з екологічних міркувань. Заслуга джеттера – це узгодженість дії дросельної заслінки і педалі, що веде до додавання швидкості до 80 км/год на розгоні. Оригінальні способи перетворення авто, включаючи тюнінг решітки Nissan Juke, зроблять улюблений засіб пересування стильним. Господар зможе насолодитися підвищеним комфортом поїздки і керуванням автомобілем.